DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.




E moj sava,neznam zašto i za koga pišeš postove.Od ove firme neće biti ništa,a dolaskom hladnih dana počet će sve pucati po pogonu.Baš me zanima šta ćete onda pisati kad počnu problemi za Zagreb jer radnici bez plaće su jako motivirani i zadovoljni radnici.a đakovština je primjer pomoći i od koga da mi očekujemo onda pomoć.

Kako bez plaća!!!!
Pa zar nije danas zadnji dan da MINFIN vrati PDV i da se isplate plaće.
Rok za povrat PDV-a je 15 dana!
[/quote]
nema plaće… [cry] [undecid] [angry]
[/quote]

Smješno – je li nije sjelo ili nije upalćeno?
MINFIN je izgleda vratio PDV.





E moj sava,neznam zašto i za koga pišeš postove.Od ove firme neće biti ništa,a dolaskom hladnih dana počet će sve pucati po pogonu.Baš me zanima šta ćete onda pisati kad počnu problemi za Zagreb jer radnici bez plaće su jako motivirani i zadovoljni radnici.a đakovština je primjer pomoći i od koga da mi očekujemo onda pomoć.

Kako bez plaća!!!!
Pa zar nije danas zadnji dan da MINFIN vrati PDV i da se isplate plaće.
Rok za povrat PDV-a je 15 dana!
[/quote]
nema plaće… [cry] [undecid] [angry]
[/quote]

Smješno – je li nije sjelo ili nije upalćeno?
MINFIN je izgleda vratio PDV.
[/quote]
na banci nema ništa ,pratim cijelo jutro bem ga više …

Možda su i vratili PDV,tako su i zadnji put vratili pa uzeli za mirovinsko i socijalno,a radnicima ništa.Dobiješ listu ali bez love,mada mislim da je to kazneno djelo ali koga je to još briga.Uravo provjereno putem internet bankarstva:plaće nema.

pixma





E moj sava,neznam zašto i za koga pišeš postove.Od ove firme neće biti ništa,a dolaskom hladnih dana počet će sve pucati po pogonu.Baš me zanima šta ćete onda pisati kad počnu problemi za Zagreb jer radnici bez plaće su jako motivirani i zadovoljni radnici.a đakovština je primjer pomoći i od koga da mi očekujemo onda pomoć.

Kako bez plaća!!!!
Pa zar nije danas zadnji dan da MINFIN vrati PDV i da se isplate plaće.
Rok za povrat PDV-a je 15 dana!
[/quote]
nema plaće… [cry] [undecid] [angry]
[/quote]

Smješno – je li nije sjelo ili nije upalćeno?
MINFIN je izgleda vratio PDV.
[/quote]

Zaboravljate da HEP mora prvo skinuti blokadu, tek kad (ako) ju skine može se očekiati da budu isplačene plače za 08.mjesec. Navodno će to biti u ponedjeljak i/ili utorak.

Nakon te isplate love više neće biti jer proizvodnje nije bilo u 09 i 10 mjesecu.

Sve da kanađani i pristanu dati lovu nije realno za očekivati da će proizvodnja krenuti prije 01.11.2011. a i tada je upitno jer će tada radnicima opet biti dug od dvije plače i za očekivati je da će tada radnici "stisnuti blokadu" dok im se svi zaostaci ne isplate.

Savo, kako se dioki priprema za hladno razdoblje? jesi li pogoni izdrenirani? dali će radnici izdrenirati pogone? kako će se zagrijati poslovni prostori, zima stiže, cijevi sa vodom će popucati….

R.J. rukama i nogama radi da se održi do izbora, to je uostalom i sam izjavio na nedavno održanom skupu radnika, na onom skupu sa kojim sindikati nisu imali nikakve veze jer su uglavnom pod utjecajem gazde.


Deblokada računa je dogovorena za ponedjeljak i utorak (48h)u kojem će se izršiti povrat PDV-a i isplata plaće. Sve ostalo ja naklapanje.U utorak sjednica RV-a sa Ježićem I predstavnicima Terra Nove kada će se konkretnije znati o sudbini Diokija.

Dakle Vlada kasni s svojim obećanjima.
A Ježić dovodi novog vlasnika ( koliko posto ) da se upoznate?


Deblokada računa je dogovorena za ponedjeljak i utorak (48h)u kojem će se izršiti povrat PDV-a i isplata plaće. Sve ostalo ja naklapanje.U utorak sjednica RV-a sa Ježićem I predstavnicima Terra Nove kada će se konkretnije znati o sudbini Diokija.

