DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Roroxnet
Kazes treca uspjesna spekulacija na Diokiju, reci iskreno koliko je bilo neuspjesnih?

I ukupnu bilancu.

Mislim da ce spekulanti ovdje velike novce pogubit.

iznad 10 kn na kupnji je 26.000 dionica, prodaja mjesecima nije bila slabija nego što je sada,idealna prilika da se cijena danas digne preko 15 kn

dugoročni dioničari (držioničari) su na burzi pušioničari - trejdanje je zakon.

@ngroman
Janiška je u tom tekstu izjavio da su ulagači zainteresirani za DINU i DIOKI-i za LNG.
Ako imate cjeli članak onda ga postajte-za širu javnost će biti dostupan tokom poslijepodneva.

ako prođe 12kn onda…[emo_vrtimise]

free flow information

ma samo nek se trguje,sve je bolje od one paralize gdje po dvadeset minuta cekas na transakciju ht-a

Prejaka je ovo akumulacija u zadnjih dva-tri dana , sačekajmo ponudu ,a po trgovanju se može zaključiti da slijedi uskoro.
Ovo je čisto čišćenje dionica sa aska,sve što se ponudi.

Ako ovako nastavi, ja bi već danas mogao skupiti za burek ili čak dva!
[emo_cool]

Novi potencijalni investitori u Dioki su već poslali pismo namjere, zbog čega je predstečajni povjerenik za obje tvrtke Mladen Janiška od vlasnika Crodux plina, umirovljenog generala Ivana Čermaka zatražio da se očituje o svojim namjerama vezanim uz Dioki i Dinu, kao već poznati potencijalni strateški partner.

Nalozi na prodaji su sve sitniji i rijeđi.

Veleposlanica Qatara u HR jučer bila u Rijeci i spomenut LNG?

http://www.seebiz.eu/zagrebacka-burza-dionice-diokija-rastu-u-ocekivanju-ponude-za-preuzimanje/ar-76750/

Ova priča me prema tijeku događaja neodoljivo podsjeća na INGRU. Vidjet ćemo kako će ovdje završiti drugo poluvrijeme.

Nikad ne znam nakon blokade koja je slijedeća. Dakle, pitanje glasi na koliko je slijedeća pozitivna blokada? Može i negativna da ne bi bilo da navlačim. Koje su blokade sad?

使用を信頼し、あなた自身の能力の

poslali investitori pismo nečega u dioki bilo bi lijepo za promjenu da stigne tamo jer su se već mnoga putem izgubila

13 kn nam danas ne gine, bid se neprestano popunjava[emo_smijesak]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


poslali investitori pismo nečega u dioki bilo bi lijepo za promjenu da stigne tamo jer su se već mnoga putem izgubila

Dajte naj prije pročitajte tekst u novilist.hr
Od danas,strana 7….

New Report

Close