DIOK (DIOKI d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DIOK (DIOKI d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dioki d.d. – Odgovor na upit Zagrebačke burze

20.8.2012 14:30:09
"Vezano za Vaš upit dolje obavještavamo Vas da nemamo novih materijalnih činjenica. Kao i dosad, Društvo će investicijsku javnost redovito izvještavati o svim događajima i aktivnostima od važnosti za njegovo poslovanje, i to u trenutku kada one postanu materijalna činjenica u vidu relevantnih i obvezujućih odluka, radnji, dokumenata i dogovora."



Sava ako ovo ikad dobro zavrsi vama ce Dioki morat "spomenicu" urucit.

Pozdrav

zašto, zar je sava vodio pregovore? prolistaj radije malo unazad pred par godina kolike je ulagače sava navukao u DIOKI na 300-400 kn …ti su i bez gaća ostali!
[/quote]

Ma sala kolega…ne shvacajte to ozbiljno….Covjek se toliko trudi i vjeruje u pozitivan ishod da eto ponekad izazove takvu reakciju.
A sto se tice cijene..navlacenja ulagaca i sli…pa ne kupujete valjda vrijednosnicu na osnovu pisanja nekog kolege ovdje…?..inace cijena je bila i preko 700…ali to sad stvarno vise nije bitno.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

A, do tada, ostavite nas, koji znamo, da uzmemo naše. Ha ha ha

http://www.index.hr/vijesti/clanak/liniceve-tajne-trgovine–dioki–potpisao-predugovor-o-prodaji-adria-oila-/632406.aspx

Ova naša burza, stvarno je čudesna.

Svi sve znaju jedino oni jos nemaju nikakvih materijalnih cinjenica..

."Vezano za Vaš upit dolje obavještavamo Vas da nemamo novih materijalnih činjenica. Kao i dosad, Društvo će investicijsku javnost redovito izvještavati o svim događajima i aktivnostima od važnosti za njegovo poslovanje, i to u trenutku kada one postanu materijalna činjenica u vidu relevantnih i obvezujućih odluka, radnji, dokumenata i dogovora."

http://www.zse.hr/default.aspx?id=42019

Prestrasno

svi smo mi Crobex

Svaka čast…školski primjer šišanja ovaca….zaslužili ste opravdano plaću

Trpaaaaaaaaj!!! .. (van of course [wink] ) .. 44 %u jedno popodne, ne treba biti pohlepan .. ja izašo po 18 a vi kako vam drago djeco moja . 18 tis kn profita a još nisam pošteno ni krmelje izvadio .. [lol]

Kressho

http://teletekst.hrt.hr/?str=119-01

E Playboy, mogu li ja biti tvoja zečica?
Imam tri klinca na grbi, a nemam prihoda?
Ti se super zabavljaš a mene je.u.


Trpaaaaaaaaj!!! .. (van of course [wink] ) .. 44 %u jedno popodne, ne treba biti pohlepan .. ja izašo po 18 a vi kako vam drago djeco moja . 18 tis kn profita a još nisam pošteno ni krmelje izvadio .. [lol]

kupovao si po 30kn i izašao po 18….nije vrag da koristiš još uvijek onaj kineski digitron što si dobio za rođendan???????????????????????


Svi sve znaju jedino oni jos nemaju nikakvih materijalnih cinjenica..

."Vezano za Vaš upit dolje obavještavamo Vas da nemamo novih materijalnih činjenica. Kao i dosad, Društvo će investicijsku javnost redovito izvještavati o svim događajima i aktivnostima od važnosti za njegovo poslovanje, i to u trenutku kada one postanu materijalna činjenica u vidu relevantnih i obvezujućih odluka, radnji, dokumenata i dogovora."

http://www.zse.hr/default.aspx?id=42019

Prestrasno

20.08.12. Starost: 2 h
Potpisan predugovor s Caliskanom

Prema još neslužbenim informacijama, s turskim investitorom Caliskanom ipak je postignut dogovor o prodaji Dina-Petrokemije. Potvrđeno nam je da su turski investitori potpisali predugovor o prodaji te da su odvjetnici Diokija i Caliskana usuglasili dokumente, koji su sada na verifikaciji u Ministarstvu financija.

Potvrdi li ih Ministarstvo, radnici Dine mogli bi dobiti svojih osam zaostalih plaća već ove srijede.

Dio radnika omišaljske Dine na svojim je radnim mjestima. Drugi su na čekanju.


18 tis kn profita a još nisam pošteno ni krmelje izvadio .. [lol]

Bravo!

Verificirani su i ugovori su poslani natrag u Tursku na potpisivanje Caliskanu. Tako izjavljuje sindikatni predstavnik Pavelic nakon sastanka sa Leom Dolezilom…samo uprava i dalje to ne zeli objavit na zse.

Pozdrav

svi smo mi Crobex

Kad bi barem meni ona stvar tako rasla. O padnju sve znamo.

New Report

Close