DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ni glasa ni traga nečem pametnom,ili će nešto biti ili smišljaju novu eskivažu za nas naivce

Vaš link

Tijekom današnjeg dana, a najkasnije sutra očekujemo informaciju kada će se novac uplatiti
Objavljeno 11.09. , danas je 18.09. i još k tome službena obavijest objavljena na ZSE od strane uprave Diokija…

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

http://www.index.hr/vijesti/clanak/turcin-u-audiju-divljao-po-autocesti-breganalipovac-brzinom-od-221-kilometar-na-sat/637555.aspx
ovaj dovozi pare

Dan prije isplata plača a nitko nista ne pise cudno,sigurno svi vjeruju u isplate hahahahah!Znamo svi sta dolazi poslije srijede,petak ups nisam to cuo od proslog tjedna.Sigurno sada uprava smislja sta cemo reci nasim ovcicama zasto se nemoze isplatiti vjerovatno administrativne pogreske ili pad bankarskog sustava ili vanzemaljci ili tako nesto.Zivi bili pa vidjeli,nikako da dodje to SUTRA

Da vijest je odlična u omjeru 60% za male dioničare, 40 % za HEP.

Gosp Sava kak se to cijena od 6 milja Eura povećala na 60 milja EURA, što Šeik iz Katara je opet u Omišlju?

Čuo sam da gosp. Čačić (jahtaš) ide na jedrenje u Katar.

Mislite da će to pomoći dionici, kad već neće radnicima?

LP

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]


ni glasa ni traga nečem pametnom,ili će nešto biti ili smišljaju novu eskivažu za nas naivce

Do sada kada bi se razvikalo na sve strane kao rezultat svega toga bila bi jedna velika ĆIKA,ova šutnja možda i nešto znači,…..



ni glasa ni traga nečem pametnom,ili će nešto biti ili smišljaju novu eskivažu za nas naivce

Do sada kada bi se razvikalo na sve strane kao rezultat svega toga bila bi jedna velika ĆIKA,ova šutnja možda i nešto znači,…..
[/quote]
Radio RI prekinula šutnju….




ni glasa ni traga nečem pametnom,ili će nešto biti ili smišljaju novu eskivažu za nas naivce

Do sada kada bi se razvikalo na sve strane kao rezultat svega toga bila bi jedna velika ĆIKA,ova šutnja možda i nešto znači,…..
[/quote]
Radio RI prekinula šutnju….
[/quote]
..sta kaže RADIO RIJEKA..?

Da ali nicim dobrim i pozitivnim…vec "ogradom glasnogovornika ” uprave da bi moglo doci do blokade racuna od strane vjerovnika na dan uplate…pa eto radnici bi opet ostali bez place…do daljnjeg…
Stvarno imaju ili bolje reci..nemaju obraza davat takve izjave…

Pozdrav

svi smo mi Crobex


Da ali nicim dobrim i pozitivnim…vec "ogradom glasnogovornika " uprave da bi moglo doci do blokade racuna od strane vjerovnika na dan uplate…pa eto radnici bi opet ostali bez place…do daljnjeg…
Stvarno imaju ili bolje reci..nemaju obraza davat takve izjave…

Dakle, kako ja to vidim, lovu turci uplatiti neće, jer se neprestano tvrdi da se transakcija MORA provesti preko DIOKIjevog računa, taj račun nemogu nikako zaštititi od vjerovnika… love nema i neće je niti biti.

To je uopće vjerovao da će ovaj tjedan dobit lovu (ne mislim na nadanja jer nada nikad ne umire)?

???? kakve su to informacije????? gdje si to čuo????? imaš link?????
stvarno bi nekim ljudima trebalo zabraniti da se javljaju. [sad]

Samo siromašni znaju da ima i siromašnijih od njih. Bogati vide samo bogatije od sebe.


???? kakve su to informacije????? gdje si to čuo????? imaš link?????
stvarno bi nekim ljudima trebalo zabraniti da se javljaju. [sad]

To su informacije iz moje glave. Na osnovu inputa iz javnosti mozak je generirao na output moj prethodni post.

Daj bože da sam u krivu jer i meni naravno trebaju te plaće, ali…

New Report

Close