DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Bitno da je prihvaćeno RESTRUKTURIRANJE – sve ostalo je irelevantno!
Kako to izgleda – ima odluka Vlade.
A uz restrukturiranje se moralo odraditi i plan poslovanja – petoljetka!
POZITIVNOG poslovanja.

I to sve prije Zakona o financijskom poslovanju i predstečajnoj nagodbi!

Kako napreduju pripreme?
Ima li avaza od talijana?

Je li ima AVAZA?



Bitno da je prihvaćeno RESTRUKTURIRANJE – sve ostalo je irelevantno!
Kako to izgleda – ima odluka Vlade.
A uz restrukturiranje se moralo odraditi i plan poslovanja – petoljetka!
POZITIVNOG poslovanja.

I to sve prije Zakona o financijskom poslovanju i predstečajnoj nagodbi!

Kako napreduju pripreme?
Ima li avaza od talijana?

Je li ima AVAZA?
[/quote]

Ima, ima AVAZA – itekako!

I evo, terminalni stadij šizofrenije, drug Savo razglaba na forumu sam sa sobom PVC, VCM, LNG…

Savo, gle ovo:

MOL to build butadiene plant in Hungary

25 September 2012

Tiszaújváros, Hngary – MOL Hungarian Oil and Gas Public Limited Company, said it plans to invest HUF 30,000 million (euro 106 million) in a pant to make butadiene monomer in Tiszaújváros. The company did not give capacity details, but said the material is used primarily to make synthetic rubber.

The investment represents some 10 percent of a larger investment programme announced by the company’s board of directors

Mol ulaže milijardu eura u razvoj. ali ne u Hrvatskoj.




Bitno da je prihvaćeno RESTRUKTURIRANJE – sve ostalo je irelevantno!
Kako to izgleda – ima odluka Vlade.
A uz restrukturiranje se moralo odraditi i plan poslovanja – petoljetka!
POZITIVNOG poslovanja.

I to sve prije Zakona o financijskom poslovanju i predstečajnoj nagodbi!

Kako napreduju pripreme?
Ima li avaza od talijana?

Je li ima AVAZA?
[/quote]

Ima, ima AVAZA – itekako!
[/quote]

ti si prolupo…..

DIOKI D.D. (1/1) prodao 16000 dionica sad ima 106.918 komada
F.M nije prodavao
FUDURIĆ BRANKO novi u top deset tj na 7 mjestu

Izgleda da je dosla naredba da se ZG pogoni krenu rezat.Danas nam je tako receno,da krecu pripreme za to.

p2.sem

NEka me netko demantira ako zna nesto drugo ali rečeno je ovo: Intertizacija pa rušenje.

p2.sem


Izgleda da je dosla naredba da se ZG pogoni krenu rezat.Danas nam je tako receno,da krecu pripreme za to.

Ne bu se niš rezalo ne lupetaj molio bih



Izgleda da je dosla naredba da se ZG pogoni krenu rezat.Danas nam je tako receno,da krecu pripreme za to.

Ne bu se niš rezalo ne lupetaj molio bih
[/quote]

To je ono sto je nama rečeno od strane nasih nadređenih

p2.sem

Bijeli vitez (engl. white knight) je taktika izbjegavanja neprijateljskog preuzimanja, tako da intervenira treće poduzeće, s kojim je “žrtva” preuzimanja u dobrim odnosima i koje ga onda preuzima ili se s njim integrira spašavajući ga tako od nepoželjnog preuzimača.

What , if ?

Cijenjeni kolega, u ovoj maloj zločestoj državici sve je odavno INERTIZIRANO

[b]Jebeš forum koji Savu nema! Maske su napokon pale: Hasta la vista Dioki![/b] [i]"uljepšavaš svoje stanje al’ ne možeš da me zezneš jer hakersko imam znanje"[/i]

ako se konzervira, to je realnije jer je ideja bila da se DIOKI-Zg čuva za namiru dugova prema INAi, a da poslovanje DINE ide dalje, očito, još traju pritisci na INAu pa su sve opcije otvorene

16.000 dionica je otpušteno (Prodano) od 14.-25.09.
DIOKI ima još 106.918 dionica tako da me ne bi čudilo da se iskipavanje nastavi do 0
Besmisleno im je plaćati za dionice 18 kn kad ih očito moraju rasprodati, puno bolja kupnja za kupce bila bi po 10-12 kn kakva je cijena već bila polovicom srpnja ove godine.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=42447

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje

Bijeli vitez (engl. white knight) je taktika izbjegavanja neprijateljskog preuzimanja, tako da intervenira treće poduzeće, s kojim je “žrtva” preuzimanja u dobrim odnosima i koje ga onda preuzima ili se s njim integrira spašavajući ga tako od nepoželjnog preuzimača.

What , if ?

Ima i te logike – dopis Vladi je išao od strane Uprave a čisto sumnjam da ponuda turaka nije usklađena s planom restrukturiranja koje je donijela Uprava!

Plaćanjem avansa se pokreću proizvodne aktivnosti koje će osigurati dugoročnu profitabilnost – prihvaćanjem palna od strane ključnih vjerovnika prihvaćen je i plan poslovanja u petogodišnjem periodu pa bi bilo interesantno vidjeti kako taj plan izgleda!

Plan restrukturiranja je prihvaćen ako je 50%+ vjerovnika na njega pristalo a iz odluke Vlade je jasno da je uvjet 50%+ prihvaćen!


16.000 dionica je otpušteno (Prodano) od 14.-25.09.
DIOKI ima još 106.918 dionica tako da me ne bi čudilo da se iskipavanje nastavi do 0
Besmisleno im je plaćati za dionice 18 kn kad ih očito moraju rasprodati, puno bolja kupnja za kupce bila bi po 10-12 kn kakva je cijena već bila polovicom srpnja ove godine.

rasprodavanje dionica – za koga se to "mora" – to odlučuje ponuda i potražnja a ne da neko "mora", osim temeljem pravomoćnih namira, kupnja na nižim vrijednostima da bi se prodalo na višim – pa to nije izum važniji od tople vode, iako su tu zablude moguće, osobito oko prave vrijednosti (može biti i 44, a ne 10 kuna)

New Report

Close