DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

vidljiva količina mora biti manja od stvarne količine

Koliko skrivenih naloga [emo_smijeh]

E pa Đuro ima tešku ruku.

Kako god, cijena je na trečinu veća od jučerašnje prosječne. To je činjenica.

[b]http://david-udruga.hr/[/b] [b][/b] [b]Hrvatska - tamo gdje je more bistrije od naroda[/b]

Zašto je jutros dionica opet poludila? Koja je nova informacija?
Ja sam totalno u neznanju

Zašto je jutros dionica opet poludila? Koja je nova informacija?
Ja sam totalno u neznanju
__________________________________________________________________________________

Nema novih informacija. Čini se da je ovo klasični odbijanac (umanjivanje gubitka, a nekima i lijepa zarada [emo_smijesak]) s obzirom na broj špekulanata koji su zaglavili unutra (a kojima je Filipović prodao oko 150 000 dionica po 12-15 kn u posljednjih par dana prije objave stečaja).

Nova informacija je da imamo market makera na dionici a to je vrlo bitna informacija. Možda i bitnija od svih tajanstvenih investitora zajedno.[emo_smijeh]

E pa Đuro ima tešku ruku.

@MiroBaričević
Nova informacija je da imamo market makera na dionici a to je vrlo bitna informacija. Možda i bitnija od svih tajanstvenih investitora zajedno

—————————————————————–
Pa i nije neka nova informacija ,to je primjetno u zadnjih 10 dana, samo što nije jedan ,nego dva-tri.
Mislim da bar ti to znaš….
Akumulacija na djelu ,a za ponedjeljak i utorak ,može to lijepo potegnit.

Bez nagovora na kupnju ili prodaju.

MiroBaricevic

Tek kad se Investitor otkrije na konferenciji za novinare kako je najavljeno mozemo imati cijelovitu sliku za donosenje nasih investicijskih odluka.
Strpimo se jos malo.


Ma to opet Filipović kti on je sad market maker na dionici. Kupi 5 proda 10 i tako dok sve ne proda. Stara škola.

pa i neka ih šiša kad mu se same ovčice bacaju pod trimer [emo_zloban]

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

Ovo je tzv. “fantomska podrška” koja se pojavljuje i nestaje u sekundi……dok istovremeno malo-po-malo prodaje na asku.

Posljednji poziv Rupa – Grobnik za iskrcaj pred vikend[emo_smijeh]

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Ostali su samo kockari i to strastveni. Nemogu svi dobiti to je jasno. Tajanstveni investitori su vjerovatno bili veliki dioničari prije iskrcavanja.Provozali se kroz Dioki i doma na ZSE?

neće uvijek biti ovako.

oni koji nemaju višegodišnje iskustvo u trejdanju neka paze da ne nasjednu na igru iskusnih špekulanata koji sad daju podršku na bidu dok istovremeno prodaju

jer odjednom će nestati sva ova umjetna kupnja i otvoriti se rupa prema 3 kn i više nećete imati kome prodati dionice – ovi na kupnji nemaju stvarnu namjeru kupiti nego vama prije vikenda uvaljati dionice koje su kupili jučer i danas na 4-5 kn

[u][b]oštećeni ulagači trebali bi, uz savjetovanje s pravnicima, tužiti radi naknade štete i gubitaka forumske drukere i navlakače koji plasiraju neistine na forumu![/b][/u]

bez obzira tko bilda vrijednost dionice i sa kojom namjerom, pošto je otvoren stečaj, morate znati da su dioničari zadnji u redu namirenja a svi fundamentalni pokazatelji tvrtke su takvom minusu da kapital tvrtke nije dostatan, nego bi dioničari još trebali dokapitalizirati da se namire potraživanja vjerovnika

KADA NEPRAVDA POSTAJE ZAKON - OTPOR POSTAJE POTREBA

Znači dioničari bi trebali uplatiti neki iznos vjerujem porpiličan pa dionica dođe na nulu ako sam vas dobro shvatio. Ha ha

E pa Đuro ima tešku ruku.

New Report

Close