DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mir, spokoj, sat šutnje …

Narodna: Da ti Bog dao imao pa nemao


Predstečajna nagodba za Dinu službeno je otvorena:
Klasa: UP -I/110/07/12-01/155 Zagreb, dana 26.02.2013.
Ur. br: 04-06-13-155-31
Nagodbeno vijeće HR01
Zagreb, Koturaška 43
Nagodbeno vijeće HR01 u sastavu Zvonimira Orešić Jaguljnjak kao predsjednik vijeća, Lidija Bosak i Anica Bujanić Djaković kao članovi vijeća, na temelju članka 52. Zakona o financijskom poslovanju i predstečajnoj nagodbi („Narodne novine“, broj 108/12. 144/12, u daljnjem tekstu Zakon) objavljuje sljedeći
OGLAS O POZIVANJU VJEROVNIKA RADI SKLAPANJA

PREDSTEČAJNE NAGODBE
I.Dana 26. veljače 2013. godine godine otvoren je postupak predstečajne nagodbe nad dužnikom DINA-Petrokemija d.d. proizvodnja, terminali i servisi, OIB 89209113164, Poje 1, Omišalj.
II.Pozivaju se vjerovnici, osim vjerovnika prioritetnih tražbina, da u roku od 30 dana od dana objave ovog oglasa o pozivanju vjerovnika na stranici Financije agencije, prijave svoje tražbine Nagodbenom vijeću HR01, Zagreb, podneskom u dva primjerka s dokazima kojima dokazuje osnovu i visinu tražbine na adresu Zagreb, Ulica grada Vukovara 70.
III.Pozivaju se razlučni i izlučni vjerovnici da u roku 30 dana od objave ovog oglasa obavijeste Nagodbeno vijeće o svojim pravima, pravnoj osnovi razlučnog odnosno izlučnog prava i dijelu imovine dužnika na koji se odnosi njihovo razlučno ili izlučno pravo.
Razlučni vjerovnici koji se odriču prava na odvojeno namirenje, dužni su dati pisanu izjavu da se odriču prava na odvojeno namirenje.
IV.Pozivaju se dužnikovi dužnici da svoje dospjele obveze ispunjavaju dužniku bez odgode.
V.Prvo ročište je zakazano na dan 4. travnja 2013. godine u 9,30 sati u Zagrebu, Zagrebački velesajam -Kongresna dvorana.
Predsjednik Nagodbenog vijeća
Zvonimira Orešić Jaguljnjak

Ajd nek mi netko pametniji od mene objasni dali su i radnici sa svojim potraživanjima dužni se javiti sa svojim potraživanjima odnosno neisplačene plače i otpremnine.



imam jedno ozbiljno pitanje,kako kupiti dioki po trenutnoj knjigovodstvenoj vrijednosti?

A kako bi to izveo? Da ti daju dionice besplatno i da ti još doplate da pokriju gubitak po dionici da dođeš na 0? [emo_vrtimise]
[/quote]
pa tako nekako

[b]#Samo mi nemoj pokazivati krivulje!” jer je obolila od celebralne divergencije[/b]

Postovani radnici Dine i Diokia…Milanovic Vam je porucio da za Vas nema vremena..Linic Vam je spustio slusalicu…Vlasnik Vam nista ne placa i nije ga briga za Vas…Imate NO i upravu…Trazite od njih da objave javni natjecaj za prodaju firme za jednu kunu..pa da vidimo imali investitora koji Vas zeli preuzeti i pokrenut proizvodnju…Rok za ponude nek bude 15 dana i ako se nitko ne javi ..objavite stecaj…Nemate se sta drugo nadat od ove vlasti.
Pozdrav

svi smo mi Crobex

Na žalost ništa od ovoga, ministar zaziva stečaj, i pokretanje dijela proizvodnje nakon što netko preuzme dijelove koji su mu interesantni. Vrijednost ove dionice vrlo upitna.

