DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/slucaj-dine-i-diokija-osam-mjeseci-lazi-obmanjivanja-i-bezobrazluka-milanoviceve-vlade-/632481.aspx

Osobna karta naših sindikalista.

@Free, ako sam dobro shvatio, kupio si jučer u rasponu od 12 do 14, a prodao bi sutra iznad 30?

Rekao bih da si kupio stotinjak dionica… 😀


@Free, ako sam dobro shvatio, kupio si jučer u rasponu od 12 do 14, a prodao bi sutra iznad 30?

Rekao bih da si kupio stotinjak dionica… 😀


jucer je bio dokup i snizenje prosjeka… [proud]

Kupnja je sve jača…evo na 0,1 kuna čak 135.000kom. [lol]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

@ golubv "Kupnja je sve jača…evo na 0,1 kuna čak 135.000kom."

U 10 sati i 58 minuta.

Promet na DIOKI-u = 730.000,00 kn
Promet na KSST = 0 kn

Možda da i Vi pojačate kupnju, možda pomogne.

[b]MRAČNI MOD[/b] [b]Do kraja godine raste samo DIOKI zbog Hrvatskih nacionalista koji su ga spasili od zatvaranja.[/b]

..sta mislite kolike su sanse da turci potpišu?


@ golubv "Kupnja je sve jača…evo na 0,1 kuna čak 135.000kom."

U 10 sati i 58 minuta.

Promet na DIOKI-u = 730.000,00 kn
Promet na KSST = 0 kn

Možda da i Vi pojačate kupnju, možda pomogne.

Ako se sve realizira kako se planira Dioki je slijedeći mjesec u CROBEX-u!
Već sada ima sve uvjete!!!

Ovo je prestrašno kako se male ulaGAČE ovdje amaterski navlači na kupnju sa ova dva jaka naloga i zatim im se prže novčići koji poslije više nikada neće vidjeti .. Predugovor i ako se potpiše za sam DIOKI d.d. nema apsolutno nikakvu vrijednos, Turke zanima iskljucivo DINA Petrokemija koja ce se izdvojiti iz DIOKI d.d. i zatim slijedi scenarij vidjen na MAGMI nakon izdvajanja Turbo Limača.. Kaos, kako ste naivni vi koji opet kupujete na vrhu danAS [shocked]

Kressho



@ golubv "Kupnja je sve jača…evo na 0,1 kuna čak 135.000kom."

U 10 sati i 58 minuta.

Promet na DIOKI-u = 730.000,00 kn
Promet na KSST = 0 kn

Možda da i Vi pojačate kupnju, možda pomogne.

Ako se sve realizira kako se planira Dioki je slijedeći mjesec u CROBEX-u!
Već sada ima sve uvjete!!!
[/quote]

Šta će mu Crobex , ako se spasi stečaja to je već dovoljno !


..sta mislite kolike su sanse da turci potpišu?

Ja sam siguran 100 % !


nadam se da ovi koji sumanuto tuku po asku vode računa o par stvari:
1.DINA prodajom izlazi iz Dioke bilance, a jedina po meni ima prosperitet profitabilne proizvodnje u Grupi
2. pogon na žitnjaku je već bio u problemima i prije ovog svega zbog cijene plina, neprofitnosti proizvodnje i ogromnih dugova
3. ako se izbjegne stečaj Diokija koliko će vrijediti dionica uopće tržišno te kakav prosperitet uopće ima pogon na žitnjaku u budućnosti? Da li to vrijedi 23kn po dionici, 50, 5, 15??

al neka bitno da se pare okreću, a oni s malo više znanja dobro znaju kad će se iskrcati
[smiley]

iSKRCAT će se dizajneri ove igre – Linka i ekipa, ostali svi pushe i to gadno .. Ovo ide u stečaj sigurno nakon što se izdvoji najbolja komponenta – DINA [thumbsup]

Kressho

Tko god ima imalo mozga još na lageru sad će prodati .. Očito je da su se brokeri malo pogubili i maknuli ove manipulativne potpore na kupnji koje već danima pratimo i ništa ne kupuju, a zbog kojih će uskoro HARFa oduzeti čitav niz brokerskih licenci [cool]

Kressho

3000 kom na kupnji 18.08 čista manipulacija prema Zakonu o tržištima kapitala .. Al neka, vidjet ćemo kako će organi vlasti gledati na to kada dodje vrijeme .. Da se može i za GODINU DANA lako saznati tko je zadavao baš taj nalog vjerujte mi – može [thumbsup]

Kressho

19.54 kn 1870 kom -opet manipulacija tržišta .. momci, momci, ne gine vam par godina s mojim kvartovskim kompicima dilerima i tučarošima u Lepoglavi [wink] .. Al ce da vas jebu [lol]

Kressho




@ golubv "Kupnja je sve jača…evo na 0,1 kuna čak 135.000kom."

U 10 sati i 58 minuta.

Promet na DIOKI-u = 730.000,00 kn
Promet na KSST = 0 kn

Možda da i Vi pojačate kupnju, možda pomogne.

Ako se sve realizira kako se planira Dioki je slijedeći mjesec u CROBEX-u!
Već sada ima sve uvjete!!!
[/quote]

Šta će mu Crobex , ako se spasi stečaja to je već dovoljno !
[/quote]

Pa zbog kupovine – to povećava interes ulagača, fondova….
Npr indexni fondovi bi mogli malo jače ući u igru – imaš i fondove koji ulažu u petrokemiju, energetiku….

New Report

Close