DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


vrhunski odrađeno do sad [emo_palacg]

vidjet ćemo dalje, po meni ste sjeli na otpor.

kao što je rečeno [emo_namigusa]

jel može netko sad izbrojati količinu na bidu? [emo_namigusa]

free flow information

ljudi gledaju tv i čitaju novine.


Jedno pitanje za nekog od radnika.. jučer sam prolazio pokraj zagreba pa sam vidio na zaobilaznici da prolazi šleper sa natpisom Dioki .. jesu to vaši kamioni ili neki možda stari koperant koji još ima vašu ceradu??

To je auto-prijevoznik koji je prevozio proizvode od Diokia, cerada mu je ostala, nema on nikakve veze sa diokijem.

Čestitke,još jedanput.
Ipak sjetite se:DKVS,HGSP,VLDS i oni su se isto propinjali dok nisu poklekli.
Informacije su nedovoljne za ovoliki rast.Čak da su na zemljištu pronašli naftu
dionica nebi trebala ovako rasti.
Nadam se da Čermak neće odustati i da ovo kupuju inseideri oko njega.U protivnom
će biti strmopižđenje.Da ne hlađenje i kapitalizacija dobiti nego strmopižđenje
ako ne postoje dobre vijesti već dostupne inseiderima.
Volio bih da budu toliko pozitivne da dionica nastavi rasti,ali naravno da neću kupovati jer mi ovo izgleda kao rast bez pokriča.
Čuvajte se sindokata/mislim udruženih špekulanata/da ne ostanete bez imovine.

U Diokiju teće med i mlijeko!


Čestitke,još jedanput.
Ipak sjetite se:DKVS,HGSP,VLDS i oni su se isto propinjali dok nisu poklekli.
Informacije su nedovoljne za ovoliki rast.Čak da su na zemljištu pronašli naftu
dionica nebi trebala ovako rasti.
Nadam se da Čermak neće odustati i da ovo kupuju inseideri oko njega.U protivnom
će biti strmopižđenje.Da ne hlađenje i kapitalizacija dobiti nego strmopižđenje
ako ne postoje dobre vijesti već dostupne inseiderima.
Volio bih da budu toliko pozitivne da dionica nastavi rasti,ali naravno da neću kupovati jer mi ovo izgleda kao rast bez pokriča.
Čuvajte se sindokata/mislim udruženih špekulanata/da ne ostanete bez imovine.

U Diokiju teće med i mlijeko!

lopina jesi ti ipak malo kupio.. u ovom postu se nazire ipak malo optimizma [emo_zloban]

idući tjedan će bit bolje...

Samo pazite kako je brzo sad palo tako može jedna metlica pogurat nazad iznad 20 u što ne sumnjam.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

ajde da vidimo tko će se usuditi prenoćiti s DIOKI-em po 19 kn u portfelju? [emo_smijesak]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

faust55
kolega jesi vidio šta metla radi

Dakle ovaj će noćiti sa 20 kn dijokija[emo_vrtimise]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

hahaha kako je ovo bilo zanimljivo za gledati zadnjih 10 min

samo da se ubrza ovo sve,pa da krenemo napokon raditi i zarađivati.te da nam se isplate potrazivanja

p2.sem

Ocjene su znakovite, većina je u ovoj panici prodala.

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

zanimljiv je ovaj “kupac” sa 5000 komada na 19,17 kn…prije toga je bio na 20,23 kn pa je utekao kad je počela paljba po bidu…sad kao opet “kupuje” ali u pozadini jer pušta druge da ga preskoče [emo_namigusa]

Sutra će ask opet biti šupalj na otvaranju, tko želi noćiti bez ove dionice?

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


Čestitke,još jedanput.
Ipak sjetite se:DKVS,HGSP,VLDS i oni su se isto propinjali dok nisu poklekli.

Kolega, sjetite se preuzimanja Belja koje je bilo u slicnoj situaciji. Cermak bi mogao postati u energetskom sektoru ono sto je Todoric u prehrambenom.

Vidjet cemo sta ce teci….uskoro….

New Report

Close