DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bojim se da će na Dikoi-ju trgovina zamrijeti na vrlo niskim razinama.
Likvidnost mu može vratiti samo vijest, znamo koja, ali ne i cijenu.
Mislim da ovu godinu možemo prekrižiti i čekati bolja vremena.


Bojim se da će na Dikoi-ju trgovina zamrijeti na vrlo niskim razinama. Likvidnost mu može vratiti samo vijest, znamo koja, ali ne i cijenu. Mislim da ovu godinu možemo prekrižiti i čekati bolja vremena.

Slažem se.Izgleda da je little tu najbolji znalac.Samo da ne dobije još i okladu da dioki pada na 2xx. Zanima me njegovo mišljenje o vrijednosti dionice kada eventualno lng bude pušten u pogon.Znaći 2011-12 te..?

Prodao sam bubreg da dokupim ovih 12 dionica … kada naraste kupit ću si tri [thumbsup]

Sorry.Ja sam više pesimist nego optimist ali sam zato tvrdoglav i ne mislim prodavati ispod 7xx.Ustvari kad bolje razmislim nedam dok ne pređe 1xxx.

U nedjelju se kladio ali je skinut.Lako mu je trkeljat kad nije unutra.


kerefek76: Slažem se.Izgleda da je little tu najbolji znalac.Samo da ne dobije još i okladu da dioki pada na 2xx. Zanima me njegovo mišljenje o vrijednosti dionice kada eventualno lng bude pušten u pogon.Znaći 2011-12 te..?

Pogledajte malo povijest ove dionice unatrag nekoliko godina, dodajte malo trenutnog raspoloženja na burzi i dobit ćete vrijednost ove dionice. [lol]

Da se još jednom ponovim – potencijal ove dionice uopće nije upitan, ali tek kroz 2-3 godine… Kolika će joj biti vrijednost u ovom trenutku je teško procijeniti bez da znamo kakvi su daljnji Ježićevi investicijski planovi.
I još jedna mala digresija – nije sve u jefinom plinu tj. LNG-u, treba imati i tržište kamo će se finalni proizvodi plasirati. A na tu temu se jako malo piše, svi nažalost misle da će LNG riješiti sve probleme. Da je stvar toliko jednostavna već sad bi imali minimalno 2 fonda u TOP10, ali to se u skorije vrijeme neće desiti. Zašto? Zato jer je free float malen! TOP10 drži 93% dionica. Nažalost ova dionica je u ovom trenutku prepuštena malim igračima.

Sretno svim imateljima DIOK-R-A

Korekcija je iza nas...tralalalala


šljaker: ” kerefek76: Slažem se.Izgleda da je little tu najbolji znalac.Samo da ne dobije još i okladu da dioki pada na 2xx. Zanima me njegovo mišljenje o vrijednosti dionice kada eventualno lng bude pušten u pogon.Znaći 2011-12 te..? ” Pogledajte malo povijest ove dionice unatrag nekoliko godina, dodajte malo trenutnog raspoloženja na burzi i dobit ćete vrijednost ove dionice. [lol] Da se još jednom ponovim – potencijal ove dionice uopće nije upitan, ali tek kroz 2-3 godine… Kolika će joj biti vrijednost u ovom trenutku je teško procijeniti bez da znamo kakvi su daljnji Ježićevi investicijski planovi. I još jedna mala digresija – nije sve u jefinom plinu tj. LNG-u, treba imati i tržište kamo će se finalni proizvodi plasirati. A na tu temu se jako malo piše, svi nažalost misle da će LNG riješiti sve probleme. Da je stvar toliko jednostavna već sad bi imali minimalno 2 fonda u TOP10, ali to se u skorije vrijeme neće desiti. Zašto? Zato jer je free float malen! TOP10 drži 93% dionica. Nažalost ova dionica je u ovom trenutku prepuštena malim igračima. Sretno svim imateljima DIOK-R-A

Šta je mala, živci popuštaju; kraj se bliži a nisi se nabrala!I

Mislim da će se DIOKI ubrzo oporaviti.

