DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Jesam predao sam,ali su ga odbili jer dug mora biti neznam tocno sta su mi rekli…..znaci jedna osoba nemoze proglasit stecaj nego tek 30 posto zaposlenika ali nitko nece samnom zato su ga odbili.Dalje cemo cekati izmisljene partnere i vjerovati Dolezilu koji je pokrao skupa sa Jezicem firmu,samo mi cekajmo i nadajmo se iducem tjednu mozda ali koje godine.Sramota skratite vise ljudima muke i prekinite ovu agoniju,nakon ovog treba tuzit sve od reda od uprave,sindikata,drzave zbog obmanjivanja javnosti i dovodenja ljudi u opasnost za svoj zivot zbog lazi oko isplata.Staje Rumenovicu kad ce PLAČE?

Suradnja Hrvatska i Poljske u povezivanju LNG terminala
ZAGREB, 13. rujna 2012. (Hina) – Čelnici hrvatskog i poljskog operatora plinskog transportnog sustava, tvrtki Plinacro i Gaz System potpisali su danas deklaraciju kojom te dvije tvrtke iskazuju namjeru suradnje na uspostavi plinsko-transportnog koridora između Baltika i Jadrana, povezivanjem poljskog LNG terminala, čija gradnja upravo završava, i budućeg LNG terminala na otoku Krku.

…….Čačić podsjeća da je Vlada prije četiri mjeseca otkazala suradnju međunarodnom konzorciju Adria LNG te razvoj LNG terminala povjerila tvrtci LNG Hrvatska, u kojoj 50 postotne udjele imaju HEP i Plinacro. Po njegovim riječima, do kraja godine bit će poznate ocjene konzultanata, a potom slijedi otkup zemljišta na kojem će se graditi.

Predviđena investicija u terminal je 600 milijuna eura, a u plinsku elektranu pored njega 500 milijuna eura.Gradnja bi, kaže Čačić, trebala trajati četiri godine pa bi terminal mogao biti gotov 2017. godine.

Najavio je da će s početkom gradnje započeti i ugovaranje dobave plina te najavio kako će, vjerojatno u sklopu državnog izaslanstva prilikom otvaranja hrvatskog veleposlanstva u Dohi, otputovati u Katar i razgovarati o dobavi plina……

http://www.mingo.hr/default.aspx?id=3553

Pa evo Savo, odokativno sam stisnuo 300tu stranicu ovoga topika na forumu, i gle čuda, 2007. godina, Savo najavljuje LNG terminal i skok dionice. E pa Savo, čestitam ti na 5 godina požrtvovnog rada, zaslužio si ručni sat i ulje na platnu sa motivima zagorja.

http://www.poslovni.hr/forum/diok-dioki-dd-525-pg301.aspx

(na ovoj linku naročito obratiti pozornost na članak u drugom postu stranice)

u top 10 nema nekih promjena jedino DIOKI D.D prodao 8.011 dionica Filipović nije prodavao

@ Jabulani

ne mozes naci 30% ljudi, pretpostavljam onda da sindikati ne zele stecaj, odgovara im ova situacija. Pitam se pitam zasto?

Pa u tom slucaju, ako se ne moze skupiti 30% ljudi da pokrene stecaj, nema druge nego pozeljeti im da rade jos najmanje 5 godina bez love. Ja da sam gazda ne bi im vise nikad isplatio place, kad vec hoce raditi na taj nacin, nek rade. Cemu kvariti zadovoljstvo. Zao mi je samo ove manjine koja si ne moze pomoci.

Katastrofa.


Jesam predao sam,ali su ga odbili jer dug mora biti neznam tocno sta su mi rekli…..znaci jedna osoba nemoze proglasit stecaj nego tek 30 posto zaposlenika ali nitko nece samnom zato su ga odbili.

Gospon jabulani, tko vam je to rekao? Jeste li vi taj zahtjev za stečaj predali u birtiji? Nemate nijednog prijatelja odvjetnika? U sindikatu ne postoji nijedan pravnik?

http://news-bar.hr/news/sulejman-velicanstveni-preuzima-dioki-i-dinu/



Jesam predao sam,ali su ga odbili jer dug mora biti neznam tocno sta su mi rekli…..znaci jedna osoba nemoze proglasit stecaj nego tek 30 posto zaposlenika ali nitko nece samnom zato su ga odbili.

Gospon jabulani, tko vam je to rekao? Jeste li vi taj zahtjev za stečaj predali u birtiji? Nemate nijednog prijatelja odvjetnika? U sindikatu ne postoji nijedan pravnik?
[/quote]

pa pomozi čovjeku, čim prihvate zahtjev za stečaj cijena ide na 1 kn pa ćeš jeftino kupovati [wink]

moji postovi nisu savjet za kupnju ili prodaju dionica nego moje osobno mišljenje

Trenutno nije Filipović najveći problem, KABA nastavlja iskrcavati trezorske pod ovrhom. U ponedjeljak od trgovanih 20 000, KABA je iskipala 17 000.

@jabulani

Jesam predao sam,ali su ga odbili jer dug mora biti neznam tocno sta su mi rekli…..znaci jedna osoba nemoze proglasit stecaj nego tek 30 posto zaposlenika ali nitko nece samnom zato su ga odbili.Dalje cemo cekati izmisljene partnere i vjerovati Dolezilu koji je pokrao skupa sa Jezicem firmu,samo mi cekajmo i nadajmo se iducem tjednu mozda ali koje godine.Sramota skratite vise ljudima muke i prekinite ovu agoniju,nakon ovog treba tuzit sve od reda od uprave,sindikata,drzave zbog obmanjivanja javnosti i dovodenja ljudi u opasnost za svoj zivot zbog lazi oko isplata.Staje Rumenovicu kad ce PLAČE?

e moj jabulani…samo prazne priče.

cash je cash,a sve ostalo je sex!


Trenutno nije Filipović najveći problem, KABA nastavlja iskrcavati trezorske pod ovrhom. U ponedjeljak od trgovanih 20 000, KABA je iskipala 17 000.

Korekcija, KABA je iskipala 12 000.

@Mister

Moram se složiti s kolegom. Ljudi nitko Vam neće pomoći ako si sami ne pomognete.

Zar je Uprava i glasnogovornici uvjerila Turke da će te raditi besplatno?

Pa gospon Tahi je ipak nešto ostavio i kmetovima, vidim da kod ove Uprave to ne postoji.

Ja Vam ne mogu više pomoći, bar dok ne znam tko je zapravo ušao u vlasništvo DIOKI-a.

Uprava od Vas radnika i nas malih dioničara radi majmune (očito su Životinje u Hrvata omiljenije nego ljudi).

Pozdrav !

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

U Diokiju ističu da najkasnije do srijede očekuju obavijest iz tvrtke Caliskan o tome kad će biti isplaćen novac za plaće radnicima Dine i Diokija

Evo i petka [shocked]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

Dolezil je jučer popodne sindikalcima i šefovima rekao da plaće stižu u srijedu i da mu je to turska firma pismeno potvrdila.

Jučerašnje potpisivanje sporazuma s Poljacima i Čačićeva izjava – posebice o 500MW kogeneraciji – stvara sasvim novu sliku o Dini Petrokemiji!
Koncesija na luku Sepen, zemljište, kogeneracija, sirovine iz LNG-a…..
Mogu se već tražiti partneri za sve projekte a ovi tzv Turci su dobili keca na desetku!
Kao da se čekalo da sve legne na svoje mjesto pa da se javno iskaže i potvrdi LNG projekt na Krku.
A i u Zagrebu mogu planirati što je optimalno razvijati na Žitnjaku.

New Report

Close