DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


još uvijek je ovo dobra cijena za ulaz, pričat ćemo za 5 god kada cijena bude 350kn uz isplatu dividende…
a i ti si malo jaci..[emo_palacg]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Zmajki
Ti bi opet uletio po 27kn, ali to će biti nemoguća misija. Sutra nastavak udaranja po asku i proboj 30kn.

realna vrijednost firme je u bilanci 0 kn tj ispod nule.a bilance su obično bolje nego stvarno stanje…
nezz šta je vama…


Nemam pojma gdje će dionica kratkoročno,ali ja svoje ne prodajem, čak ozbiljno razmišljam da li da ju ikada prodam

[emo_palacg][emo_novac][emo_novac][emo_smijesak]

Ja također,danas se na ovolikom prometu nisam usudila trejdat, kad prođe opasnost od stečaja i dođe privatni vlasnik …[emo_ooooo][emo_ooooo]

vid'la žaba...

Mene samo zanima koja to ekipa pokreće tobogane uvijek na ovakvim trash dionicama i polupropalim firmama kao što je DIOK.
Pa zar se ne mogu koji put odlučit za nešto što i fundamenalno zaista vrijedi, a opet je prilično podcijenjeno.
Nije da takvih kandidata već nije bilo na ZSE, a i sad bi ih se moglo naći par.

kvart99
Od kuda tebi da Dioki ne vrijedi 28kn? Pogledaj koliko ima imovine, a koliko su dugovi. Opet si zakasnio uskočiti u vlakić. Više sreće drugi put. Nitko tebi ne brani da kupuješ neke druge dionice.

Na stranicama FINA-e u 16:14 objelodanjen zahtjev za produženjem roka nagodbe za 50 dana.


Na stranicama FINA-e u 16:14 objelodanjen zahtjev za produženjem roka nagodbe za 50 dana.

o neeee…sutra opet nazad na 22-23 kn! [emo_bijesan][emo_ljut][emo_bijesan]

Najveća sramota, etilensko postrojenje na Žitnjaku, ponos i srce petrokemijske industrije, ne samo cijele lokacije već i RH, zaprima ponude za demontažu i rezanje. Izvjesna je opcija „Sirovina Bjelovar“ kao izvođača radova. Idealna prilika za vječne muljatore u diokiju da zamrače prilične novce.


Najveća sramota, etilensko postrojenje na Žitnjaku, ponos i srce petrokemijske industrije, ne samo cijele lokacije već i RH, zaprima ponude za demontažu i rezanje. Izvjesna je opcija „Sirovina Bjelovar“ kao izvođača radova. Idealna prilika za vječne muljatore u diokiju da zamrače prilične novce.

meni se čini da kolega nije kupio na vrijeme a vama??

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

Bude sutra na +30kn.

New Report

Close