DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Što je društvo?!
Klonulo se ….
Ne gubite dobru volju, nevera dođe i prođe …
A na trenutno stanje gledajte kao iznenadnu priliku za dokup po diskontu.
I …. Glavu gore!!


da si isprintam love na printeru? [proud]

Ja sam pristaša teorije o fer odnosima među dionicama, i ako tako gledam relativno sam zadovoljan trenutnom cijenom.
Ako je DIOK na cca 380 (ATH 750) pandan THNK na 3200 (ATH 12.500) ili LRH na 2100 (ATH 7.200) itd onda možemo biti zadovoljni jer je cijena svih navedenih dionica barem 40-50% ispod fer vrijednosti neke i više.
Iz toga možete sami izderivirati kolika bi sada bila fer vrijednost DIOK-ija.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

dokup završen!
vrlo uspješno, aj houp.
stanje na keš računu: 291,43 kn.
stanje na DIOK-R-A računu: ohohoooo.

hate red

svaka čast kamenac,ali nemogu se oteti dojmu ili se varam,nekako ne žele prodavati ispod 380,osim onog vala jutros po 360,,, [lol]




Nego nije mi jasna jedna druga stvar, fondovi i nakon objave lokacije Lng-a i dalje ne kupuju a mislim da bez fondova neće biti pravog rasta jer ovo su sve nikakvi prometi.

DIOK ima mali free float, i da neko krene kupovati imalo ozbiljniju količinu cijena bio odletjela u nebo odmah. Dovoljno je da neko poželi skupiti jedno 20.000 kom i eto nas odmah na 600.
Ozbiljan fond to ne bi napravio.

Većna dionica ovdje je u čvrstim rukama, kad se i ovaj ostatak malo okrupni, biti će sve manje dionica na prodaji i biće skupo za nove ulagače..

[/quote]

Trik je u tome da trebaš nove ulagače tj. puno novih ulagača da bi cijena rasla….
Nemoj to zaboraviti.
Mirovinci i fondovi ovdje neće ulaziti zbog malog free floata a kad se ova rasprava oko LNG-a
dobrano izliže (a već se izlizala jer i vrapci na grani znaju priču o Diokiju i LNG-u) biti će
sve manje novih ulagača koji će ulaziti u Dioki. I tako će dionice ostati u "čvrstim rukama" koje
ih neće moći prodati nikome. A cijena tada može biti i 1000 ali sve to đabe ako na kupnji stoji
sve skupa šaka kuna.
Izlaz je naravno da se nešto konkretno počne izgrađivati na terenu pokraj Diokija a i da počne
promjena naravno još dugo neće biti jer i vrapci na grani znaju da je najraniji završetak 2012 a sad
se govori i o 2014. godini.
Znači konkretni efekti LNG-a u najoptimističnijem scenariju tek 2013-te.
Jedino ako ste se odlučili na dugoročno, najmanje 5 godišnje ulaganje onda zaista nemam ništa za
prigovoriti.


Ja sam pristaša teorije o fer odnosima među dionicama, i ako tako gledam relativno sam zadovoljan trenutnom cijenom.
Ako je DIOK na cca 380 (ATH 750) pandan THNK na 3200 (ATH 12.500) ili LRH na 2100 (ATH 7.200) itd onda možemo biti zadovoljni jer je cijena svih navedenih dionica barem 40-50% ispod fer vrijednosti neke i više.
Iz toga možete sami izderivirati kolika bi sada bila fer vrijednost DIOK-ija.

Teorija o fer odnosima među dionicama? [lol]

Usporedba Dioki – Tehnika – Liburnia Riviera (Industrija – Građevina – Turizam) ? [lol] [lol]

Fer vrijednost dionice? [lol]

Koliko gluposti u jednom postu…


dokup završen!
vrlo uspješno, aj houp.
stanje na keš računu: 291,43 kn.
stanje na DIOK-R-A računu: ohohoooo.


[rolleyes]imamo slično na keš računu! A ostalo…….. [embarass]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

Zar stevo-lopata još nije odustao od pljuckanja po diokiju?

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

Ja sam još u Diokiu. Još u minusu. Sigurno želim "jeftino" dokupiti, jel?

hihihihih.
Skužio sam te ptico. Kupuješ skupo, a prodaješ jeftino.

Ajde, živio ti meni.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius



Ja sam pristaša teorije o fer odnosima među dionicama, i ako tako gledam relativno sam zadovoljan trenutnom cijenom.
Ako je DIOK na cca 380 (ATH 750) pandan THNK na 3200 (ATH 12.500) ili LRH na 2100 (ATH 7.200) itd onda možemo biti zadovoljni jer je cijena svih navedenih dionica barem 40-50% ispod fer vrijednosti neke i više.
Iz toga možete sami izderivirati kolika bi sada bila fer vrijednost DIOK-ija.

Teorija o fer odnosima među dionicama? [lol]

Usporedba Dioki – Tehnika – Liburnia Riviera (Industrija – Građevina – Turizam) ? [lol] [lol]

Fer vrijednost dionice? [lol]

Koliko gluposti u jednom postu…
[/quote]
Ok. Možda su to gluposti. Vrijeme će pokazati.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

…danas sam nakon dugo vremena odredio da je trenutak za ulazak i to sam i učinio…
…istina da sam pritom naletio na 2 skrivena naloga…ali nema veze…
…ionako vidim da je ovaj zadnji netko dokusurio dok ovo pišem…
…pozdrav kolegicama i kolegama…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

New Report

Close