DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Čermak: Nudim 27 milijuna eura za Dinu i Dioki!

@grgas12


Šta si ti sad počeo kao i Sava stare linkove copy/pasteat? Šta je frka?
[/quote]

Novi linkovi su ti na Fini – novi prijedlog predstečajne nagodbe.
Kapital i rezerve 632 milijuna kuna – Dioki vlasnik 62,62%, 29,62% HEP i ZABA 7,76%.
Odokativno 100 kuna po dionici!
[/quote]

… potpisano 9.4 od strane novog predsjednika Uprave Dine. 😉

Procitao sam nagodbu i to bi trebalo bez problema proci. Vjerovnici dobivaju visestruko vise nego sto bi dobili stecajem.

Bitna stvar je da bi stecajem Diokia propala i predstecajna nagodba za DINU, tak da vjerujem da obje predstecajne nagodbe prolaze bez problema..

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Proinvest-u-Rijeci-Grcic-optimist-i-vjeruje-da-ce-investicije-rasti

Dali je sada jasna poveznica i izjava gospodina Grčića ……

A nadam se da će i Dina i Dioki uskoro dobiti novu šansu. Mi jesmo optimisti i očekujemo novo buđenje, i u privatnom sektoru “- rekao je Grčić

Lako za Grcica….da je sta htio pomoc nebi se otisao hvalit sa JGL i njihovim uspjehom vec bi posjetio Dinu i vidio kakvo je tamo stanje i sta se da ucinit…tko im je branio nacionalizaciju cijele grupe i preuzimanje dugova na sebe ..ali dobro…sad me vise zanima to je ovaj gospodin sto sepotpisuje kao direktor i clan uprave Dine..Fabio Giacomentti..?

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Nakon ovog umjetnog rušenj trebala bi sada zavladati panika.[emo_namigusa][emo_namigusa][emo_namigusa]

@Lucijan
Inženjer koji je u Dini ima već godina…

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Zanimljiv je i podatak iz prijedloga nagodbe daproizvodnja pocinje 01.06.2013 a ocekivana dobit za 2014 je 10ak mil kuna…koja se do 2016 udvostrucuje…Nisu li do sada uvjek kolege govorile da Dina zivi na racun Diokia..?…Ajde nadajmo se da ce ova nagodba proc i oni pocet ostvarivat dobit…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Proći će Luciane,prozbiljno se pristupilo riješavanju problema i to treba riješiti u idućih nekoliko dana-ročište je u utorak…

proizvodnja se pokreće…


Zanimljiv je i podatak iz prijedloga nagodbe daproizvodnja pocinje 01.06.2013 a ocekivana dobit za 2014 je 10ak mil kuna…koja se do 2016 udvostrucuje…Nisu li do sada uvjek kolege govorile da Dina zivi na racun Diokia..?…Ajde nadajmo se da ce ova nagodba proc i oni pocet ostvarivat dobit…

Pozdrav

Da, ali primjeti rezultat za prvu godinu kada radi samo PE. Poslije je planiran rad oba pogona sa dobrim profitnim marginama i na taj način se znatno smanjuju troškovi cijele lokacije. Da radi samo PE teško da bi ikakav profit bio moguć

na asku do 25 kn-11929 dionica,sve rijeđi i rijeđi…

Može netko stavit taj dokument ?

p2.sem

@ajkulazg

Počele su pristizati dobre vijesti i detalji nagodbe u javnost-ako je suditi po njima,u utorak je dan kada bi trebalo biti riješena zavrzlama,proizvodnja se pokreće 01.06 2013..

Dali će biti počišćeno ili ne ,uskoro ćemo se uvjeriti…
ali da se proređuje i smanjuje količina na asku , je više nego primjetno..


Nakon ovog umjetnog rušenj trebala bi sada zavladati panika.[emo_namigusa][emo_namigusa][emo_namigusa]

Mislim da ipak ovo nije “onaj”, on je ili potrošio svoje ili shvatio da mu se ne isplati. Ovo je normalno, to su samo trejderi vidili priliku da kupe malo jeftinije, prosuli to po 21.20-21.30, sad čekaju niže, ali kad odbiju brokerske provizije moraju kupiti barem po 21 da bi zaradili 0.3-0.5%. Ako se sada unormali trgovina pa bude išlo s aska, morat će se vratiti sa 2-3 % minusa, nije previše ali s obzirom na reward/risk omjer 0.5% naprema 3%, ne čini se baš privlačno

evo mala tehnička analiza

http://postimg.org/image/m2ioib8rb/

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.

nikakvo trejdanje…ovo je za trejdanje kao da szurfer surfa na suhom……znači nema šanse

cash je cash,a sve ostalo je sex!

@sina
Ma znaju oni svi gdje to ide,poneki malo prosipaju žuć zbog preranih prodaja ,nije za zamjerit..
Sve u svemu slijedi pozitivan rasplet u idućih nekoliko dana..

New Report

Close