DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


febo: ” to uopče nije važno jel jedan ili više njih, još bollje da ih je više jer bar znamo da nije lažnjak…bitno je to da DIOKI ima potporu i to dosta visoko…psihološki to dobro djeluje.. tvojih 100 komada u tom nalogu od više od 2000 komada…???ako nisi prvi na redu na toj cijeni, bojim se da bi mogao izvisit[smiley] ” Ostavi se ti drukanja. Vidiš da ti to, kao niti meni, ne leži.[smiley] @Jovici niti nije cilj kupiti dionicu. Da je, zna on kako bi to učinio.[wink]

Kolega ja sam ju kupio,a kupit ću još ako me poklope.
[thumbsup]

Lijepo otvaranje… blago nama na diokiju! [thumbsup][proud]

Popriličan otpor na 600…
Trebat će nam konkretna vijest da krenemo dalje.


Popriličan otpor na 600… Trebat će nam konkretna vijest da krenemo dalje.

Evo jedne…..jutros mi poštar donio mirovinu!
Kud ćeš bolju vjest.
Sad idem kod Rubelj na ćevape jer sutra je petak.


kerefek76: ” Popriličan otpor na 600… Trebat će nam konkretna vijest da krenemo dalje. ” Evo jedne…..jutros mi poštar donio mirovinu! Kud ćeš bolju vjest. Sad idem kod Rubelj na ćevape jer sutra je petak.

Mozes i sutra na cevape. Danas je srijeda…
[proud][proud][proud]

davor07


sava: ” kerefek76: ” Popriličan otpor na 600… Trebat će nam konkretna vijest da krenemo dalje. ” Evo jedne…..jutros mi poštar donio mirovinu! Kud ćeš bolju vjest. Sad idem kod Rubelj na ćevape jer sutra je petak. ” Mozes i sutra na cevape. Danas je srijeda… [proud][proud][proud]

Super….još jedne ću maznit večeras uz tekmu i zalit s 1 – 2 krigle piva.
Još ako pregazimo Jajduka!!![pray]

Lako moguče, da se kao i jučer, u završnici malo “zaživiči” po asku.

Trenutno Tom i Jerry taktika. Jerry (ask) pobjegne i ruga se Tomu (bid) dok Tomu ne pukne i počne
se približavat Jerry-u. Drugi dan opet nanovo. [smiley]


Lako moguče, da se kao i jučer, u završnici malo “zaživiči” po asku.

Lako moguće…..jutros se pročitao Globus i intervju s Ježićem, pa se onda malo raspitalo o Diokiju kod kumice splaca i tete koja s mamom pije kavu igata iz šalice, nakon toga razgovor s brokerom koji mu uz ostalo preporuči da pročita temu Dioki na Poslovnom od početka do kraja….i već su 15:00 sati…nakon toga ide nalog za kupnju!

o, jesu je slupali… neke poteze stvarno ne kuzim…

davor07


o, jesu je slupali… neke poteze stvarno ne kuzim…

Skužit će oni da su pogriješili pa će ispraviti griešku do kraja trgovanja![wink]

davor07:

OPORTUNIST, 14.05.2008. u 14:41
o, jesu je slupali… neke poteze stvarno ne kuzim…

To ti je stvar psihologije. U principu psihologiju prodavatelja, koji je čvrst u naumu, karakterizira veća brzina na okidaču, za razliku od kupca koji duže važe i često se odlučuje u posljednjim trenucima.

Treba je malo štopat…..ne valja kada leti u nebesa!


Treba je malo štopat…..ne valja kada leti u nebesa!

I da ne zaboravim…..bitan je ukupan dojam koji se stvara o nekoj dionici….tako se s ovim potezom kojem se čudiš stvara dojam pritiska prodaje, a u stvari, možda, ozbiljne prodaje NEMA!

http://195.29.5.9/audio_clip/

ovdje možete pronači radio emisiju u mp3 o LNG terminalima od 13.05

New Report

Close