DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



DIOKI POSTOJI I SVAKIM DANOM JAČA!

nevjerojatno [emo_vrtimise][emo_zacudjen][emo_vrtimise][emo_palacd]
[/quote]

treba pod hitno vratit dioki na zse .. na ovu vijest bi cijena sigurno podivljala..

DIOKI POSTOJI I SVAKIM DANOM JAČA!
A kada dobiju lovu za zemljište????

link vrapce.hr [emo_zloban]

A sta mislis na link na Ustavni sud?

@Sava
Pazite na zdravlje.
Dioki-a i Dine nema vise!
Pomirite se s tim.

@Sava
Pazite na zdravlje.
Dioki-a i Dine nema vise!
Pomirite se s tim.

Hanzekovic se poprilicito ukeširao.

Ovu temu je trrbalo odavno zatvoriti jer ovo sada je mlačenje prazne slame. Iako mi izgleda da se Savi daje prilika da piše kao da Dioki nije u stečaju. Dobro je da je dionica delistirana pa nema više navlačenja naivaca.

Anonimno, 13.08.2015. u 11:47
Hazi Zar neces prodati i dionice Dioka?? jesi li kontaktirao Savu? Motda bi on kupio, ipak iranci su tu pred vratima…Namiguša

Gospon Mangup kak ste mi na ignore, tek sada na godišnjem sam vidio Vašu poruku.

Vidim da ste više opterećeni mojim dionicama nego ja.

Što je malo čudno, a s druge strane su Vam izvukli milijarde kuna iz DIOKIJA i DINE ispred nosa.

Evo da Vas umirim, što se tiče mojih ulaganja, zaradio sam na jednoj drugoj kemijskoj dionici, dovoljno da pokrijem “gubitak” na Diokiju+ zaradio polovice svote koje sam mislio zaraditi na Diokiju.
A i druge dionice su mi se lijepo pokazale.

Što se tiče dionica Diokija i dioničara Diokija.

Ustavni sud je donio presudu koja kaže: Tko je jamio je jamio, a tko nije, HOĆE!

Drugim riječima uopće je nevažno kako je gospodin Ježić vodio firmu, i kako je isiSAVAo novac iz nje. To je u zastari.

Neki tu pišu g.luposti da će Ježić kupiti Dioki za 5 milja dolara.

Zbog čega? Kad je to njegovo vlasništvo i drugih dioničara.

Očekujem da će g. Ježić tužiti Republiku Hrvatsku i tražiti da mu se kao dioničaru Diokija isplati dionice po nominali (240 kuna po dionici).

Jer su ga nezakonito izvlastili. Nakon debakla ministra Vrdoljaka i njegovog traženja nafte u Jadranu, da li to uopće itko sumnja?

Ako prvostupanjski sud i odbije tužbu Ustavni sud će je usvojiti.

Tako da je to za dioničare Diokija win-win situacija.

A i to je bolje i za Hrvatsku državu nego da se mora povlačiti po nekim EU sudovima i svima pokazati kako su protiv ulaganja i privatnog poduzetništva!

Naravno ako uopće žele LNG terminal, što sumnjam jer je sada potpuno neisplativ.

Bar na Krku.



@Sava

Pazite na zdravlje.
Dioki-a i Dine nema vise!
Pomirite se s tim.

Mislite da ako dvaput napišite, da će postati istina i doći do Save.

bisakovi, ovo je Hrvatska.[emo_cool]

Sve je moguće u ovoj bajci od države.[emo_namigusa]

Ustavni sud je ponistio presude……Hanzekovic se ponovno opario……Zastupa i Dioki i RJ u jednom slucaju u kojem je Dioki navodno ostecen za 80m kuna.

Gospon Mangup kak ste mi na ignore, tek sada na godišnjem sam vidio Vašu poruku.

Vidim da ste više opterećeni mojim dionicama nego ja.

Što je malo čudno, a s druge strane su Vam izvukli milijarde kuna iz DIOKIJA i DINE ispred nosa.

Ja opterecen dionicama? Ja ih ne posjedujem, ja sam zivio od prvog do prvog, mene kockanje dionicama nikad nije zanimalo…. Kao sto jednom vec rekoh jos uvijek Vi i gospon Sava mozete uplatiti u sportskoj kladionici da ce Hajduk biti prvak, mislim nitko vas ne sprecava da stvite novac u bubanj, to je vasa slobodna volja, ja vas na to kao ni na kupovanje dionica diokia nisam nagovarao [emo_zloban]

Vaš link …

Prvo ročište u stečajnom postupku nad Adriaoilom je 30.10.2015:
Tribunale di Milano, Fallimenti, Ragione Sociale: ADRIAOLI S.P.A. IN LIQ.NE Indirizzo: Via Giuseppe Mazzini, 12 Milano 20100 (MI)P.Iva / Cod.Fiscale: 80021250156
Procedura nr.: 424, Apertura: 11-05-2015, Giudice: Dott.ssa Irene Lupo, Data prima udienza: 30-10-2015, Stato: Aperta


Vaš link …

Molim da mi se netko od radnika sa ove liste javi (može i preko poruke)jer mi neke stvari tu baš nisu jasne. Ne zanima me ni ime ni cifra, samo bih želio shvatiti na koji način su vam obračunate neke stavke.
Hvala.


Prvo ročište u stečajnom postupku nad Adriaoilom je 30.10.2015:
Tribunale di Milano, Fallimenti, Ragione Sociale: ADRIAOLI S.P.A. IN LIQ.NE Indirizzo: Via Giuseppe Mazzini, 12 Milano 20100 (MI)P.Iva / Cod.Fiscale: 80021250156
Procedura nr.: 424, Apertura: 11-05-2015, Giudice: Dott.ssa Irene Lupo, Data prima udienza: 30-10-2015, Stato: Aperta

Ode veš mašina……

Istovremeno u HR Kijac dd prošao PSN!
UP – I/110/07/13-01/4449 04-06-15-4449-98
Rješenje trgovačkog suda o sklopljenoj nagodbi pred sudom 15.07.2015 13:01

Šta će se s ĆUF doo dogoditi?
Prodaja ili…….nešto treće.

New Report

Close