DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

neće nam platiti,izgubiti ćemo novac ili pravo na rad ali ipak znatiželjni smo tko je egzekutor ili redatelj farse.


ne shvaćam kako to da niste pročitali niti jedan zakon, a ulažete novac. žao mi je.

I meni je žao što nisi ništa shvatio.

opssss, ispričavam se, ne radi se o običnoj lakrdiji ili farsi, već o životinjskoj lakrdiji u čijoj je glavnoj ulozi hobotnica a mi trebamo samo pratiti tko je njezina glava a tko čini njezine krakove.
da treba slijediti tragove novca kako bi došli do glave ili važnog kraka hobotnice to bi zaključio i petogodišnjak[emo_namigusa].

6.10.2016
Kazanstanci se sastaju sa vladom i vjerovnicima…… preuzimanja DINE … HYPO….LNG…radnici ocekuju….
48 placu………-))))))

Nadam se da nitko od radnika neće umrijeti od gladi dok se ovo ne riješi. Veća je opasnost da umru od smijeha što imaju ovakve sindikate.

Zašto Dina nije otišla u stečaj?Kome se to pogoduje?Zbog čijih interesa?Diokija ili nekog drugog ili trećeg?
Ježić i kompani.

Dinaši, jeste li se ustečajili? Ili ste još među “živima”

Još nema vijesti…
Možda se još nisu dogovorili koga da ovog puta “okrive” za odgodu.


Zašto Dina nije otišla u stečaj?Kome se to pogoduje?Zbog čijih interesa?Diokija ili nekog drugog ili trećeg?
Ježić i kompani.

Da bi delboy mogao napisati:ne shvaćam kako to da niste pročitali niti jedan zakon, a ulažete novac. žao mi je.

Kao da je ovoj zemlji išta važno što piše u zakonu.

Važno je kako se ti zakoni provode, ili još bolje ne provode.
A čim nema zaštite privatnog vlasništva…..ćorak[emo_palacd]

Po tome delboy, ne bi se smjelo ulagati ni u jednu dionicu na ZSE.

Napisao bi i da se ne bi isplatilo ni jednu tvrtku otvoriti u Hrvatskoj.
Ali, to ne bi bilo potpuno točno.

Mnogi su otvorili tvrtke, zadužili ih, a onda tvrtku u bankrot bacili.

Drugi je par rukava, što su iz tog posla izašli puno bogatiji i druge firme otvorili.
A ovršiti ih ne možeš jer nemaju imovine.

Oni su isto pažljivo čitali hrvatske zakone.

Lp

ps. Isprika svim poduzetnicima koji poštuje hrvatske zakone i pune hrvatski proračun. Njima se stvarno počinjem diviti.

dali je istina da je sindikat prijavio dorhu i uskoku upravu i steajnu

Sindikat čuda radi, oduvijek, pa zašto ne bi i sad!? Uvijek su bili agilni!

zaprudjanec


dali je istina da je sindikat prijavio dorhu i uskoku upravu i steajnu

koji sindikat? Zagrebački ili omišaljski?



dali je istina da je sindikat prijavio dorhu i uskoku upravu i steajnu

koji sindikat? Zagrebački ili omišaljski?
[/quote]

pa nekako sumnjam da dioki u stečaju ima neke sindikate, dakle valjda omišaljski?

Sve mi se čini da je jedina informacija koju možemo očekivati da su neki fol “Makedonci” ili “Peruanci” zainteresirani za LNG.

koje li razlike od prošle godine kada je Čermak bio igrač u predstečajnoj i tv i Jut. i Več. pisali su i izvještavali o Dini i Diokiju.
sada kao da je netko sakrio Dinu i Dioki.Potpuni muk. zaborav. I tu igru da vodi Jež? Ne znam….
p.s. Savo, javi se,daj komentar.l.p.

New Report

Close