DKVS (Đakovština d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DKVS (Đakovština d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jeftin trik je kad netko stavi da kupuje 4200 komada…pa se makne…i dobijemo šuplju kupnju…

a sve amenuje onaj dvojac
da ga sad ne imenujem

Postanite Eu-robovi


jeftin trik je kad netko stavi da kupuje 4200 komada…pa se makne…i dobijemo šuplju kupnju…

Pa vidiš da se opet pojavio…i kupio!

Kud je nestao onaj na kupnji sa 4200 komada, zar ne bi cijena trebala ići gore kad se postavi tako veliki nalog?

Uzalut vam cijeli trud.Mislio sam da će mali tući jače po BIDU.Ali izgleda da ne žele tako jeftino
prodati svoju kožu.čekao sam na 13,35 do 14,50.I zgledalo da ću proći.Ali ne ide.
Očekivao sam da će biti daleko lošije,tj bolje i da ću uspjeti kupiti jeftino.Ne ide.



jeftin trik je kad netko stavi da kupuje 4200 komada…pa se makne…i dobijemo šuplju kupnju…

Pa vidiš da se opet pojavio…i kupio!
[/quote]

Ne pričajte gluposti! Taj navlakač stavio se na 17 kn da pogura kupnju gore, ali netko pametan to je iskoristio i skoro ga cijelog poklopio pa je s ostatkom utekao kao zec podvijena repa [lol]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!


Uzalut vam cijeli trud.Mislio sam da će mali tući jače po BIDU.Ali izgleda da ne žele tako jeftino
prodati svoju kožu.čekao sam na 13,35 do 14,50.I zgledalo da ću proći.Ali ne ide.
Očekivao sam da će biti daleko lošije,tj bolje i da ću uspjeti kupiti jeftino.Ne ide.

U petak si vikao da si kupio jeftino na 18 kn. Sad ti je jeftino 14 kn. Za koji dan bit će jeftino 10 kn…a pare se samo tope i tope.

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!




jeftin trik je kad netko stavi da kupuje 4200 komada…pa se makne…i dobijemo šuplju kupnju…

Pa vidiš da se opet pojavio…i kupio!
[/quote]

Ne pričajte gluposti! Taj navlakač stavio se na 17 kn da pogura kupnju gore, ali netko pametan to je iskoristio i skoro ga cijelog poklopio pa je s ostatkom utekao kao zec podvijena repa [lol]
[/quote]
kolega nisi upravu



Uzalut vam cijeli trud.Mislio sam da će mali tući jače po BIDU.Ali izgleda da ne žele tako jeftino
prodati svoju kožu.čekao sam na 13,35 do 14,50.I zgledalo da ću proći.Ali ne ide.
Očekivao sam da će biti daleko lošije,tj bolje i da ću uspjeti kupiti jeftino.Ne ide.

U petak si vikao da si kupio jeftino na 18 kn. Sad ti je jeftino 14 kn. Za koji dan bit će jeftino 10 kn…a pare se samo tope i tope.

[/quote]
DKVS mi je najbolja investicija u 2009.Za sada izvrsnih pedesetak posto.Veći dio portfelja.
KOES preko 100%.Tu sam malo bolji.
Možda DKVS ide na 10,a možda i na 30.Ja ostajem u njoj, uglavnom.Dnevnog trejda se ne odričem.O cijeni ne odlučujemo mi nego samo nove informacije.
Čudim vam se kada ste zavidni na nečiji dobitak.Pa najbolje je kada većina zarađuje.Pa kada sve
raste pruža nam se šansa da i više zaradite.I svoje dionice možete bolje prodati.Volio bi da se i vama ovako posreći kao meni na DKVS.Ali treba imati hrabrosti i kupovati kada nitko neće.
Sa takvim pristupom nećete puno zaraditi.Gubite vrijeme i ne koristite šanse.Ovo nije packa,nego
dobronamjeran savjet.
Da se razumijemo ja nisam fond koji pumpa cijenu,ja sam mali ulagač koji kupuje najjeftinije što
može.Kupnja na donjoj blokadi od 13,50 sa pokušajem prodaje na 22,50/gornja blokada/.To je
potencijalna zarada od 67%.To je puno i u jednoj godini.

budite ljudi pametni, tko uspije treba se iskrcati na 17-20 kn i puna šaka brade
pustite te iluzije o 50 kn i ne znam što
da su druga vremena i da nema krize mogla bi se đakovština izvući, ovako bit če likvidirana a mali če čekati hoće ih dopasti koja mrvica sa stola [embarass]


Ne pričajte gluposti! Taj navlakač stavio se na 17 kn da pogura kupnju gore, ali netko pametan to je iskoristio i skoro ga cijelog poklopio pa je s ostatkom utekao kao zec podvijena repa [lol]

Tko brani prodavačima da i dalje prosipaju po 17 kuna!? Kupnje ima!

Puno lakše je pričati o novcu nego ga stvarati - Voltaire

Gospodo trejderi, pretpostavljam da nemate ništa protiv malo humora, pa da podijelim s vama što sam maloprije pročitao na nekom drugom mjestu:

"Žito iz Đakovštine su pojeli Šuker i Čobanković, samo im je bed priznati, radi količine." [lol]

Mislim da je ovoj rečenici mjesto na ovoj temi, malo za razonodu! Inače, sretno u ovim igricama! [thumbsup]


Ne pričajte gluposti! Taj navlakač stavio se na 17 kn da pogura kupnju gore, ali netko pametan to je iskoristio i skoro ga cijelog poklopio pa je s ostatkom utekao kao zec podvijena repa [lol]

zašto pratiš svaku transakciju?
imaš dkvs?
nemaš život?
[undecid]


DKVS mi je najbolja investicija u 2009…..Veći dio portfelja.
….

Prestrašno. Sad vam je jasno drage kolege zašto lopina ovoliko navlači i piše o DKVS-u! [shocked]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!



Ne pričajte gluposti! Taj navlakač stavio se na 17 kn da pogura kupnju gore, ali netko pametan to je iskoristio i skoro ga cijelog poklopio pa je s ostatkom utekao kao zec podvijena repa [lol]

Tko brani prodavačima da i dalje prosipaju po 17 kuna!? Kupnje ima!
[/quote]

Ima kupnje na 17 kn za sada, ali ljudi su prošli tjedan plaćali DKVS po enormnih 29 kn i sad im je muka prodati sa skoro -50%, pa se nadaju da će se kupnja malo dići pa da izvuku koju kunu više [cry]

moje pisanje je moje osobno mišljenje i nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica!

New Report

Close