DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dal se tko sijeća kad je zadnji put bila ovolika likvidnost?[thumbsup]

…evo Ivan Jakovčić kaže na hrvatskom radiju da će konačnu odluku o lokaciji LNG-a donijeti struka…,smatra da je za Istarsku županiju svejedno gdje će to biti u Raši ili Omišlju što se tiče okoliša,ali što se tiče ekonomije nije isto…i lobirat će za Istarsku županiju…


Dal se tko sijeća kad je zadnji put bila ovolika likvidnost?[thumbsup]

Početkom siječnja 2 dana. , a prije toga sredinom listopada 2007.
Tada se tržilo na nivoima 650 – 700.
Kao današnji pridošlica pozdravljam.

Evo će i blokada.[shocked]

Zlatko Komadina ističe da blagu prednost ima lokacija na Omišlju,jer ima infrastrukturnu bazu,a i potrošnju u neposrednoj blizini,a to su Ina rafinerija,termoelektrana,Dina petrokemija,Janaf…konačnu odluku će donijeti struka…,lobirat će za Primorsko goransku županiju…

Blokada. I za sutra mogao bih dati sličnu najavu kao i za danas: “magarac bio, tko se nije skrio”.[thumbsup]

U cijelu ovu priču zainteresirana i Adris grupa…[smiley]


BAKICAAA: ” U cijelu ovu priču zainteresirana i Adris grupa…[smiley] ” a je, je, i moj brat robert takođe…[cool]

…nešto nisi u toku…[kiss]

Pa to nije bas najbolje.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Pozdrav kolegi kamencu, dobrodošao nazad na forum. Mogao si to doduše čim se crobex vratio iznad razine od 3700 bez obzira na obečanje.[thumbsup]

čim se pojavi komad mesa u moru eto morskih pasa koliko hoćeš [cool]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius


Pozdrav kolegi kamencu, dobrodošao nazad na forum. Mogao si to doduše čim se crobex vratio iznad razine od 3700 bez obzira na obečanje.[thumbsup]

ma ne mogu odoljet ovoj ljepoti danas…[proud]


kamenac: ” BAKICAAA: ” U cijelu ovu priču zainteresirana i Adris grupa…[smiley] ” a je, je, i moj brat robert takođe…[cool] ” …nešto nisi u toku…[kiss]

o, jesam ja u toku, itekako, znam ja da bi vlahović rado svoju silnu dobit investirao u energente.
samo, znaš kolko ima šanse da to i učini? nula posto.
odnosno kolko i “moj brat robert takođe”.
big pusa![wink]

hate red


Pozdrav kolegi kamencu, dobrodošao nazad na forum. Mogao si to doduše čim se crobex vratio iznad razine od 3700 bez obzira na obečanje.[thumbsup]
ma ne mogu odoljet ovoj ljepoti danas…[proud] BAKICAAA: ” kamenac: ” BAKICAAA: ” U cijelu ovu priču zainteresirana i Adris grupa…[smiley] ” a je, je, i moj brat robert takođe…[cool] ” …nešto nisi u toku…[kiss] ” o, jesam ja u toku, itekako, znam ja da bi vlahović rado svoju silnu dobit investirao u energente. samo, znaš kolko ima šanse da to i učini? nula posto. odnosno kolko i “moj brat robert takođe”. big pusa![wink]
[/quote]

Pa zašto se nije kupovalo na 350-450 kuna???
A sve je tako jednostavno i kristalno jasno! Od početka!
To te ja pitam!


Pa zašto se nije kupovalo na 350-450 kuna??? A sve je tako jednostavno i kristalno jasno! Od početka! To te ja pitam!

tada se, na tim razinama diokija, ništa na ZSE nije kupovalo. samo se branilo.
zašto? tjeraš me sad da krenem teoretizirati… a neću.[cool]

hate red

svi zaboravljaju uz čiju pomoć je Ježić došao do DIOK-ija.
Malo uz Božju a puno više uz doktorsku
E sad, o kojem doktoru je riječ, onome opće prakse ili onom lingvistike?
Tko zna odgovor na to pitanje može predpostavit kome će Vlada dodjelit lokaciju
Istri ili Ježiću

Obečaj, ništa te ne košta. stara hercegovačka

New Report

Close