DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne mogu vjerovati da su opet odgodili ročište. Stvarno smo neobična zemlja. Sve je to izgleda poprilično zamršeno, isprepleteni odnosi tvrtki kćeriju, zemljišta (što u vlasništvu, što zagubljena u katastarskim bespućima), trilijun vjerovnika i, kao šlag na tortu, različiti strateški i industrijski interesi.

Ne prodajem, još me nisu uvjerili da će ovo otići u …

Evo i jedan od glasova razuma na forumu, podsjetio me o već zapostavljenoj činjenici da je Ježić značajan dioničar Hypo- bank.

@OPORTUNIST

Bar to nije neka novost.

Sta je naivci meeeeeee

ask se polako popunjava… sve se vraća kako je bilo i zadnjih mjesec dana.. sada će cijena opet polako gore do sljedećeg ročišta.. neki su kupili neki prodali a ko je bio u pravu čemo brzo saznati!!

Bolje zaraditi malo nego izgubiti puno.

jabulani
Šta se glasaš ko ovca? Nisu tebi sve na broju. 🙂


Evo i jedan od glasova razuma na forumu, podsjetio me o već zapostavljenoj činjenici da je Ježić značajan dioničar Hypo- bank.

Ježić je drmao Diokijem i puno prije nego je postao vlasnikom, duboko sam uvjeren da on i dalje vuče veliku većinu konaca i u ovom trenutku.

Ono što mi je i dalje za nepovjerovati je to da se ovakve stvari mogu događati u Hrvatskoj, pa ljudi su dobili otkaze prije više od 8 mjeseci, a plaće i otpremnine mogu samo sanjati, ostali rade već koliko mjeseci sa nekakvom crkavicom….. Istina je da je za vrijeme HDZ-a država pokradena ali bome niti ovi iz SDP-a nisu ništa bolji……

Bože čuvaj Hrvatsku odoh ja u Njemačku

Lp svima za mene je ova priča definitivno završena, ako ikada dobijem pare koje su mi dužni sa guštom ću ih sve zapiti pa da barem na neko vrijeme sve ovo zaboravim.

OPORTUNIST]
Priča o GO je za malu djecu. Xypo ima novu upravu i zasad je nepopustljiv. Spominjao sam, možda u dogovoru s Ježićem igra posebnu igru. S druge strane HEP je totalno nepredvidiv. Sada prvo morano dobiti odluku savjetodavnog vijeća da se PSN produžuje za dodatnih 50 dana.Zadnji rok je sutra, u suprotnom je stečaj. Nakon toga moramo na uvid dobiti novi plan nagodbe, koji može biti prilično različit od postojećeg. Eto,mnogo upitnika, malo odgovora.
___________________________________

Obzirom da na novom spisku nema niti jednog razlučnog vjerovnika a imali su potraživanja od cca 800 milijuna kuna i naplatiti će se iz neoperativne imovine KOJA JE U BILANCAMA CCA 150 milijuna kuna…….
To je kao da ti na ZSE izađe materijalna činjenica da je sklopljen posao od cca 650 milijuna kuna ČISTE DOBITI!


Sada prvo morano dobiti odluku savjetodavnog vijeća da se PSN produžuje za dodatnih 50 dana.Zadnji rok je sutra, u suprotnom je stečaj.

Dodatnih 40 dana počelo je teći od 13. srpnja, a s obzirom da Savjetodavno vijeće sastanči srijedom, sasvim sigurno neće biti problema s ishođenjem dodatnih 50 dana.


Nakon toga moramo na uvid dobiti novi plan nagodbe, koji može biti prilično različit od postojećeg. Eto,mnogo upitnika, malo odgovora.

Nema nikakve potrebe za novom izmjenom plana, jer se o posljednjoj, objavljenoj 28. 06., vjerovnici nisu očitovali.

@gismund,apothekar,zmajki i ostala ekipa ???
Tko pokupi ovih 10-11 tisuća dionica po asku???
Zbuniše me sa svojom reakcijom…


Evo i jedan od glasova razuma na forumu, podsjetio me o već zapostavljenoj činjenici da je Ježić značajan dioničar Hypo- bank.

Tko je i što je RJ ne znam ali NIJE dioničar HYPA jer HYPO je nacionaliziran!
Nije niti BEDAST – pa u 2011. na čelu Dioki Holding AG kada su napravljeni najveći gubitci bila je Tatjana Briški A ONA JE BILA PRESAVNIK ….koga?[emo_smijesak]
Imamo li mi pravo naknade štete koja je počinjena u to vrijeme od onoga tko je tu štetu pričinio tj bio na čelu Dioki Holding AG?[emo_smijeh]


@gismund,apothekar,zmajki i ostala ekipa ???
Tko pokupi ovih 10-11 tisuća dionica po asku???
Zbuniše me sa svojom reakcijom…
bo…neznam,,,mene zakacilo na bidu 22.xx [emo_smijesak]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

Već u današnjem NListu a moći ćete svi pročitati kada se članak pojavi na besplatnom webu pisalo je da je vrlo lako da će se predstečajna odgoditi-razlozi,ukoliko sam dobro zapamtio – nezadovoljstvo banaka-Hypo i Zagrebačke-a ne naravno godišnji o, što je krajnje bedasto.aravno postavlja se i pitanje da li je novinar informiran.

@ZMAJKI
Uz dužno štovanje mlada damo , pohvalan potez.
Uistinu nebih želio ništa komentirati, kupnja, prodaja…
Ali što vrijedi-vrijedi..
Sačekajmo ekipu da se konačno vrati sa godišnjeg.
Samo mi jedna stvar nije jasna ,tko im je dao toliko godišnjeg????

Mene nikako da puste preko tjedan dana,stalno zvone telefoni kada se vraćam????
Morat ću preć u državne firme tamo je ekipa-ha,ha,ha…


@gismund,apothekar,zmajki i ostala ekipa ???
Tko pokupi ovih 10-11 tisuća dionica po asku???
Zbuniše me sa svojom reakcijom…

Sa aska??? Pa cijelo vrijeme tuče se po bidu, a onda netko skine neku siću sa aska da fingira rast, smiješno [emo_smijeh]

p.s. nego, spremaš li se za HANFU, imat ćeš im što pričati o svojim pismenim manipulacijama na ovoj temi [emo_zloban]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

New Report

Close