DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ma takvi bi izgubili novce da imaju burzovno izvješće od sutra.
za kolege kojima je maca pojela jezik.
http://www.youtube.com/watch?v=zQ-G-nNQCCg



"Dioničarima Đakovštine (ZSE:DKVS-R-A) sigurno će biti zanimljiva informacija da je Slavonski ZIF prodao 2.200 dionica, a da su udjele prodali Zvonko Grbavac i Tomislav Plavčić koji su držali devetu odnosno desetu poziciju u TOP 10 dioničara."

Vaš link


Vi ste destruktivac.O.K.Smatram i sa ste znalac.Ali zašto povečanje % dionica među prvih deset
smatrate lošim za dionicu.Ako među prvih deset imamo izlaske dioničara koji padaju ispod desetog mjesta,jer ih istiskuju oni sa većim brojem dionica onda možemo govoriti o akumulaciji.
Čak bi vas i razumio da ste bili na kupnji,ali zar je moguće da vas toliko smeta tuđa zarada .
Služite se dezinformacijama da biste neiskusnim i nedovoljno informiranim nanijeli štetu.Ja vam se samo mogu zahvaliti što sam jeftino dokupio 1.115 kom.Žao mi je bjegunaca,koje vi potičete na bijeg sa dezinformacijama.
Molio bih vas da ubuduće vodite računa da pišete argumentirano,a naročito na dionicama gdje
ja sudjelujem u rasprava i nastojim uvijek biti objektivan.Namjerna podvala nikada ne dolazi u
obzir.Na taj način se ruši vjerodostojnost.

[/quote]

Kolega lopina, vidim da ste jako nervozni pa ste počeli gluposti pisati i napadati ljude bez ikakvog razloga.
Ja sam citirao što piše o Đakovštini u članku na seebiz. portalu.
O kakvim argumentima vi pričate, o kakvim namjernim podvalama, o kakvim tuđim zaradama pričate, o kakvim postocima vlasništva vi pričate?
Odmah da vas obavijestim da je knjiga "Da Vincijev kod" fikcija , smanjite doživljaje.
Nisam dao nikakav komentar,nisam spomenuo ničiju rodbinu, nisam stavio niti zabrinuti smajlić, ali sam uredno stavio link na članak na seebiz-u.
Kolega,gubite kontrolu nad sobom.
Možda da smanjite ulog

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

Još 2000+ komada po asku, a jesi nas zajebo SZIF. [lol]

i opet!

vanhallen, ja wieseeeeeee! [lol] [lol]

hebiga tko je jamio jamio
bila je vijest na radiju da država ulazi u igru

Postanite Eu-robovi


Još 2000+ komada po asku, a jesi nas zajebo SZIF. [lol]

i opet!

vanhallen, ja wieseeeeeee! [lol] [lol]

Smiri hormone dečec, očito si kratko na burzi pa te hvata euforija nakon svake tranakcije. Prava neugodna iznenađenja dolaze uskoro. Ako misliš da to što je par špekulanata skidalo s prodaje po 2-3000 komada nešto mijenja na stvari, grdno se varaš [yawn]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

Nije dobro, ask se iscrpio.
Bez blokova od 1-2000 komada ne možemo dalje ovim tempom, ask se mora pojačat.



Još 2000+ komada po asku, a jesi nas zajebo SZIF. [lol]

i opet!

vanhallen, ja wieseeeeeee! [lol] [lol]

Smiri hormone dečec, očito si kratko na burzi pa te hvata euforija nakon svake tranakcije. Prava neugodna iznenađenja dolaze uskoro. Ako misliš da to što je par špekulanata skidalo s prodaje po 2-3000 komada nešto mijenja na stvari, grdno se varaš [yawn]
[/quote]
Na 1115 kom po 15,o1 "zaradio" 1115X3,53/zadnja cijena 18,54/= 3.935 to je dosadašnja zarada.
Provizija 1,2% cca 200 kn.Zarada 3.700 kn.Cijela mjesećna plača.Žao mi je malih dioničara koje ste uspjeli zaplašiti,jer njihov bijeg mi je omogučio ovakvu zaradu.Vodite računa o malim dioničarima
i ne stvarajte paniku.
DKVS će na 65 do 200 ,a može i na nula ali ne tako brzo.I to svaki ulagač treba znati.

Danas ispata seljacima?

Dobar, Loš, Zao




Još 2000+ komada po asku, a jesi nas zajebo SZIF. [lol]

i opet!

vanhallen, ja wieseeeeeee! [lol] [lol]

Smiri hormone dečec, očito si kratko na burzi pa te hvata euforija nakon svake tranakcije. Prava neugodna iznenađenja dolaze uskoro. Ako misliš da to što je par špekulanata skidalo s prodaje po 2-3000 komada nešto mijenja na stvari, grdno se varaš [yawn]
[/quote]
Na 1115 kom po 15,o1 "zaradio" 1115X3,53/zadnja cijena 18,54/= 3.935 to je dosadašnja zarada.
Provizija 1,2% cca 200 kn.Zarada 3.700 kn.Cijela mjesećna plača.Žao mi je malih dioničara koje ste uspjeli zaplašiti,jer njihov bijeg mi je omogučio ovakvu zaradu.Vodite računa o malim dioničarima
i ne stvarajte paniku.
DKVS će na 65 do 200 ,a može i na nula ali ne tako brzo.I to svaki ulagač treba znati.
[/quote]

Svaka čast!
Opet ste imali pravo što se tiće dkvs!

