DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


bice da nije pozitivno…

Ma nije ništa riješeno – ni pozitivno ni negativno. Idoljeb voli svako malo potpaliti vatru i isprovocirati frku, a naivci nasjedaju. Eto sad se sve riješilo u vezi DINE jer on daje otkaz i ide na biro. Dok god ljudi “daju”, a ne “dobivaju” otkaz – ništa nije riješeno.
Ja samo čekam sa Kazahstanci dignu ruke od ovog natezanja i odu. A tada će vjerojatno nestati i svi oni Slovaci, Amerikanci…i svi drugi koji su kao “zainteresirani” za preuzimanje Dine.

zašto Suzana ne napiše koliko Kazahstanci nude a koliko vjerovničko vijeće traži.[emo_zacudjen][emo_smijesak]kome ide u priloh to odugovlačivanje i tlapnje?


zašto Suzana ne napiše koliko Kazahstanci nude a koliko vjerovničko vijeće traži.[emo_zacudjen][emo_smijesak]kome ide u priloh to odugovlačivanje i tlapnje?

a ni meni nije jasno šta čeka??

Nakon Dioki-ja, slijedi Sisak…

potresna priča još jednog radnika u petrokemiji…

https://www.facebook.com/OccupyCroatia/posts/576852312438140

“Znate li da u tim gradovima nema života? Znate li da je Sisak grad bez osmijeha, mrtav grad, grad tužnih lica? Pretpostavljate li uopće kako je to dobiti otkaz, a znaš da si dobar, vrijedan radnik, da si sve dao za svoju firmu? Kako je ne vidjeti izlaz i budućnost. Ja mislim da ne. Mislim da sebe smatrate Bogom danim, vrlo uspješnim u svojim karijerama, jer baš Vi ste zaslužili živjeti životom čovjeka, baš vi ste sposobni. Vi ste svojim zalaganjem i svojom pameću iznad ostalih. Jer tko je jedan zavarivač, jedan bravar ili pumpaš, jedna vezilja? Zašto nisu išli u školu. Vi ste uložili puno truda u svoje znanje, Vi ste se odricali u svom životu, dok su drugi mlatili praznu slamu i guštali u blagodatima života. E pa tko nam je kriv? Svi smo imali istu šansu. Tako Vi razmišljate gospodo, uvjeren sam, ZNAM”

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]


potresna priča još jednog radnika u petrokemiji…

Izgleda da je pisanje potresnih priča vrhunac borbe radnika za svoja prava u ovoj zemlji. Kao što je vrhunac sindikalne borbe dijeljenje žutih kartona, prešetavanje preko ceste i nošenje idiotskih transparenata tipa “Kunta bez kinte”. Mislite da “potresna pisma” pogađaju one mahere koji su odgovorni za ovaj užas? Zaboli njih za pisma. A radnička solidarnost je ionako odavno nestala i svako brine samo za sebe.
U Diokiu više nema ni laži o rješenju “idući tjedan” – sad je na snazi taktika “ignoriranje” pa se nitko ne smatra dužnim niti obratiti se radnicima sa dvije rečenice. I tko im šta može?

http://www.vecernji.hr/gospodarstvo/veleposlanik-potvrdio-da-bi-i-slovenija-mogla-uci-u-projekt-terminala-na-krku-962875

Prodaju se Eps i Doki


Nakon Dioki-ja, slijedi Sisak…

potresna priča još jednog radnika u petrokemiji…

https://www.facebook.com/OccupyCroatia/posts/576852312438140

"Znate li da u tim gradovima nema života? Znate li da je Sisak grad bez osmijeha, mrtav grad, grad tužnih lica? Pretpostavljate li uopće kako je to dobiti otkaz, a znaš da si dobar, vrijedan radnik, da si sve dao za svoju firmu? Kako je ne vidjeti izlaz i budućnost. Ja mislim da ne. Mislim da sebe smatrate Bogom danim, vrlo uspješnim u svojim karijerama, jer baš Vi ste zaslužili živjeti životom čovjeka, baš vi ste sposobni. Vi ste svojim zalaganjem i svojom pameću iznad ostalih. Jer tko je jedan zavarivač, jedan bravar ili pumpaš, jedna vezilja? Zašto nisu išli u školu. Vi ste uložili puno truda u svoje znanje, Vi ste se odricali u svom životu, dok su drugi mlatili praznu slamu i guštali u blagodatima života. E pa tko nam je kriv? Svi smo imali istu šansu. Tako Vi razmišljate gospodo, uvjeren sam, ZNAM"

Svki rit dođe n šeket.
Dioki je bio uvod – uz svesrdnu pomoć MOL-a zatvoren Dioki.
Nisam tada čuo naicanja – umjesto da su tražili rješenje u proivodnji izbran je sasvim suprotn pravac.
A sada im se sve vraća.


Prodaju se Eps i Doki

prodaju se mjesecima, al nema zainteresiranih, stalno se ponavljaju oglasi i spusta cijena



Prodaju se Eps i Doki

prodaju se mjesecima, al nema zainteresiranih, stalno se ponavljaju oglasi i spusta cijena
[/quote]

gdje se ponavljaju ti oglasi, navedi link..



potresna priča još jednog radnika u petrokemiji…

Izgleda da je pisanje potresnih priča vrhunac borbe radnika za svoja prava u ovoj zemlji. Kao što je vrhunac sindikalne borbe dijeljenje žutih kartona, prešetavanje preko ceste i nošenje idiotskih transparenata tipa "Kunta bez kinte". Mislite da "potresna pisma" pogađaju one mahere koji su odgovorni za ovaj užas? Zaboli njih za pisma. A radnička solidarnost je ionako odavno nestala i svako brine samo za sebe.
U Diokiu više nema ni laži o rješenju "idući tjedan" – sad je na snazi taktika "ignoriranje" pa se nitko ne smatra dužnim niti obratiti se radnicima sa dvije rečenice. I tko im šta može?

[/quote]

taktika ignoriranja i je glavni razlog,što je u pitanju ,trebali bi pojasniti,počevši od uprave,stečajne i naprijed, što je sa PSN DINE???

Što je sa ponudama , koja potraživanja su odkupljena??




Prodaju se Eps i Doki

prodaju se mjesecima, al nema zainteresiranih, stalno se ponavljaju oglasi i spusta cijena
[/quote]

gdje se ponavljaju ti oglasi, navedi link..
[/quote]

http://ovrha.hgk.hr/ocevidnik-web/#!pretrazivanje_pokretnina

evo pa traži

Juce u Jutarnjem bio oglas za prodaju

Vaš link …



Prodaju se Eps i Doki

prodaju se mjesecima, al nema zainteresiranih, stalno se ponavljaju oglasi i spusta cijena
[/quote]

Mislim da će stečajna morati dignuti kredit da zbrine opasni otpad i kemikalije.
Pa sanirati zemljište, a prije toga mora platiti skupe studije plana zbrinjavanja i saniranja lokacije.

To su višemilijunski iznosi.

Više bi im se isplatilo da su opet pokrenuli proizvodnju.

Pa kad imaju love neka ga bacaju kroz prozor.

[b]black magic[/b]

New Report

Close