DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Danas sam u jednom trenutku vidio u top10 prodaje nalog od 1495 komada na 600 kuna.
Sad su tu i dva naloga na ukupno 600 komada na 575. Izgleda da netko straši i istovremeno kupuje
sve ispod 575. Dok prometi na drugim dionicama padaju na Diokiju svaki dan par sto tisuća do
milju prometa što je za Dioki u ovakvom stanju tržišta jako puno.
Nadam se da naivci neće nasjesti na te "naloge" i prodati ispod 600.


Danas sam u jednom trenutku vidio u top10 prodaje nalog od 1495 komada na 600 kuna.
Sad su tu i dva naloga na ukupno 600 komada na 575. Izgleda da netko straši i istovremeno kupuje
sve ispod 575. Dok prometi na drugim dionicama padaju na Diokiju svaki dan par sto tisuća do
milju prometa što je za Dioki u ovakvom stanju tržišta jako puno.
Nadam se da naivci neće nasjesti na te "naloge" i prodati ispod 600.

U postpunosti se slazem s navedenim i dijelim isto misljenje.

Istovremeno odgovaram kolegi Vladi53 da nalozi od 300, 400, 800.. nisu nikakva strasila… pa 300kom je ‘samo’ 200 000kn! to je sitna lova za vece igrace.

To oni smisljeno i pametno rade.. da malo poplase i skupe jos dionica od ovih sto prodaju po 13, 30, 130 kom. Tu popuse neodlucni i ‘sitni mali skromni ljudi’.

Ne bih komentirao sto mislim kakav ce biti scenarij, mozda ispadnem teski druker(kad napadnu kolege s drugih temA :)… ali veselim se!

heheh,,sav drhtim od njegovih naloga [lol]

Dok pomalo "straše i pritišču" istovremeno prikupljaju sa skrivenim nalozima na bidu, međutim ni to neće trajati vječno, možda još koji dan.

Ja niti ne vidim te naloge, takoda ne drhtim….vidim samo top5,hehehe. Nekada je dobro zivjeti u neznanju….iako kao i kolega Janko, ne znam sto cu od drhtavice.
Kada bi mogla onda biti objava srpanj ili lipanj, sto vam se cini? Ja sve mislim prije srpanj…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


Ja niti ne vidim te naloge, takoda ne drhtim….vidim samo top5,hehehe. Nekada je dobro zivjeti u neznanju….iako kao i kolega Janko, ne znam sto cu od drhtavice.
Kada bi mogla onda biti objava srpanj ili lipanj, sto vam se cini? Ja sve mislim prije srpanj…

Više manje je svejedno, nepobitno je da će nam objava jako ići u prilog.
btw. giga ti pišeš skoro na svim forumima, iako je na imamnovac prosječna razina komunikacije svedena na običnu sprdnju, prenesi pozdrave Končarku, a na forum-hr pozdravi Zafa.

He, he, kako bježi ovaj sa nalogom od 300 komada. Prvo na 575 pa kad je postalo gusto premjestio
ga na 595. Ne daj Bože da ga netko poklopi. he he …

Oho-ho, upecalo se danas nešto sitno…
Nisam ni vidio…
Neka nam samo strašila još koji dan [thumbsup]

hate red

Zanimljive su ove transakcije po 1komad,nešto sam i ja uhvatio,jedva čekam idući tjedan.Imam neki dobar filing u vezi dioki-a,uostalom dan firme je 13.06.Možda se sve poveže u veeliku veselicu [thumbsup]

pixma

evo stanja:

Kupnje:
Cijena Količina
575,00 2
570,01 13
566,02 3
565,00 10
563,00 12
560,00 2
555,00 40
553,02 27
553,01 70
551,10 33

Prodaje:
Količina Cijena
47 585,00
225 590,00
300 594,98
92 595,00
27 597,90
37 597,98
25 597,99
30 598,90
39 599,00
10 599,98

ne mogu se oteti dojmu da je u zadnjim minutama netko skinuo s aska 70-tak komada… bitno da je zadnja na 584 kn…

U cast kolegi Mreichu: bez straha, pohlepe i sentimentalnosti


Zanimljive su ove transakcije po 1komad,nešto sam i ja uhvatio,jedva čekam idući tjedan.Imam neki dobar filing u vezi dioki-a,uostalom dan firme je 13.06.Možda se sve poveže u veeliku veselicu [thumbsup]

Sv. Ante Padovanski – zaštitnik Diokijevaca!



Zanimljive su ove transakcije po 1komad,nešto sam i ja uhvatio,jedva čekam idući tjedan.Imam neki dobar filing u vezi dioki-a,uostalom dan firme je 13.06.Možda se sve poveže u veeliku veselicu [thumbsup]

Sv. Ante Padovanski – zaštitnik Diokijevaca!

[/quote]
evo stotka za post [smiley]

pixma

Pogledajte rezultate ankete na business.hr

Trenutno se najviše isplati kupiti dionice:
HT-a 37%
Ine 7%
Diokia 13%
IGH-a 18%
neke druge 24%

Znaju ljudi ulagati, nema što [proud]

hate red


Pogledajte rezultate ankete na business.hr

Trenutno se najviše isplati kupiti dionice:
HT-a 37%
Ine 7%
Diokia 13%
IGH-a 18%
neke druge 24%

Znaju ljudi ulagati, nema što [proud]


Gdje se može pročitati cijela anketa?


Pogledajte rezultate ankete na business.hr

Trenutno se najviše isplati kupiti dionice:
HT-a 37%
Ine 7%
Diokia 13%
IGH-a 18%
neke druge 24%

Znaju ljudi ulagati, nema što [proud]


oprostite koje su to druge da opet ne uletim u krive

New Report

Close