DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Zalosno sto sam usao u ovu dionicu po 20 naku
🙁

A zašto si ušao kad svatko normalan vidi da je DKVS teška pušiona gdje će se i gaće izgubiti?? Da te nije netko navukao pa se ne usudiš priznati?
Hvalile su se neke kolege kako su se fino iskrcale naivcima preko 20kn (to lukave kolege zovu "trejdanje" [lol] )
[/quote]

nista danas na prodaju nema druge

Ovi slovenci su zbilja ubili ovu dionicu!
A baš je bila pravi raj za špekulante!


Ovi slovenci su zbilja ubili ovu dionicu!
A baš je bila pravi raj za špekulante!

Koji Slovenci? Slavonci?

who dares, wins



Ovi slovenci su zbilja ubili ovu dionicu!
A baš je bila pravi raj za špekulante!

Koji Slovenci? Slavonci?
[/quote]
ništa treba spustit kupnju i čekat

ode mast u propast…


Ovi slovenci su zbilja ubili ovu dionicu!
A baš je bila pravi raj za špekulante!

ubio ju je stečaj…a sad će "poubijati" i jadnike koji nisu uspjeli na vrijeme pobjeći odavdje [cry]

sve što pišem moje je mišljenje te se ne može se shvatiti kao investicijski savjet ili preporuka za kupnju i prodaju dionica!

Stečaj s preustrojem ako smijem napomenuti….a to nikako nije isto,naravno uvjek će biti onih koji neznaju razliku [smiley]

"kad je kriza velika,glupom je to razočaranje do smrti ,a pametnom prilika još veća"

A gdje vam je sada LOPINA ? stvarno ima dobar nick,ha ha
Uvalio vam bisere i odmaglio u brodare.

obožavam strvine-posebno ovce

Vaš link


A gdje vam je sada LOPINA ? stvarno ima dobar nick,ha ha
Uvalio vam bisere i odmaglio u brodare.

Ja danas kupio preko 850 kom i prodao oko 400.Bilo je već o vrijeme za mali odbijanac.Imam veći broj dionica ,ali udio DKVS u portfelju mi pada s obzirom na pad dionice.40% portfelja u DKVS.Mislom da je to velika izloženost riziku.
Brodari su mi interesantni.Naročito LPLH jer se trži ispod trečine BV i po tom pokazatelju
tri puta jeftinija od precijenjene ATPL.
Ovo će možda stvarno biti biser.Ako to bude ja ću to i dočekati.Ali do tada ćemo trejdati.Pa i
SLPF će ostati bez municije.Ako nastavi pad dokupljujem,ako raste prodajem.Udio u portfelju
ne smije biti veći od 40%.Pametno bi bilo 20%,ali ovdje sam više izložen jer se radi o sigurnom poslu i nastavku proizvodnje.Biznis se ne gasi,pa je i rizik gubitka manji.


A gdje vam je sada LOPINA ? stvarno ima dobar nick,ha ha
Uvalio vam bisere i odmaglio u brodare.

Nemojte biti takvi, Lopina je sve nacrtao i trebalo je samo prepisat…


ode mast u propast…


Vaš link


Da nebi slova bila bitna evo i malo brojeva.
Bilo je puno vjerovnika.Sada ih je manje jer je cca 2.200 vjerovnika namireno iz robnih rezervi i
kako je ovo dala država ,koja je već i bila vjerovnik te se broj vjerovnika nije povečao ćak ni za
jedan.Drugi najveći vjerovnik je 557 radnika koji potražuju ogromnih 6 mil kn,koji će biti brzo namireni.Kada se ta isplata izvrši,a stečajni upravitelj tvrdi da za to nema problema.
Dakle,vež smo se rješili gotovo 3.000 vjerovnika bez velikih novaca.Super.U tom trenutku i prestaje razlog za stečaj jer su ga radnici i pokrenuli radi svojih neisplačenih
plaća.Naravno,da će odluku donijeti stečajni vjerovnici koji će vagati što im je isplativije.Sve na
bubanj ili nastavak posla,Ja mislim da im je nastavak posla bolja varijanta,a to sigurno odovara
i najvećem dioničaru koja bi to trebala podržati.Radna mjesta treba sačuvati gdje ima šanse za
uspješno poslovanje.A Đakovština može biti jako profitabilna firma.
Biti će ovdje još velikih prevrata.
Bitka za đakovačke silose se nastavlja.

New Report

Close