DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



NISTE VI OVDJE RADI PERE I XXX,AL POANTA OVOG FORUMA JE DA SE LJUDIMA OTVARAJAJU OČI,A VAS SU LJUDI PROVALILI!!!!!POGLEDAJTE SI KAKO SU VAM POSTOVI OCJENJENI!!!!!
POZDRAV SVIM DIONIČARIMA!

Najbolji dokaz zasto su postovi lose ocijenjeni je upravo tvoj post, koji kaze da tebe jako brinu ocjene i da ti djelis jedinice svima redom, da uz ovaj imas jos najmanje 5 nickova jer si se ukljucio u ovu temu odmah nabrijan i pun volje za djeljenjem jedinica, iako si ulogiran 09.09.2008. Ovaj ti nick ocito sluzi za DIOK-i a neke druge koristis za druge dionice. Losa fora. Razlog je vjerojatno frustracija gubitkom ili ljubomora, losa situacija u zivotu i sl. A nista, sretno…
[/quote]
da logiran jesam od 9.9,al pratim poslovni,i pratim vaše postove,po kojima sam vidio šta se i na koji način tu događa,i to je razlog mog priključivanja na ovu temu….a nebi bilo smisla sve sad ponavljat na nečiji račun!!!!!osim toga kaj ti misliš da određeni nikovi drže burzu,crobex??????ma daj molim te,ljudi kaj ovdje pišu imaju u crobexu kapitala koliko i pounje tjednog prometa,al se prave jaako pametni,pa djele novopečenim dioničarima savjete u koje ono ne ulaze!!!!!
SRETNO SVIM DIONIČARIMA!!


moj prijedlog je jedan mini godišnji odmor od poslovnog i ovih postova na DIOKI-u,što ću ja i učiniti,,,sve vas srdačno pozdravljam.

[smiley]vidim stvarno mini godišnji! evo te već. Znatiželja, ha? [lol]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

nadam se da vas nije puno poslušalo druk-druk-druk ekipu i kupovalo DIOK po 380-386 kn u petak, očekivano, danas se cijena strmoglavila na 360 kn. dodatni gubitak od -6%.
sada samo strpljivo, na 300 kn biti će i DIOK isplativ za kupnju i zaradu od 10-15% [thumbsup]

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!



moj prijedlog je jedan mini godišnji odmor od poslovnog i ovih postova na DIOKI-u,što ću ja i učiniti,,,sve vas srdačno pozdravljam.

[smiley]vidim stvarno mini godišnji! evo te već. Znatiželja, ha? [lol]
[/quote]
Sad koristim slobodne dane,,, [lol]


ili današnji primjer:
od 733 komada dionica ukupno 335 protržilo se po bidu, a 398 po asku.

evo sad ću i ja opalit malo po asku, da budem u trendu!


ioanak imam previse problema sa bubrzima pa te nemrem sljedit,inace mozda i bi
pofuk

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=f5561660-abb4-4363-abd8-97ba459c3275&open=sec

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=f5561660-abb4-4363-abd8-97ba459c3275&open=sec

svaka dobra vijest dobro dođe…samo neznam dali će nam pomoći u ovoj situaciji danas….

Puno se tu o plinu piše zadnjih dana a sve na visokoj razini predsjednika i premijera srednjeistočnih europskih država.

Evo par naslova…

Poland says Russia obstructs Europe’s energy plans

15 Sep 2008 bbj.hu
Russia’s military intervention in Georgia was aimed at obstructing Europe’s efforts to cut its reliance on Russian energy resources and diversify its supplies, Poland’s president said on Saturday.

BUDAPEST, Sept 15 (Reuters) – Europe still strongly backs the planned Nabucco gas pipeline, which could cross Georgia, to diversify energy sources in the bloc, European Commission President Jose Manuel Barroso said on Monday.

The European Union is heavily reliant on Russian gas, but it has been pushing for the $12 billion Nabucco pipeline since disputes between Russia and transit states highlighted the frailty of its energy supply routes.

Neki dan u HR je boravio češki premijer i vrlo važni razgovori su vođeni o ubrzavanju izgradnje LNG terminala.

Puno se tu o plinu piše zadnjih dana a sve na visokoj razini predsjednika i premijera srednjeistočnih europskih država.

Evo par naslova…

Poland says Russia obstructs Europe’s energy plans

15 Sep 2008 bbj.hu
Russia’s military intervention in Georgia was aimed at obstructing Europe’s efforts to cut its reliance on Russian energy resources and diversify its supplies, Poland’s president said on Saturday.

BUDAPEST, Sept 15 (Reuters) – Europe still strongly backs the planned Nabucco gas pipeline, which could cross Georgia, to diversify energy sources in the bloc, European Commission President Jose Manuel Barroso said on Monday.

The European Union is heavily reliant on Russian gas, but it has been pushing for the $12 billion Nabucco pipeline since disputes between Russia and transit states highlighted the frailty of its energy supply routes.

Neki dan u HR je boravio češki premijer i vrlo važni razgovori su vođeni o ubrzavanju izgradnje LNG terminala.

info… nije direktno povezano ali za one koji zele znati nesto vise

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=c457b804-af51-4ac4-829b-749cc63fd2e7&ref=lastadd

i to je to...


info… nije direktno povezano ali za one koji zele znati nesto vise

http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=c457b804-af51-4ac4-829b-749cc63fd2e7&ref=lastadd

Koliko sam shvatio , to je kao kad bi MOL dao za INU 3,700.


da logiran jesam od 9.9,al pratim poslovni,i pratim vaše postove,po kojima sam vidio šta se i na koji način tu događa,i to je razlog mog priključivanja na ovu temu….a nebi bilo smisla sve sad ponavljat na nečiji račun!!!!!osim toga kaj ti misliš da određeni nikovi drže burzu,crobex??????ma daj molim te,ljudi kaj ovdje pišu imaju u crobexu kapitala koliko i pounje tjednog prometa,al se prave jaako pametni,pa djele novopečenim dioničarima savjete u koje ono ne ulaze!!!!!
SRETNO SVIM DIONIČARIMA!!

Molim vas kolega susdrzite se mlacenja slame u prazno.
Da istina,ja mislim da nickovi drze cijelu burzu. Pogotovo ovako kao vi sa 10 nickova.
Moje misljenje je da pisanje na forumu utjece na cijenu isto kao i da iz Jadranskoga mora uzimas casu mora svaki dan doma za prati se ili nesto sl.

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

hebote, dečki i cure, kako nam se dioki strmoglavio danas…
mislim da su za to krivi ovi nepopravljivi defetisti koji nama jadnim drukerima ne daju da dišemo.
ne znam kako vi, ali mene ova financ-kriza preko Bare tjera u očaj.
pogotovo kad vidim kako mi je moj liebling dioki prošao danas. ko bos po žeravici… [wink]

hate red


nadam se da vas nije puno poslušalo druk-druk-druk ekipu i kupovalo DIOK po 380-386 kn u petak, očekivano, danas se cijena strmoglavila na 360 kn. dodatni gubitak od -6%.
sada samo strpljivo, na 300 kn biti će i DIOK isplativ za kupnju i zaradu od 10-15% [thumbsup]

Eh,perobatina ja svu svoju crkavicu stavio na 300 čuna vjerujući kako će dioki uroniti,a kad ono kontru opalilo.. [lol] [lol] [lol]

šmrc,dobio sam edinicu [pray]mogu li još ednu.

New Report

Close