I moja saznanja su indentična .
Pa da vidimo što će se do tada zakomplicirati . [lol]



Deblokada računa je dogovorena za ponedjeljak i utorak (48h)u kojem će se izršiti povrat PDV-a i isplata plaće. Sve ostalo ja naklapanje.U utorak sjednica RV-a sa Ježićem I predstavnicima Terra Nove kada će se konkretnije znati o sudbini Diokija.

Dakle Vlada kasni s svojim obećanjima.
A Ježić dovodi novog vlasnika ( koliko posto ) da se upoznate?

[/quote]

Znaš onu staru, prvo skoći pa tek onda reci hop. Da nebi bilo zabune ja sam 100% da kanađani uđu u vlasništvo i da se proizvodnja pokrene, samo nakon toliko vremena muljanja i laganja više u ništa ne vjerujem dok svojim očima ne vidim zeleno na tekućem, i kotlove da rade.


… Dobiješ listu ali bez love,mada mislim da je to kazneno djelo …

Upravo je to po zakonu. Poslodavac ako neda placu mora dati listu tako da u mogucem sporu imas dokaz o potrazivanju za tuzbu.

Nije bolest sve što boli




Deblokada računa je dogovorena za ponedjeljak i utorak (48h)u kojem će se izršiti povrat PDV-a i isplata plaće. Sve ostalo ja naklapanje.U utorak sjednica RV-a sa Ježićem I predstavnicima Terra Nove kada će se konkretnije znati o sudbini Diokija.

Dakle Vlada kasni s svojim obećanjima.
A Ježić dovodi novog vlasnika ( koliko posto ) da se upoznate?

[/quote]

Znaš onu staru, prvo skoći pa tek onda reci hop. Da nebi bilo zabune ja sam 100% da kanađani uđu u vlasništvo i da se proizvodnja pokrene, samo nakon toliko vremena muljanja i laganja više u ništa ne vjerujem dok svojim očima ne vidim zeleno na tekućem, i kotlove da rade.

[/quote]
Kolega napokon da se i s tobom u potpunosti slažem . [thumbsup]

vi i dalje vjerujete mafijašu >R.Ježiću,VI NISTE NORMALNI!!


Dakle Vlada kasni s svojim obećanjima.

ma ne kasni vlada s obećanjima, ona će vam svaki put dati lijepo novo obećanje! ŽIVIO ADZ-eeeeeee




Deblokada računa je dogovorena za ponedjeljak i utorak (48h)u kojem će se izršiti povrat PDV-a i isplata plaće. Sve ostalo ja naklapanje.U utorak sjednica RV-a sa Ježićem I predstavnicima Terra Nove kada će se konkretnije znati o sudbini Diokija.

Dakle Vlada kasni s svojim obećanjima.
A Ježić dovodi novog vlasnika ( koliko posto ) da se upoznate?

[/quote]

Znaš onu staru, prvo skoći pa tek onda reci hop.

[/quote]

Zakonski rok za povrat PDV-a je 15 dana i niti je poštovan dogovor niti Zakon.
Uh je RJ bilo drago kada je čuo za VŠ.
RJ je zakon za Dioki i sve bu OK!

VŠ?

Ajde savo objasni kako će sve biti ok kad se zna da u iduća dva tjedna neće biti pokretanja proizvodnje, a pitanje dali će je biti i kasnije. Od čega će radnici dobiti plaču.

Što se mene tiče nemora pogon proraditi do kraja iduće godine ako će radnici dobivati plače ali znamo svi da je to nemoguće.


VŠ?

Šelebaj!

Piroliza može šljakat – imate plin imate struju – imate rezervare za 2k tona.
Uostalom Uprava vas bu obavjestila – i tako se priprema velilo špospremanje na Žitnjaku.
Mislim u smislu rekonstrukcije i kogeneracije.

ma ja ocekujem da ce najvece hrvatski sinovi izvaditi iz svog dzepa par mil kn i dati radnicima dioki-a. udjeli u LURA-i i Tifon-u su utrzeni za 3 milijarde kn, pa da daju 1%, to je kamata od 3 mjeseca, a to im je 30 mil kn. jos ako se pridruze manageri raznih godina, uh…bit ce i za otpremnine u djakovstini.

New Report

Close