DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kakva gužva na bidu!
čim se pokrene proizvodnja očekujem DIOKI na 800-100 kn [thumbsup]

jutros je bilo 8000 dionica na kupnji, sad ih je preko 22.000! fascinantno! [smiley]

puno smirenije se kupuje za razliku od prošli put tj pametnije bez prevelikog zaletavanja prava trgovina ce tek početi iznad 50 jel ko što veli kolega kad proizvodnja krene nemre ostati tu di je,uostalom slično se i dešavalo s djurom prije godinu i pol ( prevelik je strah sada od propasti i rba , al svako odlučuje za sebe i rizik)

pepe7

Borba se nastavlja…broj vrijednosnica na kupnji poprilicno jaci od ovih na prodaji…jedino sto ih je 10ak tisuca postavljeno na ispod 30 kn i vise mozda sluze za uljepsavanje slike..navlacenje ostalih na kupnju nekog koji lagano prodaje..slicno je bilo i jucer…povlacenje bikova za rogove ili tjeranje mede iz brloga…vidjet cemo tko ce izvuc deblji kraj

Pozdrav

svi smo mi Crobex



Kandiolice,kako imate tako slabu memoriju.
Nije li Ježić kao većinski sačuvao 1/75/jednusedamdesetpetinuimovine/.A mali dioničari će sačuvati
100%.Malo morgen!
Kud svi Turci tu i mali Mujo.
Pričekati novu vlasničku strukturu,a prije toga igrati igru tko zadnji magarac.A ovdje će magarci biti
kupci!

obzirom da je ježić pod istragom i da bi mogao gadno nagrabusiti, on će sve učiniti da se spasi, što je i normalno. u tom kontekstu treba gledati i njegovo odustajanje od vlasništva u DIOK i prepuštanje svog dijela vjerovnicima. neki bi rekli da se žrtvovao, ali prije bih rekao da spašava svoju kožu.
tako da je lako moguće da je on ostao na 1/75 ranije dijela, a da će ostali dioničari ostati na vlasničkim pozicijama gdje su i sada tj. u konačnici i zaraditi.
jedna druga stvar je zanimljiva, špekuliraš sa svakakvim nelikvidnim šrotom, a nećeš u DIOKI koji dnevno ima sasvim lijepe promete. jučer preko 200.000 kn, a cijena raste. opet će drugi zaraditi na ovoj dionici, a ti ćeš opet ostati praznih džepova u svojim nelikvidušama. tužno, zar ne? [lol]

[/quote]

Ma ne brinite se .Imam dovoljno hrabrosti za trejd jer naše tržište nije efikasno.Ali nikada ne mogu
zastupati fundamentalno skupu dionicu,a za male dionićare smatram da će se provesti kao i Ježić.
Volio bi da ne budem u pravu.Draže mi je kada se zarađuje nego kada se gubi.
Ali svatko treba biti svjestan opasnosti od velikog gubitka jer ovdje o sudbini malih dioničara odlućuje država i vjerovnici.Država može imati i socijalne osjetljivosti pa možda i zaboravi kazniti
25% malih dioničara,ali vjerovnici,kapitalisti koji bi trebali u dokapitalizaciju to neće dozvoliti.
Jedina nada nam je država,a oni mogu donijeti i neracionalne odluke.
Napokon to im je i posao ,naročito ako se nakrcaju.

koliko je ukupno RBA imao za prodati? jučer je i danas u ovih sat i pol prodano je ukupno oko 18.000 komada…ne bi im više trebalo puno ostati?


koliko je ukupno RBA imao za prodati? jučer je i danas u ovih sat i pol prodano je ukupno oko 18.000 komada…ne bi im više trebalo puno ostati?

ja sam vec to pitao ali niko ni a ni be , cudan misterij

pepe7


Ovaj rast jučer i danas, a posebno prometi,teško da se radi samo o špekulaciji,mrzim kad neko kopristi povlaštene informacije. mi ćemo saznati kad bude preko 50% up.

nažalost al tak je već cijeli tjedan.
samo su insajderi bili neprimjetni sa manjim količinama.
ja sam ipak kupio pa nek stoji.

http://www.zse.hr/default.aspx?id=39876….evo jos 6000 komada na ime duga raifici….
I nfh kolege…samo iznosim cilnjenice vezane uz broj na kupnji/prodaji….a jedna je da imamo 5000 rasporedjenih na kupnji od 22 do 19kn…oprez kad su takve igre u djiru…

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Nadam se da ovo ima veze sa sastankom jucer [proud]

p2.sem


Nešto se događa, a nitko ništa ne objavljuje ovdje. Insajderi očito nešto znaju…

moguće, a moguće je i da su ljudi zbrojili 2+2i shvatili kako je ovo dobra prilika… ako je DIOK teško išao ispod 30 kn kad je bio pred stečajem, jasno je što će se dogoditi kad većinske gazde DIOKIJA postanu HEP i banke za koji dan! čim se to malo stabilizira prodat će ga nekome uz dobru zaradu. sve je jako slično kao kad je DDJH bio na 30 kn i nitko ga nije htio…ili KORF…a poglete di su sad cijene tih dionica!


koliko je ukupno RBA imao za prodati? jučer je i danas u ovih sat i pol prodano je ukupno oko 18.000 komada…ne bi im više trebalo puno ostati?

Pitanj je kako je RBA postao založni vjerovnik – u SKDD Dioki se vodi kao vlasnik 1/1, ne vidi se da su dionice založene.

Možda radnici znaju nešto više? [proud]

New Report

Close