DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Naravno država nema novaca, pa pretpostavljam da će prodati još dionica HTa da Vas namiri.
U ovom slučaju govorim o svim kćerima DIOKIJA, jer DINA, Kljac i ostali očito nisu u stečaju.

Naravno, država SADA prodaje dionice HTa jer su one trenutno na povijesnom minimumu.

Da je drukčije, bilo bi čudno.

Naravno, ja bi te novce upotrijebio za pokretanje proizvodnje, ali i otpremnine radnicima će biti OK.

Čudi me (čudo jedno) kak se DIOKI i PTKM nisu dosad udružili i napravili KONGoLOamerat.

jedna takva firma koja ima istu sirovinu, a različite proizvode koji imaju kupca na HR i stranom tržištu, a predstavljaju izgleda stratešku industriju (za razliku od telekomunikacija)za Hrvatsku predstavlja velik pomak u razmišljanju i upravljanju državnom imovinom.

Lp[emo_cool]

Naravno, još da se netko seti povezati te firme, LNG, jeftini plin, HEP i plinsku termoelektranu….

Ne daj bože da se obala i otoci griju toplom vodom na plin, kad mogu na ugljen.

[b]black magic[/b]


pa pretpostavljam da će država sjesti na jamstvo koje je Ježić dao.

A ja ti ponavljam da RJ nije OSUĐEN pa njegova jamstva NIŠTA ne vrijede.
A Dioki Holding AG se ŽALIO na presudu – naravno državi je važnije bilo IS strpati na neodređeno nego RIJEŠITI žalbu Dioki Holding ag.
A švicarsko pravosuđe tvrdi da je UGOVOR pravovaljan pa ispada da se ni po tom ne može ništa isplatiti.

A u slučaju HEP – Dioki SUCI SE razbolili!

Eto ti pravne države – oduvijek sam tvrdio da BOLEST razara pravnu državu!

Uspavana godzila se probudila…. ‘udruga’ se javila Josipoviću…

http://www.index.hr/vijesti/clanak/radnici-diokija-predsjednice-ako-zelite-spasiti-vlastiti-obraz-vratite-diokiju-200-tisuca-kuna/758993.aspx

Dioki više nigdje ne postoji, u procesu je konačne demontaže, živi samo na ovom forumu i u glavama ljudi koji to još nisu shvatili i dalje lupaju ko maksim po diviziji…

Na kraju kome bi vratio? Stečajnoj ili Dolezilu?

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

POKRADENIM I PREVARENIM RADNICIMA U OVRHAMA KOJE IM JE NAMETNULA DRŽAVA

To je svakako jako moralno. Ježić ne isplati plaće radnicima nego da političarima. Onda radnici završe na cesti, bez posla u ovrhama i na crnim listama banaka.

Ruku na srce, kasne barem dvije godine… ja sam osobno pisao o tome jo 2012.

U toj udruzi je najmanje ljudi iz proizvodnje, iz pogona a najviše uredskih šta*ora iz upravne zgrade, dobro je pitanje koga oni predstavljaju, pola radnog vjeka ili više su proveli u toj upravnoj zgradi a nemaju pojma što se tamo zbivalo i kakve su se odluke donosile u prostorijama do njih…

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

Ako misliš na Udrugu radnika i bivših radnika Diokija, onda se varaš. Vrlo je malo iz upravne zgrade, večina članova je iz proizvodnje. Gospoda iz upravne zgrade su uzeli Balenovića da ih zastupa. Na kraju krajeva, udruga bar nešto radi, svi ovi članci su potekli od udruge, sve prijave su krenule od udruge….i na samom ročištu na Velesajmu, jedino je udruga imala primjedbi i pitanja, jedino su Ivica i Srđan pitali za dugovanja Adria oila i Dinamarina prema Diokiju.


…..i a nemaju pojma što se tamo zbivalo i kakve su se odluke donosile u prostorijama do njih…

Možda si i ti u krivu glede MJESTA gdje se odlučivalo!

Inače i Piros i Kijac su prošli PSN!

Provedba upisa na dan 03.07.2014
Objavljeno dana 04.07.2014
Trgovački sud u Rijeci objavljuje upis odluka suda o sklopljenoj predstečajnoj nagodbi, u Sudski registar proveden kod ovoga suda po rješenju pod poslovnim brojem Tt-14/4966-2 od 3. srpnja 2014. godine, redni broj upisa 5, za subjekt upisa s matičnim brojem (MBS): 080565678, osobnim identifikacijskim brojem (OIB): 24400306860, pod tvrtkom/nazivom: PIROS, društvo s ograničenom odgovornošću za poslovanje nekretninama, sa sjedištem u: Omišalj (Općina Omišalj), Poje 1:
Pravni odnosi
Ostale odluke:
Trgovački sud u Rijeci Rješenjem pod posl.br.15 Stpn-161/13-18 od 1. srpnja 2014. godine, odlučio je

Odobrava se sklopljena predstečajna nagodba nad dužnikom PIROS, društvo s ograničenom odgovornošću za poslovanje nekretninama, Omišalj, Poje 1, OIB 24400306860.

A što ako predsjednik sredi prodaju Diokija sa Alexandrom M… sve ima svoje razloge pa i ta lova.

Već je mogao odavno ak je tak pošten. Agonija Diokija traje već 4 godine a ne od jučer. I oni koji ne vjeruju u udrugu, pogledajte Dnevnik 3, bit će predsjednik udruge.


A što ako predsjednik sredi prodaju Diokija sa Alexandrom M… sve ima svoje razloge pa i ta lova.

đizs… oni na Petrokemiji drukaju kak Rus dolazi zbog petrokemije, a ti drukaš da će uzeti Dioki… na čemu ste vi ljudi, na čemu? neke opake droge su u igri

Poanta svega je da ni Ivica, mi Srđan, ni Balenović ne mogu više ništa napraviti, prošla je baba s kolačima!

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

ma ne drukam već želim dobro radnicima i dioničarima kao i vlasniku [emo_cool] iako možda i tu postoje mogućnoxti-možda male-ali…nikad neznaš a pitanje je vremena i kupca kada će se sve prodati-jednom će doći do velike promjene-da li ove godine ili iduće[emo_beztona].
p.s. nije Alwksandar već je Aleksej Muller.

Priča o ljudima koje zastupa Ratković i ljudima koje zastupa Balenović gotovo me podsjeća na ljude koji su svojevremeno bilu učlanjeni i dva sindikata, i to samo radi – sindikalne pozajmice.

Sasvim je svejedno danas, u ovoj situaciji, tko koga zastupa, mene osobno zastupa Balenović i nisam iz upravne zgrade, jer sam procjenio da ima petlju, karakter, ‘grize’ i da neće šutjeti.

Na istoj smo liniji fronta – ista meta, isto rastojanje.

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

State’s Hochstein on European Energy Security
08 July 2014

Senate Committee on Foreign Relations
Subcommittee on European Affairs
U.S. Senate
Washington, D.C.
July 8, 2014

Written Testimony of Amos J. Hochstein
Deputy Assistant Secretary for Energy Diplomacy
Bureau of Energy Resources

Read more: http://iipdigital.usembassy.gov/st/english/texttrans/2014/07/20140708303543.html#ixzz36zGsiJDM

Vaš link …

Sve ni se čini da je USA LNG plin već raspoređen i na Hrvatsku kvotu!
2x jeftiniji od ruskog plina.

New Report

Close