Vrdoljak je rekao da je to firma u privatnom vlasništvu i da se država nece mješat.I rekao je da je predstecajna nagodba otvorena pa ce se vidjet jel ima interesenata za tu grupaciju.Po mom mišljenju radnici bi se trebali obratit Robertu Ježicu.
Prosvjedi u HR mogu samo uspjet ako se digne pola milijona ljudi i kad uvide da ih je narod izabro i da narod treba zaštiti od mafijaša.Mi njih izaberemo a oni onda rade protiv nas a štite kriminalce

….Kad je riječ o investicijskim planovima Antunović ističe pripremu interkonekcije za evakuaciju LNG-a iz Omišlja prema slovenskoj granici kapaciteta većeg od milijardu m3/godišnje, pripremu gradnje interkonekcije sa Srbijom za potrebe Južnog toka i ostalih interkonecija.
http://www.energetika-net.com/vijesti/plin/uspjesno-dovrseni-gradevinski-radovi-na-plinovodu-benkovac-dugopolje-16368
Prema podatcima interkonekcija je kapaciteta 15 milijardi m3!

Nije jasno koga se tu više čeka.
Možda HGAA ne da zemljište?


Postovani radnici Dine i Diokia……Imate NO i upravu…Trazite od njih da objave javni natjecaj za prodaju firme za jednu kunu..

Kako bi NO i uprava mogli zakonski prodavati nešto što nije njihovo??

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

gismund
Upravo tako Dioki je u 100% vlasništvu Roberta Ježica i on odlucuje sa Linicem.Kad Robert Ježic da blagoslov tek tada ce se stvari pocet pomicat sa mrtve tocke.A možda cak Ježic neda Dioki grupu pa se on pocme nagađat u predstecajnoj nagodbi

Imaju ovlastenja sazvat glavnu skupstinu…nek utvrde cije je vlasnistvo nad dionicama i krenu s konkretnim odlukama a ne stalno cekat da netko drugi rijesi njihove probleme.
Znam da to radnici ne zele cut…ali zahtjevat od novog investitora da plati sve zaostale place nije realno za ocekivat i samo moze nekog zainteresiranog “otjerat”
Bez tih placa ste prezivjeli i na neki nacin ih se i odrekli…vrlo vjerojatno ih u stecaju samo dio mozete dobit..ali izgubit cete buduce. Prodajom “za kunu” i odricanjem od potrazivanja mozete dobit nekog tko ce zadrzat proizvodnju i dat vam posao…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

http://danas.net.hr/hrvatska/prosvjed-radnika-dina-e-i-dioki-ja-u-zagrebu

Lucijan
kolega zar vi ne shvacate Dioki je u 100% vlasništvu Roberta Ježica a ima zaštitu svih politickih struktura i sad ima zaštitu od Linica.Vjeruj mi kad se Ježic oglasi onda ce se stvari pocet riješavat

@joka14

Koliko znam o RJ iz kuloara bliskih njemu ovdje se ne radi više čija će kompanija biti – radi se ISKLJUČIVO o OBRAZU!
Netko se mora posuti pepelom i priznati odgovornost i prema radnicima i prema dioničarima.
A on to NEĆE – nije kriv i ne želi nositi križ tuđe odgovrnosti.
I to je ljudski.



@joka14

Koliko znam o RJ iz kuloara bliskih njemu ovdje se ne radi više čija će kompanija biti – radi se ISKLJUČIVO o OBRAZU!
Netko se mora posuti pepelom i priznati odgovornost i prema radnicima i prema dioničarima.
A on to NEĆE – nije kriv i ne želi nositi križ tuđe odgovrnosti.
I to je ljudski.


kolega ja vas podržavam al to je njegova firma i on je morao vodit brigu o tome.I on Dioki grupu nece dat tako lako nekome

Koga briga kolega sta RJ hoce ili nece sto se tice njegovog obraza on ga ja odavno prodao…Sad nek spasi sto se spasit moze..ali brzo i pod svaku cijenu jer ovi ljudi sto su sad po ulicama Zagreba vise nemaju sta izgubit i najmanje za sto ih briga je Jezicev obraz.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

New Report

Close