DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

neka ih…neka…
…to je navlakuša za one koji misle da je kupnja slaba…

…postavljaju se i novi nalozi pa neka opali tko misli da mu se isplati…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

Ljudi dragi, što ste sve već na ovom forumu napisali – strašno! Niti nemam DIOKi niti ću ga kupiti prije nego padne ispod 300kn jer 2011/2012.g. kada će LNG startati i DIOKI poslovati donekle profitabilno je jako daleko… i vjerujete mi da će prvo veliki igrači morati ući prije nego dionica krene up… sretno drukerima, al vidimo se na 2xx kn [bye]

Korekcija je iza nas...tralalalala


Čujem da je u današnjem Jutarnjem Sanaderova izjava da će se graditi LNG na Krku’ Ima li tko kakav scan toga???

U današnjem Jutarnjem u podnaslovu piše:
Sanader: Hrvatska 2009. počinje gradnju terminala na Krku

http://img32.picoodle.com/img/img32/4/4/10/f_LNGKrkm_4044c83.jpg

I Love the Smell of Profits in the Morning!


U današnjem Jutarnjem u podnaslovu piše: Sanader: Hrvatska 2009. počinje gradnju terminala na Krku http://img32.picoodle.com/img/img32/4/4/10/f_LNGKrkm_4044c83.jpg

Hvala kolega New User na scanu.

Mislim da je to to što smo čekali cijelo vrijeme.
Maske su pale, sve se zna!

LNG terminal je na Krku!
Izgleda da je i Sanader odustao od svih ostalih opcija.

Ajde da se istresu ovi kojima na vratu stoje margini, pa da krenemo tamo gdje nam je i mjesto!
Sve si razmišljam koji šampanjac da stavim hladiti.
Strpljivost se uvijek na kraju isplati!

[thumbsup]

P.S.
Drago mi je kolega Little da nemaš niti da ćeš imati Dioki u svom portfelju.

La vita e bella!

Kupnja jaca, ima i skrivenih… promet raste. Mi u minusu! ali samo dok se nakrcaju jos…. onda slijede losi dani za one koji su prodali na ovoj preesmijesnoj razini! pozdrav! [thumbsup][cool]

@Posejdon
Kolega vrijeme će pokazati… do tada [pray]

Korekcija je iza nas...tralalalala


Ljudi dragi, što ste sve već na ovom forumu napisali – strašno! Niti nemam DIOKi niti ću ga kupiti prije nego padne ispod 300kn jer 2011/2012.g. kada će LNG startati i DIOKI poslovati donekle profitabilno je jako daleko… i vjerujete mi da će prvo veliki igrači morati ući prije nego dionica krene up… sretno drukerima, al vidimo se na 2xx kn [bye]

U svakom slucaju nisam strucnjak ali nema mi logike da kupujete dioki ni po 300 kn ako kažete da nije perspektivna dionica.Mislim da ste vi veci druker od drugih[tongue]


Little: ” Ljudi dragi, što ste sve već na ovom forumu napisali – strašno! Niti nemam DIOKi niti ću ga kupiti prije nego padne ispod 300kn jer 2011/2012.g. kada će LNG startati i DIOKI poslovati donekle profitabilno je jako daleko… i vjerujete mi da će prvo veliki igrači morati ući prije nego dionica krene up… sretno drukerima, al vidimo se na 2xx kn [bye] ” U svakom slucaju nisam strucnjak ali nema mi logike da kupujete dioki ni po 300 kn ako kažete da nije perspektivna dionica.Mislim da ste vi veci druker od drugih[tongue]

Skroz krivo shvaćanje mog posta!!!
Dionica je izuzetno prespektivna, ali ovo nije pravi trenutak za nju! Ona će svoju pravu vrijednost dobiti tek kadLNG bude pred puštanjem u pogon ili kad fondovi debelo uđu u nju…

Korekcija je iza nas...tralalalala

Kolega šljaker, radnik_dioki i ostali insideri – ima li koja info o GFI za 2007?
Navodno je neloše [proud], ali bi rado potvrdu iz bližeg okruženja.
Pozdrav svim imateljima diokice, a vrijeme će svakako pokazati … [thumbsup]


šljaker: ” Little: ” Ljudi dragi, što ste sve već na ovom forumu napisali – strašno! Niti nemam DIOKi niti ću ga kupiti prije nego padne ispod 300kn jer 2011/2012.g. kada će LNG startati i DIOKI poslovati donekle profitabilno je jako daleko… i vjerujete mi da će prvo veliki igrači morati ući prije nego dionica krene up… sretno drukerima, al vidimo se na 2xx kn [bye] ” U svakom slucaju nisam strucnjak ali nema mi logike da kupujete dioki ni po 300 kn ako kažete da nije perspektivna dionica.Mislim da ste vi veci druker od drugih[tongue] ” Skroz krivo shvaćanje mog posta!!! Dionica je izuzetno prespektivna, ali ovo nije pravi trenutak za nju! Ona će svoju pravu vrijednost dobiti tek kadLNG bude pred puštanjem u pogon ili kad fondovi debelo uđu u nju…

Imaš 100% krivo! Nekoliko očiglednih činjenica si ispustila a o kojima itekako treba voditi računa kada se investira u dionice:

1. Vrsta businessa
2. Veličina businessa
3. Vlasnička struktura

Sva tri su na Strong Buy.
LNG terminal je garancija da se sliedećih 20-30 godina ne treba brinuti za sirovine.


Kolega šljaker, radnik_dioki i ostali insideri – ima li koja info o GFI za 2007? Navodno je neloše [proud], ali bi rado potvrdu iz bližeg okruženja. Pozdrav svim imateljima diokice, a vrijeme će svakako pokazati … [thumbsup]

Vec dugo nisam djelatnik diokija tako da su mi jedine informacije sa foruma i medija.Donekle se slažem sa little da cemo se još malo dulje (1-2 god.)trebati strpiti da dionica poleti u vis.Inace bi i ove informacije digle dionicu.Sjetite se Mesica kad je doso kod Jezica,a sad je izglednija inf. o LNG pa ništa

…moj prvi ulazak u DIOKI bjese na 380 i to u vrijeme korekcije povodom HT-a te izlazak na 680 …nadam se sutra ponovnom ulasku ispod 400 ….neka se drugi ne naljute jer situacija je jednostavno takva trenutno…ako se poklopi dobar izvjestaj s objavom lokacije LNG nemislim ovog puta tako brzo prodati ….
pozdrav[wink]

u_neznanju

…želim ti sreću u tvojim namjerama…
…kada bi se tvoje prognoze ostvarile…i ja bih bio maksimalno zadovoljan svojim sadašnjim prosjekom od 460…koji bi u tom slučaju još bio popravljen…
…ali ipak mislim da nećeš ući…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

Ostade Dioki praktički bez bida.
Samo onaj nalog na asku 300kom po 444 pojede cijeli bid.
Užas jedan ….. ne bi ga sad digla ni tri LNG-a.
Katastrofa na burzi.
Pitam se kako će uspješno Dioki odolijevati?

..upravo sam se pridruzio obrani DIOKI-a ….vamoooooooooos[wink]

New Report

Close