EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kupnja je obećavajuća [smiley2]


Kupnja je obećavajuća [smiley2]

ne znam baš koliko je to stvarna kupnja…evo npr. nalog od 1900 kom na 156,xx povukao se sada čim se pojavila mogućnost da mu netko proda po toj cijeni
sad je na kupnji prvi nalog od 5000 komada na 158 kn…da li je to samo brana ili stvarno kupuju
vidjećemo danas(odnosno da li im netko prodaje).

Stanje:

Moje misljenje je da su ovi veliki nalozi na kupnji fingirani….

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett

Svatko ima pravo na krivo mišljenje!


Jedino gdje možemo nagrabusiti je stečaj. Ispravite me ako griješim.

možeš nagrabusiti i da nakon ove silne nade u zaradu prodaš ELKU za mjesec-dva na 150…

meni je to strašno recimo…

nema mi druge nego se zae..ti


1. PROFICIO D.D. 1.121.848 73,01 Osnovni račun
2. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 42.724 2,78 Skrb. račun
3. PBZ D.D. 34.337 2,23 Skrb. račun
4. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 34.000 2,21 Skrb. račun
5. ZUBAK PAVO 10.000 0,65 Osnovni račun
6. VOLKO D.O.O. 6.747 0,44 Osnovni račun
7. HPB D.D. 5.191 0,34 Skrb. račun
8. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 4.812 0,31 Osnovni račun
9. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 4.000 0,26 Skrb. račun
10. PRIMORAC MARIJAN 4.000 0,26 Osnovni račun
Ukupno: 82,50

PBZ nastavila prodavati, HPB kupovati.

mislim da cu ja zadrzati elkicu jos neko vrijeme… zasto:

evo izvadak iz jednog teksta pa vi googlajte: ‘Prliceva infrastruktura time nije znacajnije pogodjena, ali jeste necim drugim: Marijan Primorac, direktor Hrvatske postanske banke, i vlasnik makarskog hotela “Biokovo”, porijeklom je sa Sirokog Brijega, gdje se na nove inicijative gleda skepticno.’

normalno ako hocete kupiti od mene ja sam tamo blizu 180[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Svatko ima pravo na krivo mišljenje!

LOL [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!


HugoChavez: ” Meni ova priča izgleda kao prelijevanje iz šupljega u prazno, a kao konzekvencu moglo bi imati samo loše posljedice za nas male [smiley6]. Takvo ponašanje pokazuju tvrtke (konzorciji) koji nemaju rezultate i viziju. Nije mi baš draga situacija.[smiley10] ”

O kakvim konzekvencama pričamo? Da dionica neće ići 100% u 3 mjeseca, već će stagnirati? Da će otići dolje 10-20%? To mi se ništa ne čini strašno, a i malo vjerovatno gledajući promete na ovim relativno visokim razinama. Jedino gdje možemo nagrabusiti je stečaj. Ispravite me ako griješim.

Uzmimo u obzir da je večina malih ušla na 150 i više u očekivanju munjevitog rasta.
U varijanti da se cijena spusti na 150 ili niže, uz dugotrajniju stagnaciju koja veže novac, i nije neki dobar rasplet.

Ispravi me ako griješim.

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

Lega mauricije….

Apsolutno se slazem da svatko ima pravo na krivo misljenje….
Kao recimo Vase krivo misljenje da ce JDPL zaroniti ispod 500 kn prije 10ak dana [smiley1]

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett

A svega ima, a najviše onih koji bi sve preko noći, zaradili milijune, i drugi dan to ponovili.

I koliko vidim sve ih je više, i svaki dan sve su više gladniji, pitanje je: da li će uvijek moći utažiti glad?


Lega mauricije…. Apsolutno se slazem da svatko ima pravo na krivo misljenje…. Kao recimo Vase krivo misljenje da ce JDPL zaroniti ispod 500 kn prije 10ak dana [smiley1]

Jučer je išao na 500 kuna, znači da sam pogriješio za 0,01 kn koliko fali do ispod 500.

New Report

Close