Slijedi GFI i vijest o LNG terminalu, a

uskoro i postupni oporavak cijelog tržišta.


@little

Tvoj je post mješavina svega i svačega, a najviše želje za jeftinim dokupom. To je ok,

ali, molim te, nemoj pisati da DIOKI ima neizvjesnu prodaju. To jednostavno nije istina!

Tko (pro)pjeva, zlo ne misli!

DOBRO se danas diok obranio ako uzmemo u obzir da je donja blokada bila na 373,63 a protrgovano je samo 20 kom dionica po cijeni 350 kn -glavnina trgovine se odvijala od 395 – 377 sto kazem jos jednom da uopce nije lose jer je crobex pao 5,69 % …zasto ovo govorim …obrana crobexa po svim analiticarima je na 3200 ako se probije ta granica definitivna granica je 3000 dakle razlika je 200 bodova ili cc 6% sto govori da je dno dioka negdje oko 350 cc…ne zelim nikoga isprovocirati ovo su samo moja razmisljanja…


Mislim da će se DIOKI ubrzo oporaviti. Slijedi GFI i vijest o LNG terminalu, a uskoro i postupni oporavak cijelog tržišta. @little Tvoj je post mješavina svega i svačega, a najviše želje za jeftinim dokupom. To je ok, ali, molim te, nemoj pisati da DIOKI ima neizvjesnu prodaju. To jednostavno nije istina!

Potpisujem u potpunosti!
Naročito želju za jeftinim dokupom. Osobno bih želio dokupit na ovim razinama, ali nema se keša.

OK, ajmo ovako postaviti stvari – recite vi meni zašto bi netko htio kupiti dionice DIOKI-ja? molim barem 3 razloga

1.
2.
3.

Hvala

P.S. i molim vas nemojte napisati – zato jer DIOKI vrijedi puno više

Korekcija je iza nas...tralalalala

Da dobijete osjećaj za stvarnost – trenutna K/P
Kupnja Cijena
50 350,15
10 350,01
30 350,00
25 340,00
10 202,02
50 202,01

Cijena Prodaja
370,00 150
373,63 25
386,99 10
387,00 24
388,00 7
388,99 11
389,00 20
390,00 30
403,88 33
405,00 45

Kao što vidite kupnje NEMA!

Korekcija je iza nas...tralalalala

Kako nema? Ovih 50 komada na 202,01 je sigurno skriveni nalog od 500 komada!!!

NHF, malo sam histeričan od ovih padova…

Mudro je zborio stari Seneca: "Per ipiz dudatis eneus iri!"


OK, ajmo ovako postaviti stvari – recite vi meni zašto bi netko htio kupiti dionice DIOKI-ja? molim barem 3 razloga 1. 2. 3. Hvala P.S. i molim vas nemojte napisati – zato jer DIOKI vrijedi puno više

Prelistaj stranice foruma od 1 pa nadalje,pa ćeš doći do zaključka ,,,,[lol] [lol] [lol]


OK, ajmo ovako postaviti stvari – recite vi meni zašto bi netko htio kupiti dionice DIOKI-ja? molim barem 3 razloga

1.
2.
3.

Hvala

P.S. i molim vas nemojte napisati – zato jer DIOKI vrijedi puno više


1.trenutno su jako jeftine
2.imaju veliki potencijal na tržištu
3.vrijednost imovine koju ostale dionice baš i nemaju

ne poteži više s tim glupostima da dioki ne vrijedi [sad]

pixma


OK, ajmo ovako postaviti stvari – recite vi meni zašto bi netko htio kupiti dionice DIOKI-ja? molim barem 3 razloga 1. 2. 3. Hvala P.S. i molim vas nemojte napisati – zato jer DIOKI vrijedi puno više

Mislim da je janko66 dobro rekao… Ja cak osobno LNG ne bih naveo u prva 3 razloga kupnje! ! ! [wink]
Ali svatko ima svoje razloge.

[i][b]Carpe Diem[/b][/i]

New Report

Close