DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Savo,

kada će zaostale plaće i daj više odrasti?!

Pa valjda svako pametan osim tebe zna da je RJ prodao rezervarski prostor i da zato plaća skladišta plina samo "nitko"nezna gdje su pare od prodaje.Rezervar za skladištenje stirena plaća se i danas iako pogon neradi gotovo godinu dana , pa tko je trebao otkazati najam? Pa valjda nesposobna uprava.Ja neznam odkod tebi da kukam za plaćon i po čemu si to skužijo ali zato je jako vidljivo da ti strašno kukaš za svoih par dionica i zato cijelo vrijeme pišeš nebuloze.Pa kada te je tako naljutio moj odgovor na tvoju prozivku zašto ignoriraš pitanje o novcima koji su otišli u Dinamarinu.


Pogledajte kako je IGS u Ravenni za PVC tvornicu uspio dobiti cijene energenata koji su konkurentni u branši u EU! Da se može početi ponovno proizvoditi!! Da se ljudi – oko 50-ak radnika – vrate na posao!
I to od ENI-a i njegovih kompanija!
Kako se to ne može u HR – jesmo li mi stvarno nesposobni da išta imamo?

Vjerujem da ti je ovo retoricko pitanje… mala smo drzava i umjesto da svi zajedno stremimo prema istom cilju, gleda se da svatko svakog zahebe i pokrade. Pogledaj samo brodogradilista, HZ, gradnju autocesta pa onda ovo tvoje odnos INE, HEP-a prema industriji itd.

Ekipa na vlasti (pod ovim ne mislim ni na jednu stranku određeno) zdušno radi na tome da pokrade i uništi, a ne da nešto stvori, kao da smo si najgori neprijatelji. Zato se ne moramo čuditi kako da je plin po ovoj ili onoj cijeni, kako to da se LNG gradi vec 7 godina a jos nije ni poceo, kako to da propada jedna tvrtka za drugom, a sve po istom kljucu (citaj kradje i nesposobnost) i to vec godinama pa i desetljecima itd.

Zato pretpostavljam da je ovo tvoje pitanje ustvari retoricko pitanje…

E moj Savo nebi tako pricao da je tvoja sudbina u pitanju kao nas 1200 zaposlenika.Nije samo zaposlenika,nego li 1200 obitelji.Ne nasladuj se na nasoj muci.Koga mi zaposlenici da krivimo za ovakvo stanje u nasoj tvrtci,nego li RJ i upravu.Zar ti Savo za svoje probleme u kuci optuzujes susjeda.Sto je nas radnike briga kolika je cijena plina i struje.Nasa je briga da napravimo sto kvalitetniji proizvod i za to dobijemo zasluzenu placu.Mi smo radili,proizvodili,gledali kako odlaze kamioni,ali na zalost ne za nasu korist.Na nasoj lokaciji Zitnjak proizvedeno je dnevno 300tona gotovog proizvoda bez etilenskog pogona.Gdje su ti novci? Gdje su novci od prodaje zemljista trgovackom centru Mandi.Prodaje kemikalija.Nista nije placeno,svima smo ostali duzni.Samo se je izvlacilo iz nase tvornice.Devedesetih godina kao i vecina nas starijih zaposlenika,uzelo je pusku i otislo braniti i stvarati svoju drzavu.HRVATSKU DRZAVU.Za nju sam prolio krv da bi u njoj imao bolji i ljepsi zivot.Na zalost nisam ga stvorio za sebe i svoju obitelj.Danas nemam osnovnih uvjeta za zivot SIGURAN POSAO I SIGURNU PLACU.Nismo se predali devedesete pa necemo niti sada.Izborit cemo se mi za nas DIOKI.Pozdrav svim mojim kolegama,Hrvatskim braniteljima i predsjedniku nase braniteljske udruge DIOKI-ja,koji nas je u ovim teskim trenutcima ZABORAVIO.

http://www.novilist.hr/Vijesti/Gospodarstvo/Danko-Koncar-preuzima-krcki-LNG-terminal


http://www.novilist.hr/Vijesti/Gospodarstvo/Danko-Koncar-preuzima-krcki-LNG-terminal

znači končar preuzima LNG terminal od DIOKIJA….i tako DIOKI ostaje bez najvrednije imovine [cry]

http://www.novilist.hr/Vijesti/Gospodarstvo/Danko-Koncar-preuzima-krcki-LNG-terminal

I u Sjevernoj Koreji režimske novine pune su hvalospjeva za Velikog vođu i ekonomiju društva

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

Kaj mislite da ak’ Dankec da pinku da bu završila na Diokijevom računu?!

zaprudjanec

Ježić je opsjenar – stalno vadi nove zečeve iz šešira kad mu je gusto. Sad bi prodavao zemljište valjda po principu nešto u džep, a nešto malo na račun Diokija.

Vaš link

U petak će se u Ministarstvu gospodarstva održati sastanak koji će voditi državni tajnik Jozo Sarać, na kojem će biti predstavnici vjerovnika DIOKI-ja kojima će Ježić i Končar iznijeti svoj plan preuzimanja projekta LNG terminala i kogenerecijske elektrane, što znači izlazak DIOKI-ja iz krize.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

dan uoči sastanka se kao dogovorio sa končarom,ha,ha,ha,ha
opet kupovanje vremena,valjda je provaljen i da mi odnosno sindikati danas neće nasjest na tu njegovu patku!

Evo jedan prilogić iz svibnja 2008g. (!!!) o LNG terminalu u Hrvatskoj…

Vaš link

Sad kako se uključio g.Končar u priču. Sorry na malo slabijoj kvaliteti videa od prethodnih.

Čitam u skoro svim novinama da nas preuzima Končar ali treba reći Ježiću danas na sastanku u podne da ako opet je to neki njegov trik da DINA treba već u ponedjeljak proglasiti stečaj jer već naslućujem da će danas izići sa tom tezom o preuzimanju od strane Končara pa će sazvati sastanak za idući petak da se dogovore pojedinosti.Ako tako nastupi kolege sindikalisti i gsp Vukoviću treba mu reći da je dosta muljanja i laganja od strane R.JEŽIĆA i da DINA i DIOKI u ponedjeljak proglase stečaj! Nemojmo se više dati musti,iako se i ponašamo kao ovce!


http://www.novilist.hr/Vijesti/Gospodarstvo/Danko-Koncar-preuzima-krcki-LNG-terminal

prodaja LNG-a Končaru možda i donese neophodnu lovu Diokiju, ali činjenica je da DIOKI time gubi izuzetno vrijedno zemljište i veliku investiciju…a što se može, treba spašavati glavu. pitanje je samo što će sljedeće biti na prodaju i koliko će još vremena DIOK moći funkcionirati na ovaj način??? [rolleyes]

a zna se kako utjrču DEblokade računa…"Preuzimanje LNG terminala od strane Danka Končara značit će deblokadu računa i kraj krize za DIOKI, rekao je Robert Ježić" [thumbsup]

New Report

Close