DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

likvidacija ili preustroj?

p2.sem



ovo stvarno nema smisla… ova država je cijela za u stečaj… država šalje pisma namjere a sve sržavne firme glasale protiv!

To je sve bio samo igrokaz za dioničare i javnost da ispadne da je država pokušavala, ali eto nisu imali sreće i ode sve u dim [emo_ljut]
[/quote]

Mišljenja sam da se slična situacija događa i Varteksu…tamo se “trude” isto rukama i nogama, a pitanje je vremena kad ćemo čitati i tiskovini i na portalima kako i Varteks ide u stečaj, blokanje dionice i onda delistiranje…
Pozdrav ekipi koja je pumpala i navlačila…


Nova cijena ?

Bumo videli – no Dalekovod iako ima i goru situaciju drži se sasvim OK!
A i potraživanja na ovoj nagodbi su puno manja jer se banke nisu uključile procjenjujući da će se namiriti iz neoperativne imovine na kojoj imaju zaloge.
Od 905 milijuna kuna koliko je bilo u igri realno je 585 jer ostalo potražuju kompanije iz Dioki Grupe. Ima i Dioki cca 100 milijuna kuna potraživanja što će dospjeti ukoliko Fina otvori stečaj….
Sve u svemu meni nije jasan čitavi cirkus – sve je pokriveno imovinom u Zagrebu a stečajni postupak je dug proces jer se ponovno trebaju utvrđivati tražbine vjerovnika osim onih koji imaju razlučna prava a takva su potraživanja poduzeća iz Dioki Grupe!

Ne vjerujem da ce nastavka trgovanja bit danas…Cijena.?..jos ce se odrzavat..puno je kapitala tu utuceno…ali ne dugo…ipak dioki odlazi s burze…a za trgovanje preko oglasnika bas nece bit puno zainteresiranih, inace u nekom 5om 10om godisnjem periodu mozda se i zaradi..ali meni je ove muke dosta.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Dionicama u stečaju isto se trguje. Ovisno o imovini i zainteresiranim investitorima za određene projekte ovosit će i cijena dionice. Po sadašnjem Mcap-u cijeli dioki vrijedi sa većinskim vlasništvom dine 100 milja. kuna ili 14 mil. €. Možda je to puno???

jel moguce,,sava i dalje mlati svoje [emo_smijeh][emo_smijeh]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Ovo je veliki poraz vlade i sramota, imam osjećaj da ministar Vrdoljak sa svojim Hepom od prvog dana opstruira spašavanje Diokija i petrokemijske industrije, šta će nam takav ministar, kakvog je on to ministar gospodarstva kad je ostao samo turizam, takvog već imamo.

vid'la žaba...

…kome je ostao Crni Petar…e,dakle,ovakve stvari se dešavaju samo kod nas…i nikom ništa…[emo_zloban][emo_vrtimise]

ako se dioki ugasi a dina počme raditi, šta se u tom slučaju događa sa dioničarima?

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.


Raketa se zagrijava za uzlet…kao što rekoh,blago onima koji su ušli ispod 24..[emo_smijesak][emo_smijeh]

Da,da…bit će jako “blago” današnjim kupcima kad se deblokira trgovanje [emo_palacd]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje


ovo stvarno nema smisla… ova država je cijela za u stečaj… država šalje pisma namjere a sve sržavne firme glasale protiv!

U jednoj drugoj su kolega ubili 50 mil kuna za spas a sve drzavne tvrtke povlacile novac iz nje….Treba ih tuzit za drustvenu stetu.

svi smo mi Crobex

ne da mi se ovo gledat šta će se desiti na burzi,žao mi je ljudi koji će pogubit novce ,optimisti stradaju

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Ide trgovanje od 15:30…http://www.zse.hr/

svi smo mi Crobex

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/VrjiegfmWCUgnluK6NElGg==.pdf
[emo_vrtimise]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje



Raketa se zagrijava za uzlet…kao što rekoh,blago onima koji su ušli ispod 24..[emo_smijesak][emo_smijeh]

Da,da…bit će jako "blago" današnjim kupcima kad se deblokira trgovanje [emo_palacd]
[/quote]

pa nebi baš reko da će bit trgovanja.. pa nema nikog na kupnji.. kad se maknu ova dva naloga ništa ne ostane tako da nitko neće uspjet izaći..

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

New Report

Close