EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ne uvijek ali za sada ide dobro… zašto onda mijenjati sada?

isto kao recimo i JDOS i TNSA, pa zar je tebi svejedno kupiti na 10500 i 9500 i čekati par mjeseci ili kupiti na 9500 i 8300 i čekati par tjedana?

ja nisam gladan, taman sam pojeo đumbir [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti


Tycoon: ” Lega mauricije…. Apsolutno se slazem da svatko ima pravo na krivo misljenje…. Kao recimo Vase krivo misljenje da ce JDPL zaroniti ispod 500 kn prije 10ak dana [smiley1] ” Jučer je išao na 500 kuna, znači da sam pogriješio za 0,01 kn koliko fali do ispod 500.

ne ne, pogriješio si 100%… rekao si ispod 500 – nije ispod 500

nema mi druge nego se zae..ti


ne ne, pogriješio si 100%… rekao si ispod 500 – nije ispod 500

Pogriješio da, ali koliko je odstupanje. Malo.

Ti kažeš napola je časa prazna, ja kažem napola je čaša puna.

Kako god okreneš, a nije PBZ.

A ispod 500 je po mauriciju trebalo zaroniti prije 10ak dana…. a tada se kretalo 510-540! Prema tome pogrijesio je za 500% [smiley1]

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett

Nitko ne komentira rast Proficia?


Moje misljenje je da su ovi veliki nalozi na kupnji fingirani….

naravno da je moguće da postoje neki nalozi koji su “fingirani”, ali to tvrditi za nalog koji je prvi (kao što je bio ovaj od 5.000 kom na 158) na kupnji je stvarno totoalna glupost


Elvar: ” ne ne, pogriješio si 100%… rekao si ispod 500 – nije ispod 500 ” Pogriješio da, ali koliko je odstupanje. Malo. Ti kažeš napola je časa prazna, ja kažem napola je čaša puna. Kako god okreneš, a nije PBZ.

ma dobro Mauricije, nije ti meni bitno jesi li ti pogriješio ili ne… ja eto to onako da se razumije… matematički

recimo da si rekao da će biti cijena blizu 500 kn onda bi bio 100% u pravu kako god okreneš (a nije PBZ)

nema mi druge nego se zae..ti


Tycoon: ” Moje misljenje je da su ovi veliki nalozi na kupnji fingirani…. ” naravno da je moguće da postoje neki nalozi koji su “fingirani”, ali to tvrditi za nalog koji je prvi (kao što je bio ovaj od 5.000 kom na 158) na kupnji je stvarno totoalna glupost

meni nije totalna glupost i ima realnu mogućnost… još veća je glupost odbacivati takvu pomisao samo zato što ne želiš da je tako…

nema mi druge nego se zae..ti

Prva kupnja je na 158
Jel to taj nalog na 5.000 kom ili se on pomaknuo prema dole?

"If you don't know jewelry, know the jeweler." - Warren E. Buffett


zvonac: ” Tycoon: ” Moje misljenje je da su ovi veliki nalozi na kupnji fingirani…. ” naravno da je moguće da postoje neki nalozi koji su “fingirani”, ali to tvrditi za nalog koji je prvi (kao što je bio ovaj od 5.000 kom na 158) na kupnji je stvarno totoalna glupost ” meni nije totalna glupost i ima realnu mogućnost… još veća je glupost odbacivati takvu pomisao samo zato što ne želiš da je tako…

nemoj se ljutiti ali to što ja želim stvarno nema veze s ovom tvrdnjom, ako govorimo o nalogu koji bi trebao zavarati onda on ne bi trebao biti prvi na kupnji jer uvjek postoji mogućnost da će mu netko i prodati veću količinu ( o on kao ne želi kupiti)….jer bi ja isto tako mogao reći da ti želiš da je tako jer si prodao, a vjeruj mi baš mi je svejedno za taj nalog jer ne mislim danas sutra prodavati

pa kakve veze ima što je prvi na kupnji… da je fingiran i da je 10-ti na kupnji opet ga netko može poklopiti… ne radi se o tome…

u ovom slućaju radi se o tome što svi oni koji sada imaju dionice i nisu mislili prodavati do sada vole vidjeti taj nalog a oni koji su mislili prodati do sada su prodali skoro sve tako da za ostatak čekaju…

ako je sve to pokupovao jedan kupac plus brdo malih taj jedan zna da mali isto tako neće sada početi njemu prodavati… a ako se ipak desi i da netko poklopi taj nalog nije ništa izgubio (jer je možda isto toliko i prodao na 165)…

i nisam rekao da tako ti želiš nego da je već glupost ako se izuzme ta mogućnost jer se ne želi da je tako

nema mi druge nego se zae..ti

već odavno sam i ja zaželio sreću svima.. i naglasio NHF

također blago svima vama koji imate vremena pisati pod višestrukim nickovima, ulagati na temelju foruma svoje vrijeme i novac, vjerovati uvijek u jednu stvar i biti nedodirljiv…

ja nisam tako bogat


@Zvonac

tvoj jedini argument je da taj 500 nije fingiran jer je prvi… i to je kao bolje od mojeg?

nema mi druge nego se zae..ti

New Report

Close