DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Gdje je zapelo? Pa to se svi mi pitamo već četvrtu godinu.
A ljudi pričaju svašta – uglavnom besmislice koje pokupe na plaži ili na zidiću ispred marketa dok ispijaju pive sa "dobro obaviještenima". Oni koji bi trebali pričati – kao i obično ili šute ili lažu.
Jedino što se sa sigurnošću može očekivati je da na ovim vrućinama padne intenzitet mlaćenja prazne slame.

Postoji li ikakva sansa da se ponovno pozove Nova TV? Ili je i za njih presparno. Mislim iz trogodisnje ucmalosti pokrenuli se lesinari tek nakon emisije “provjereno” doduse odvrtili su sto se odvrtit dalo, malo se oglasili u medijima…. sad bi samo falilo da se moraju vracat sa zasluznog odmora zbog tamo nekog dosadnog novinara…[emo_smijesak]
Mislim Angelina ih nece zvati, na ciji su se poziv uopce pojavili?

tu netko stalno opstruira…treba rasturiti i potencijalne kupce i ubiti im volju za kupovinom…
tko to radi?
pretpostavljam vladajući.

Netko se uknjižava na zemljište Dine, Ćufa i Pirosa…..????

ZK ODJEL KRK
Stanje na dan: 02.07.2015. 22:08:52
Podnesak: Z-3072/2015
Primljeno: 15.06.2015. 12:31:00
Vrsta isprave: OSTALE VRSTE ISPRAVA
Oznaka spisa: ANEX UGOVOR O USTUPU TRAŽBINE
Vrsta upisa: UKNJIŽBA
Sadrzaj prijedloga: UKNJIŽBA PRAVA VLASNIŠTVA NA Z.K. UL. 1281, 2392, 2417, 2427, 2477, 4208, 4219, 2845, 2438, 4203,4627,4210 K.O. OMIŠALJ
Bilj.o kretanju spisa: SPIS U RAD, , 15.06.2015.
Način rješenja: U RADU


…treba rasturiti i potencijalne kupce i ubiti im volju za kupovinom…

I ti potencijalni kupci su malo jači…
Ozbiljno zainteresiran kupac bi nakon ovoliko otezanja ili izašao pred novinare i potužio se na kokošare koji opstruiraju posao ili bi odavno digao ruke od svega i poručio nam “laku noć i sretno”.
Sve se čini da su naši potencijalni “kupci” otprilike iste kategorije kao i naši “prodavači”. Ili su to glumci koji i služe za dodatno otezanje ili nekakvi fol ozbiljni investitori u proizvodnju koji ustvari samo žele jeftino dobiti zemljište i ne smeta im ovo metiljanje i otezanje jer će cijena još padati što više Dina bude ličila na deponij industrijskog otpada.
Baš me zanima kome će zapasti to zadovoljstvo da izbroji milijune i plati čišćenje zemljišta i zbrinjavanje kemikalija – državi, investitoru ili vlasniku. Jer prvi su nesposobni, drugi nevidljivi, a treći se ne bi htio miješati.

Mislim da zemljište više nije bitno za LNG.
Kako je Amerikanac rekao imaju oni firme koje naprave LNG na brodu, što je puno jeftinije.

Naravno, da se onda taj brod isplati usidriti pokraj nekog grada (Rijeke ili Pule) gdje je već sva daljnja infrastruktura osigurana, a ne mora se platiti ni zemljište.

Mislim, kad se plin ne misli koristiti za nikakvu industriju u Hrvatskoj, već samo za prodaju u treće zemlje.


Mislim da zemljište više nije bitno za LNG.
Kako je Amerikanac rekao imaju oni firme koje naprave LNG na brodu, što je puno jeftinije.

Dinino zemljište je golemo, ravno, sa izgrađenim cestama i kompletnom infrastrukturom, sa velikom lukom… Tu se može izgraditi svašta, samo netko treba očistiti kramu u koju će se uskoro pretvoriti pogoni.
Koga briga u ovoj zemlji za proizvodnju, zapošljavanje, izvoz i slične besmislice.

Naravno, da se onda taj brod isplati usidriti pokraj nekog grada (Rijeke ili Pule) gdje je već sva daljnja infrastruktura osigurana, a ne mora se platiti ni zemljište.

O Hazi legendo, eto ” new opportunity for you ” , a da kupis koju kilu dionica buduceg plutajuceg LNG terminala? [emo_smijeh]

Za ove koji misle da se zemljište osim industrijske namjene može za nešto drugo koristiti.

Može. Samo se prvo treba sanirati, a za to su potrebni milijoni eura.

Kada se zemljšte sanira tada imamo period monitoringa koji po zakonima EU (Hrvatske) iznosi 20 godina.

Tek tada, ako su rezultati analize tla, podzemnih voda, mora i bioraznolikosti dobri može se promijeniti namjena zemljišta.

Ah, ti EU propisi.[emo_smijesak]

Izgleda da će stečaj Dine biti otvoren 16.7.2015:
Predmet: St-74/2015
Trgovački sud u Rijeci
Predlagatelj – regulatorno tijelo F.
Dužnik D.
Vrsta predmeta
Stečajni postupak do otvaranja stečaja
Datum pokretanja postupka 08.06.2015.
Datum posljednje dodjele 09.06.2015. – sudac/sutkinja Liljana Ugrin
Susdske radnje Ročište radi rasprave o uvjetima za otvaranje steč. post. 16.07.2015. 09:00 Lokacija: Soba 111 Određeno

30. 06. Turci su trebali potpisati ugovor o kupnji DOKI-ja i EPSIKA,ima li što od toga?
ZNA LI TKO?

Ugovor je potpisan.

Ttt -imate kakav link

Proširila se priča da je 21.7. konačno game over i stečaj DINE. Sad možemo očekivati buđenje sindikata iz duboke hibernacije uz priče kako stečaj ne znači kraj nego novi početak jer se investitori guraju koji će prvi uložiti milijarde. Odmah idući tjedan.


Proširila se priča da je 21.7. konačno game over i stečaj DINE. Sad možemo očekivati buđenje sindikata iz duboke hibernacije uz priče kako stečaj ne znači kraj nego novi početak jer se investitori guraju koji će prvi uložiti milijarde. Odmah idući tjedan.

nadajmo se da je tako, no nažalost kad krene čerupanje opet će šljakeri izvisiti, ali i nogom u guzicu je korak naprijed


Odmah idući tjedan.

da, ja sam čuo da će u petak [emo_naivan]

New Report

Close