DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Zamolba. Stavio sam na kupnju zahtjev za nekoliko dionica, pa bi bilo OK da netko proda po 395,01 kn [pray]

Za Diokijevece malo laganog štiva za laku noć!


Zamolba. Stavio sam na kupnju zahtjev za nekoliko dionica, pa bi bilo OK da netko proda po 395,01 kn [pray]

…ne moraš moliti…poklopit će te neka od banaka naplačivajuči si margin…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

Danas me koleka xyz priupitao što će se dogoditi s Diokijem! Iskreno ni sam ne znam što nosi novi dan!
Jako su turbulentna vremena. No mogu podastrijeti podatke koji pokazuju da će oni koji opstanu biti jako zadovoljni s Diokijem.
Naime statistički podatci za 1.-2. mjesec 2008. pokazuju sanžan rast NKD djelatnosti
24 Proizvodnja kemikalija i kemijskih proizvoda
25 Proizvodnja proizvoda od plastičnih masa
a to su Diokijeve osnovne djelatnosti.

Evo pokazatelja

II. 2008. II. 2008. I – II. 2008.
Æ 2007. II. 2007 I.- II. 2007
24 Proizvodnja kemikalija i kemijskih proizvoda
113,1 109,9 109,4

25 Proizvodnja proizvoda od gume i plastike

105,1 120,8 115,1

Rast od 9,4% i 15,1% je veći od rasta gospodarstva koje je za prva dva mjeseca ostvarilo rast od 7,4%.
Laka vam noć!

Kakva je situacija nemoras ni molit.Bojim se da tebe još nebudu molili ovi papci koji sad prodaju po ovim niskim cijenama da kupis od njih.
Zamolba. Stavio sam na kupnju zahtjev za nekoliko dionica, pa bi bilo OK da netko proda po 395,01 kn [pray]
[/quote]
[thumbsup]

Definitivna objava lokacije za LNG terminal pitanje je “ne dana, nego sata”, a što će to značiti za vjerne dioničare Diokija ne treba puno napominjati.

@ sava

Kasno sinoć, po dolasku doma pročitao sam na temi komentari, tvoje prijepore sa dežurnim katastrofičarima, špekulantima jeftinog ulaza,čudnim figurama tržišta, koji svojom orkestriranom kampanjom i manipulacijama žele uvjeriti većinu da smo pred kolapsom tržišta, iako realnost sugerira da na većini dionica jako “grebemo po dnu”, koju gore spomenuti ne čuju , ili čuju ali i dalje sprovode svoj plan. Moje čestitke na trudu, iako ti je oduzelo puno energije. Zaokret je pred nama, žalim samo one koji će možda u ovom trenutku nasjesti provokacijama “ciljane skupine”.

majko pogledajte kupnju na diokiju

12 395,01
25 392,68

i to je to

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]


majko pogledajte kupnju na diokiju 12 395,01 25 392,68 i to je to

Da je barem tako na svim dionicama, brzo bi se trend okrenuo!

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

Rekvijem:

OPORTUNIST, 14.04.2008. u 09:57
majko pogledajte kupnju na diokiju

12 395,01
25 392,68

i to je to


Bolje da je ni nema, tako čemo testirati tendenciju prodaje, te vidjeti do kud paničari mogu spustiti i odlučiti razinu kupnje.

Izgleda da još nismo na dnu.Nemožeš vijerovati što radi panika.Nadam se samo da je tome skori kraj.[cry]

Nema nam povratka dulje vrijeme.Jedino me “tješi” da nije stvar u našem diokiju nego i bolje firme tonu do dna.Valjda ce poslje kiše svanuti sunce.

Do prije mjesec dana sam citao dosta cesto kako bi bilo lijepo dokupiti dioki po cijni nizoj od 500 kn… Sada je rasprodaja ispod 400kn a nitko ne kupuje.
Jel ponestalo casha ili vjere u diokicu?? [proud]

[i][b]Carpe Diem[/b][/i]

Evo i blokade… Savrseno!

[i][b]Carpe Diem[/b][/i]


Do prije mjesec dana sam citao dosta cesto kako bi bilo lijepo dokupiti dioki po cijni nizoj od 500 kn… Sada je rasprodaja ispod 400kn a nitko ne kupuje.
Jel ponestalo casha ili vjere u diokicu?? [proud]

Misle da je mogu dobit po 250?![undecid]


igaspert: ” Do prije mjesec dana sam citao dosta cesto kako bi bilo lijepo dokupiti dioki po cijni nizoj od 500 kn… Sada je rasprodaja ispod 400kn a nitko ne kupuje. Jel ponestalo casha ili vjere u diokicu?? [proud] ” Misle da je mogu dobit po 250?![undecid]

A kako se stvari trenutno stoje mozda ju i dobiju po toj cijeni… Sve je moguce.

[i][b]Carpe Diem[/b][/i]

New Report

Close