DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Američki milijarder želi MOL-ov udio u INA-i
KEM ONE, the fully integrated company in the vinyl sector
Vaš link …

Idoljeb je pesimista ali izgleda realan pesimist.

Tu je eventualno moguć nekakav početak od nule ali tek nakon stečaja…

ali koliko je u našoj državi poželjna proizvodnja… nema ništa od svega toga.


svakodnevno ljudi prosvjeduju jer im kasne 2-3 place. mi ne, jer nam duguju samo 27, to je ok, pocekat cemo drugi tjedan mozda sta bude. jasno je ko kako i za koga igra.

U zemlji u kojoj su i inače sindikati jadni i smiješni, Dinin sindikat je postavio nove standarde. 27 plaća nije isplaćeno. 27! A sindikat odustaje od prosvjeda jer su svi , kao, upoznati sa situacijom pa prosvjedi nemaju smisla. A cijelo vrijeme se furaju da oni bar nešto poduzimaju. Kakvi su rezultati njihovog poduzimanja, najbolje pokazuje tih 27 zaostalih plaća. Nije ni čudo da ih sve više ljudi smatra trojanskim konjem.
Budući da je Dioki privatna firma, svi su od nje digli ruke. Taj argument “privatne firme” je jedan od najidiotskijih argumenata koji se stalno ponavlja. Ne samo zato što tog privatnika nitko ništa ne pita već 3 godine, a on se pravi mutav jer se to kao njega ne tiče, nego i zato što taj argument baš i nije bio presudan kad je trebalo spašavati V.Lenac i slične.
Tko će platiti zbrinjavanje stotina tona Dininih kemikalija? Vlasnik? Vlada? Kazahstanska firma “Idući tjedan d.o.o.”?
Daleko je to još od kraja. Do kraja će vam dugovati 270 plaća.

051 ti bi bio dobar sindikalist, zašto se ne aktiviraš?

Agencija za osiguranje radničkih potraživanja, kao što se očekivalo, odbila potraživanja 300 bivših radnika Dioki-ja koje se ježićevi ljudi preveslali prije stečaja!

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

Sve nas je preveslal Ježićev potrčko Leo. Riješio nas se prije pokretanja stečaja i prešao nas za ove novce od Agencije. Svjesno i namjerno nas je uvjeravao da će biti isplaćene otpremnine i plaće do 28.02. Stavio je svoje ime i prezime i svoj potpis na svaki naš papir. Pa ja fino predlažem da idemo kampirati pred njegovu kuću do isplate i zadnje lipe za koju nas je svjesno i namjerno prevario. I naravno, nije to gotovo. Slijede kaznene prijave. A nakon Ježa, on je prvi koji će ju dobiti. I ovaj puta ćemo se pobrinuti da ne ostane u nečijoj ladici kao prošli puta.


Agencija za osiguranje radničkih potraživanja, kao što se očekivalo, odbila potraživanja 300 bivših radnika Dioki-ja koje se ježićevi ljudi preveslali prije stečaja!

Ništa od novaca, ali barem agencija “naglašava empatiju koju osjeća prema radnicima”. Da čovjek ne povjeruje…

Ja vas uopće ne razumijem. Jel vama ljudi jasno koliko je 27 plača???? Da je prosječna plača cca 4.000 kuna, to je 108.000!!!! Pa zar stvarno mislite da će vam to netko dati?

A nije to sve. Jel itko razmišlja da mu fali 27 mjeseci ( dvije godine i tri mjeseca) staža???? Pa vi ćete u mirovinu sa 100 godina ako nađete posao……..


051 ti bi bio dobar sindikalist, zašto se ne aktiviraš?

Ne, hvala.Sa većinom velikih sindikalnih vođa koje sam upoznao ne želim biti ni u istoj rečenici, a za osnivanje nekog novog sindikata nemam ni volje ni vremena. A i tko više vjeruje sindikatima?


Ja vas uopće ne razumijem. Jel vama ljudi jasno koliko je 27 plača???? Da je prosječna plača cca 4.000 kuna, to je 108.000!!!! Pa zar stvarno mislite da će vam to netko dati?

Itekako je ljudima jasno koliko je to novaca. Kao što im je i jasno kakve su ovce ispali jer su iz tjedna u tjedan, iz mjeseca u mjesec vjerovali uvijek istim lažima istih ljudi da će jaaaaako bogati investitor evo baš u petak doći, isplatiti dug i pokrenuti proizvodnju. Jer kad je investitor tako bogat kao naši imaginarni prijatelji, onda to za njega i nije neki novac. Ako T-com ili Ina mogu davati stotine tisuća kuna otpremnine, što bi to bio problem “Idućem tjednu d.o.o.”
Ti se nešto čudiš, a i sam kažeš da je LD potpisao papire po kojima ćete dobiti otpremnine još prije godinu dana. Pa zašto ga ne tužite kad imate sve crno na bijelom? Šta čekate godinu dana? Nije valjda da i vaše angeline svako malo puštaju priču o nekoj isplati u znak dobre volje, pa i vi čekate hoće li se nešto dogoditi , evo baš sad, drugi tjedan? Ako investitoru putem ne krepa kamila pa ne može doći zbog tehničkih razloga.

Odblokiran račun Dine

Zašto je odblokiran račun dina Petrokemije’
Energetski summit u Istanbulu
Europa o LNG-u: Terminal na Baltiku nužno treba spojiti s hrvatskim
Vaš link …


Odblokiran račun Dine

…još prošli mjesec.
Sigurno zbog Energetskog summita u Istanbulu, jel tako Savo? 🙂

Sigurno ce investitor u znak dobre volje isplatit trcinu place za lipanj 2012 hahahahhahahaha

ZAŠTO DINAŠI I DIOKIJEVCI NISU SUTRA NA MARKOVOM TRGU S INAŠIMA I IMUNOLOŠKIM !!!??? Može li se u ovoj zemlji Šta promijeniti ” šutnjom “?? Gdje je ostalih 30000 ljudi koji rade i žive u ovoj zemlji a ne primaju plaću ? JESMO LI MI LJUDI ILI STOKA , JER NAS NAŠA VLADA TRETIRA KAO STOKU SITNOG ZUBA.

New Report

Close