DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


zamislite koje če to bombe biti
u 9 dina prihvačen plan
u 11 dioki prihvačen plan
novi vlasnik crodux
boooom
pa plaće
pa proizvodnja
pa novi pogoni
pa nova radna mjesta
sve je to iznosio general
ima podršku vlasti to je bit cjele priče

Nikad slađi [emo_palacg]nisam dao[emo_smijeh][emo_smijeh]




@sava

Kako neće biti dogovoreno ,kada su svi jači igrači iz svjeta(Rusi,Qatarci itd) prisutni u Hrvatskoj u zadnjih tjedan dana, svi su prisutni kod ministara,predsednika vlade i predsednika države..
Netreba biti previše pametan i doći do zaključka ,a PSN se riješava u utorak u jutro..

Bez nagovora na kupnju ili prodaju gospodo ,vaš odabir..


Sve sugerira da je to već dogovoreno i da plan prolazi!

http://puo.mzoip.hr/UserDocsImages/Prilog_2_22_05_2013_2.pdf

Mislim da nisu mogli tražiti uvjete ukoliko nemaju u vlasništvu zemljište ili neko pravo.

Mislim da i ovaj Sečin ima nešto s Diokijem – možda gura Čermaka – zašto bi inače spominjao u intervjuu?

[/quote]

Nisu li se ruje povukli sa OMV-a da bi Čermak prošao liše?[emo_palacg]a to se pamti[emo_smijesak]


NA BIDU 10.000 KOM DO 27 KN.[emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

Hoćeš reć 10.000 komada na 3 kn!!

[emo_plazi]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

bogme si se tako beljio i na 20/21….[emo_namigusa]



NA BIDU 10.000 KOM DO 27 KN.[emo_palacg][emo_palacg][emo_palacg]

Hoćeš reć 10.000 komada na 3 kn!!

[emo_plazi]
[/quote]

Kad sam čekao do sada….pričekat ću još malo!
Strpljen spašen. [emo_cool]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.

ING
neozbiljan si.povuci se sa foruma na svoj zahtjev.
ugledaj se na svog kolegu “bisakovi”,koji je se povukao sa foruma na gospodski nacin.

“general” krenuo sa neselektivnim granatiranjem, trebat će jači zakloni [emo_zacudjen]


Kad sam čekao do sada….pričekat ću još malo!
Strpljen spašen. [emo_cool]

dok ti čekaš, na prodaji se naslagalo skoro 47.000 komada…bit će “veselo” ako pred zatvaranje burze postanu nervozni [emo_ooooo]

@grgas12

Ne brini ti za ask,neće oni nigdje do utorka dok ih ne pokupe na asku sa tih pozicija..Nakon informacije da PSN prolazi, a onda do viših razina do 34-35 kn..

@grgas12..

Ma super.. neka samo prodaju… manje luzera u dionici…

Prvi veliki nalog je oko 30 Kn, tako da ovih 47000 na prodaji pritišću ove sa tankim živcima. Da znaju razvoj situacije prodavali bi agresivnije.


ING
neozbiljan si.povuci se sa foruma na svoj zahtjev.
ugledaj se na svog kolegu "bisakovi",koji je se povukao sa foruma na gospodski nacin.

Svaćam, što je situacija ozbiljnija ja sam neozbiljniji…..

[emo_smijeh]

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

pocela je defenziva..”igraci” su vani…rasprodaju ostatke..ostaju samo unutra osisani..(sto je tk bez njih ) [emo_smijesak][emo_smijesak][emo_smijesak]

"Nikad čovjek ne može da kaže onoliko mudrosti koliko može da prešuti gluposti" top spameri 1 serislav 2 zorangutan 3 trial

ZMAJKI
al lupetaš
lupetaš tako od 15kn
kako imaš snage provocirat

Jučer 1 980 000 prometa, prosječna cijena 29.56 kn.
Danas, do 14:30, 1 200 000 prometa, prosječna cijena 28.74 kn.

Skoro čitav dan korekcije, a prosječna cijena nije se spustila više od 80 lipa. Odoh bezbrižno na gradelanje uoči utakmice, a u ponedjeljak ćemo vidjeti kako nam se piše … [emo_smijesak]

New Report

Close