Ja sam jednom lijepo zaradio, ali danas se nisam usudio!


DKVS će na 65 do 200 ,a može i na nula ali ne tako brzo.I to svaki ulagač treba znati.

Odlična procjena!? [shocked] Nevjerovatno!

Nemam ignoriranih, želim sve znati! :-)



Još 2000+ komada po asku, a jesi nas zajebo SZIF. [lol]

i opet!

vanhallen, ja wieseeeeeee! [lol] [lol]


Smiri hormone dečec, očito si kratko na burzi pa te hvata euforija nakon svake tranakcije. Prava neugodna iznenađenja dolaze uskoro. Ako misliš da to što je par špekulanata skidalo s prodaje po 2-3000 komada nešto mijenja na stvari, grdno se varaš [yawn][/quote]
O da samo vidiš kako mjenja stvari u portfelju, al šta bi ti znao o tome… [yawn]
Nego jel bi htio popričat u 4 oka s onima koji se odveo u provaliju na 15kn jutros?

Lopina, mijenjaj brokera, pa imaš 50% jeftinijih.

Pozdrav imaocima dionica DKVS od Vupik-a.
Veselim se Vašem poletu i odlučnosti.
Dionica(bez obzira na sve rizike stečaja) je podcjenjena.

Pozdrav

"Najjaci" su maheri sa jednom dionicom na asku ili bidu :-))))




"Dioničarima Đakovštine (ZSE:DKVS-R-A) sigurno će biti zanimljiva informacija da je Slavonski ZIF prodao 2.200 dionica, a da su udjele prodali Zvonko Grbavac i Tomislav Plavčić koji su držali devetu odnosno desetu poziciju u TOP 10 dioničara."

Vaš link


Vi ste destruktivac.O.K.Smatram i sa ste znalac.Ali zašto povečanje % dionica među prvih deset
smatrate lošim za dionicu.Ako među prvih deset imamo izlaske dioničara koji padaju ispod desetog mjesta,jer ih istiskuju oni sa većim brojem dionica onda možemo govoriti o akumulaciji.
Čak bi vas i razumio da ste bili na kupnji,ali zar je moguće da vas toliko smeta tuđa zarada .
Služite se dezinformacijama da biste neiskusnim i nedovoljno informiranim nanijeli štetu.Ja vam se samo mogu zahvaliti što sam jeftino dokupio 1.115 kom.Žao mi je bjegunaca,koje vi potičete na bijeg sa dezinformacijama.
Molio bih vas da ubuduće vodite računa da pišete argumentirano,a naročito na dionicama gdje
ja sudjelujem u rasprava i nastojim uvijek biti objektivan.Namjerna podvala nikada ne dolazi u
obzir.Na taj način se ruši vjerodostojnost.

[/quote]

Kolega lopina, vidim da ste jako nervozni pa ste počeli gluposti pisati i napadati ljude bez ikakvog razloga.
Ja sam citirao što piše o Đakovštini u članku na seebiz. portalu.
O kakvim argumentima vi pričate, o kakvim namjernim podvalama, o kakvim tuđim zaradama pričate, o kakvim postocima vlasništva vi pričate?
Odmah da vas obavijestim da je knjiga "Da Vincijev kod" fikcija , smanjite doživljaje.
Nisam dao nikakav komentar,nisam spomenuo ničiju rodbinu, nisam stavio niti zabrinuti smajlić, ali sam uredno stavio link na članak na seebiz-u.
Kolega,gubite kontrolu nad sobom.
Možda da smanjite ulog
[/quote]
U članku se pogrešno navodi " da su udjele prodali Zvonko Grbavac i Tomislav Plavčić koji su držali devetu odnosno desetu poziciju u TOP 10 dioničara " jer pod brojem 10 i dalje stoji:
10. Grupa računa na kojima je uknjižena ista količina vr. papira 7.930
Upravo zato što ih je dvoje stavlja se takva oznaka! [cool]

Ako ovako krenu jos i zesce, onda bi se mogla i dionica pokrenuti ukoliko nasi siroki dupelisci u politici pogledaju jadne ljude!!

http://www.seebiz.eu/hr/valute-i-robe/seljaci-dosta-nam-je-cobankovica-i-todoricevih-ljudi-u-ministarstvu!,69631.html

"Traktora je preko 200, a upravo sam primio informaciju kako nam dolaze revoltirani seljaci iz susjednih županija. Predali smo zahtjev Vladi i Ministarstvu poljoprivrede da nam pod hitno odgovore kada ćemo dobiti poticaje iz 2008. godine, da se hitno ukine uredba o smanjenju poticaja za 40 posto te da se konačno počne raditi na uređenju tržišta u Hrvatskoj jer ovaj pretjerani uvoz ne ide nikome u prilog", rekao je Dragutin Dukić čelnik Koordinacije seljačkih udruga Požeško-slavonske županije koji su danas u 11 sati započeli s prosvjedom te su traktorima blokirali cestu u Ferovcu na križanju za Požegu, Slavonski Brod i Našice.

New Report

Close