DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


faust55
jesi naporan i dosadan kako ne vidiš da te nitko ne doživljava
jutros si prico o nekih 15kn sad si vec digao ljestvicu

najprije pad na 19 kn, potom na 15 kn…a ti češ sad na ignore jer si predosadan [emo_palacd]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

u zadnja 3 dana je protrgovano preko 300 tisuća dionica .. a van topa10 ih ima nekih 600 tisuća .. mislim da ćemo ubrzo znati ko kupuje,,

idući tjedan će bit bolje...

@Ivedome
Kupuju sitni špekulanti i trejderi, već viđeno na Ingri i ostalim dionicama.

Jos prije dva/tri dana kad je cijena bila 12 svi ovi koji i danas “pljuju” po ovoj dionici “pljuvali” su i onda…i njihovo se misljenje nece i ne treba mjenjat…uostalom koga briga…nevazni su. Kao i oni koji su se hvalili kako su prodali tisuce na 15…a danas se hvale kako su te iste opet kupovali na 20 i nesto…super potez…nevazni su i ti…Mi koji smo tu i kad je dionica bila trocifrene vrijednosti..i kad je bila 9 kuna…i sto smo jos uvjek tu..takodjer nismo bitni..a ni to kako netko pita “koliki je book”…Na burzi smo i svatko kupuje ili prodaje kako hoce….Za svih nas je vazan Dioki…sta ce reci vjerovnici..hoce li ljudi o kojima ovisi tvrtka dobit place i hoce li krenut proizvodnja..LNG investicija. ako se to desi..danasnje cijene ce bit “smjesne”…ako ne…i kuna ce bit previse…a mi i dalje “u banani”..

Pozdrav

svi smo mi Crobex

biti će i proizvodnja i Lng.Pa nije g.Čermak samo podnio ponudu, pretpostavljam da je sve to već riješeno sa vjerovnicima i vladom,dakako,nemam neke insajderske informacije,ali što se kaže 99 posto je na tom putu.i laik koji je u globusu čitao reportažu o Dini mogao je shvatiti o kojem blagu se tu radi.

Dignite bid na 30 kn i vidjet će te da će se kupovat jer neki znaju koliko će to vrijedit za godinu dvije


Jos prije dva/tri dana kad je cijena bila 12 svi ovi koji i danas "pljuju" po ovoj dionici "pljuvali" su i onda…i njihovo se misljenje nece i ne treba mjenjat…uostalom koga briga…nevazni su. Kao i oni koji su se hvalili kako su prodali tisuce na 15…a danas se hvale kako su te iste opet kupovali na 20 i nesto…super potez…nevazni su i ti…Mi koji smo tu i kad je dionica bila trocifrene vrijednosti..i kad je bila 9 kuna…i sto smo jos uvjek tu..takodjer nismo bitni..a ni to kako netko pita "koliki je book"…Na burzi smo i svatko kupuje ili prodaje kako hoce….Za svih nas je vazan Dioki…sta ce reci vjerovnici..hoce li ljudi o kojima ovisi tvrtka dobit place i hoce li krenut proizvodnja..LNG investicija. ako se to desi..danasnje cijene ce bit "smjesne"…ako ne…i kuna ce bit previse…a mi i dalje "u banani"..

Pozdrav

A zaššto LNG se ne bi desio , iz kojih razloga ?


Jos prije dva/tri dana kad je cijena bila 12 svi ovi koji i danas "pljuju" po ovoj dionici "pljuvali" su i onda…

ma nek pljuju oni, kako kažeš moje mišljenje nikad neće promjenit.. Svi ti koji pljuju ili ulaze ili će ući .. ne znam kakvi su to dobro činitelji koji upozoravaju ostale da prodaju jer će past na 2 ili 3kn.. ja nikad nisam pisao na dionici koju nemam a kamo li da odem sad recimo na badel i da tamo solim pamet dionicarima kako ce to sutra past ili narast.. ko god piše i gubi vrijeme ovdi na diokiu ne gubi ga bez veze.. a to što oni pričaju “lako zato”

idući tjedan će bit bolje...


A zaššto LNG se ne bi desio , iz kojih razloga ?

Nesposobnosti…neodlucnisti…tromosti…ljenosti…neznanju..ne-cega god ljudi koji su u vladi i o tome odlucuju.

Pozdrav

svi smo mi Crobex



A zaššto LNG se ne bi desio , iz kojih razloga ?

Nesposobnosti…neodlucnisti…tromosti…ljenosti…neznanju..ne-cega god ljudi koji su u vladi i o tome odlucuju.

Pozdrav
[/quote

LNG je zlatna koka koja nosi zlatna jaja .


@Ivedome
Kupuju sitni špekulanti i trejderi, već viđeno na Ingri i ostalim dionicama.

uredu ,kupuju špekulanti i trejderi .. ali ako su utukli danas skoro 3 mil kuna znači da ti isti špekulanti moraju podignuti cijenu da bi izašli ili očekuju da će dionica rasti , ako dionica krene padat teško će pozitvno trejdati.. a i danas teško da je neko na trejdanju previše zaradio…

idući tjedan će bit bolje...

Kupuju sitni špekulanti i trejderi, već viđeno na Ingri i ostalim dionicama.
[/quote]

uredu ,kupuju špekulanti i trejderi .. ali ako su utukli danas skoro 3 mil kuna znači da ti isti špekulanti moraju podignuti cijenu da bi izašli ili očekuju da će dionica rasti , ako dionica krene padat teško će pozitvno trejdati.. a i danas teško da je neko na trejdanju previše zaradio…
[/quote]

?
zašto sa podcijenjivanjem nazivati radnike koji za živjeti život, dnevno trgulju na ovom narodnom placu da bi preživjeli – sitnim špekulantima ?
Da njih nema i ZSE bi mogao u stečaj ili predstečajnu nagodbu .

New Report

Close