DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Konsolidacija bida, izgledan oporavak.

Svaka čast. Ko zna, zna

Nadam se da je i drugi dio teksta istina
…moj prvi ulazak u DIOKI bjese na 380 i to u vrijeme korekcije povodom HT-a te izlazak na 680 …nadam se sutra ponovnom ulasku ispod 400 ….neka se drugi ne naljute jer situacija je jednostavno takva trenutno…ako se poklopi dobar izvjestaj s objavom lokacije LNG nemislim ovog puta tako brzo prodati …. pozdrav[wink]

[lol]


..upravo sam se pridruzio obrani DIOKI-a ….vamoooooooooos[wink]

Dobro ste vi to dečki obranili, nije vas lako probiti [thumbsup]

Ovdje vam jača kupnja

Kupnja – DIOK-R-A
20 420,01
21 420,00
220 415,00
25 412,92
11 412,50

Prodaja – DIOK-R-A
30 429,99
78 430,00
25 437,99
28 438,80
19 438,82

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

dokupio [thumbsup]

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

i ja dokupio [cool] [thumbsup] mislim da cemo mi ovdje biti vrlo sretni puno prije nego kompletan crobex bude u boljem opcem stanju!

Ovo je pušiona,tu niti lng ne pomaže.Odoše fondovi k vragu.Čim su ljudi počeli vaditi lovicu van nema ništa od prometa,samo rasprodaja.Neće vo tako skoro gore.[embarass]

pixma


Ovo je pušiona,tu niti lng ne pomaže.Odoše fondovi k vragu.Čim su ljudi počeli vaditi lovicu van nema ništa od prometa,samo rasprodaja.Neće vo tako skoro gore.[embarass]

Kakve sad fondove spominješ? Gdje ih ti vidiš??

U Diokiu sam godinu i pol dana i baš me zanima što će se dogoditi. Meni je baš svejedno, ove godine navikao sam na sve pa i na ovakve smiješne cijene. Bar je zanimljivo. Bilo bi super da nestane bida pa da ovi mamlazi nemaju kome više ni prodat. Ovako samo pile granu nakojoj sjede.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Ovo je pušiona,tu niti lng ne pomaže.Odoše fondovi k vragu.Čim su ljudi počeli vaditi lovicu van nema ništa od prometa,samo rasprodaja.Neće vo tako skoro gore.[embarass]

Prodaj i ti svoj Dioki pa si na miru[lol] [lol]

Ovo je garant nekome puko margin.
Mozda na nekoj drugoj dionici pa se namiruje prodajom ove. Uf, uf, uf…

Dajte, drugi put pametnije s kreditima. OK? [bye]

Tko (pro)pjeva, zlo ne misli!

Nisam nigdje napisao da prodajem svoje samo kažem da je stanje loše,a čujem da ljudi izvlače novac iz fondova i da fondovi zato prodaju svoje dionice da namire isplatu.Neki fondovi su izgleda u minusu i to debelom.[rolleyes]

pixma

..pa ja ne znam sta je vama, ljudi i sta se koljete! ..ovo nema nikakve veze s diokijem, nego s kompletnom burzom. crobex je duboko u minusu, sve dionice su pale… takav je trend trenutno. Vdidte da ne pomaze nista. i druge perspektivne firme padaju… i brodari imaju odlicne FI, odlicno stanje danas i odlicne vijesti z abuducnost pa padaju, tako je to trenutno.. Ono sto je bitno, kada se trend promjeni ( a mogao bi uskoro), onda ce dionice i doci na svoju vrijednost, pa tako i nas dioki. To bi moglo vrlo brzo!!! ocekujem unutar 2 tjedna preokret!

Filipović M. – prije 262.218, sada 258.857 -3361
Vaba d.d. – prije 7.941, sada 11.302 +3361
Malo mi je to zanimljivo.

kifi:

OPORTUNIST, 11.04.2008. u 21:09
Filipović M. – prije 262.218, sada 258.857 -3361
Vaba d.d. – prije 7.941, sada 11.302 +3361
Malo mi je to zanimljivo.

Lombardni kredit. Prošle godine je to napravio u dva navrata s HPB-om, a sad očito s Vabom.

New Report

Close