DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ovo pojačano iskrcavanje implicira da su na vidiku loše vijesti…a ako bude tako onda će sretan biti tko se uspije iskipati iznad 15 kn.

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

apothekar
ako dodje pozitivna vijest ide na 30kn i više

joka14
Bio bi ti sretan da izađeš i po 23kn.

koc
ja ne izlazim
prosjek mi je oko 11kn a pun sam ko brod
ako budem izlazio onada cu jednim dijelom izac preko 50kn
ili izgubit sve

Čermak: Nudim 27 milijuna eura za Dinu i Dioki!

@grgas12


Šta si ti sad počeo kao i Sava stare linkove copy/pasteat? Šta je frka?

Ljudi tko je malo strpljivi pametan nece prodati ispod 30.ove “igrice” na trgovanju sa diokim su normalne.tko ima kesa skupljajte.pozdrav

http://business.hr/kompanije/janaf-i-dj-dj-holding-potpisuju-ugovor-vrijedan-vise-od-118-milijuna-kuna

p2.sem

prosjek mi je oko 11kn a pun sam ko brod

Ako je ovo zaista točno, onda svaka čast na ustrajnosti da ne izlazis da cca 100% dok imas priliku.
Ili znas nesto sto ostali ne znaju, ili toliko čvrsto vjerujes da ce se sve ovo odigrat prema najoptimističnijem scenariju.
Kako god bilo, rijetko tko bi propustio kapitalizirat dobit u ovim vremenima,a posebno na dionici koja je sve prije nego dugoročno ulaganje.

kvart99
kolega nemam ti šta lagat
toliko sam popušio od 2007
ovo mi je kap u moru
i ili kuca na kat ili gace na štap


Ovo pojačano iskrcavanje implicira da su na vidiku loše vijesti…a ako bude tako onda će sretan biti tko se uspije iskipati iznad 15 kn.

za razliku od tebe netko drugi bi primjetio ukrcavanje, a ne iskrcavanje…i ne bi se moglo reći da je išta bilo pojačano…ja bih možda to nazvao suzdržanom trgovinom u okvirima 21-22kn…ovdje kad bude pojačano radit će se o milijunskim iznosima i cijena će se mijenjati 10-20% gore ili dolje u jednom danu…to ti je pojačano…zato pazi šta radiš da ti ne bi opet pobjeglo…

prilagođenost duboko bolesnom društvu, nije mjerilo zdravlja...

6. JANTOLEK DAMIR (97590186739) 15.994 0,40 Osnovni račun

Dokupio 100 komada prosle srijede…

Bilo je prodaje danas ali kupnja je bila spremna i postavljala je nove jače naloge, zanimljivo će biti vidjeti T+3

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

New Report

Close