DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ovo nema veze sa ničim


ovo nema veze sa ničim

pratimo danas EU u stopu http://finance.yahoo.com/intlindices?e=europe

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

Ljudi ja sam zatečen

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Ljudi ja sam zatečen

Srbi u plusu 4%. Tamo je perspektiva, a mi imamo gerilski rat.

Hell is Empty and all the Devils are Here


ovo nema veze sa ničim

ima veze sa margin call-ovima , panikom, paničnokm i histeričnom raprodajom, na žalost.
kao što kaže kolega avax , ovo nema veza sa zdravim razumom , rezultati firme moraju doći na svoje , nadam se u 4.mjesecu

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

ima veze sa margin call-ovima , panikom, paničnokm i histeričnom raprodajom, na žalost.
kao što kaže kolega avax , ovo nema veza sa zdravim razumom , rezultati firme moraju doći na svoje , nadam se u 4.mjesecu
[/quote]

To smo govorili u 1. za 2. mjesec, u 2. za 3., sad u 3. za 4. Bojim se da smo ušli u začarani krug pritiska na fondove od paničnih investitora, poslijeratne amerike, margin calla na kreditima. Burza nam izgleda kao da je srpska krajina proglasila neovisnost i priznata od EU.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]

blokada!

Kupnja
141,03 288
141,00 100
140,01 10
140,00 3413

Prodaja
153,99 135
154,00 50
154,48 100
154,49 50
154,99 2
155,00 138
159,80 66
159,96 199
159,98 80
161,00 120

ima veze sa margin call-ovima , panikom, paničnokm i histeričnom raprodajom, na žalost.
kao što kaže kolega avax , ovo nema veza sa zdravim razumom , rezultati firme moraju doći na svoje , nadam se u 4.mjesecu

To smo govorili u 1. za 2. mjesec, u 2. za 3., sad u 3. za 4. Bojim se da smo ušli u začarani krug pritiska na fondove od paničnih investitora, poslijeratne amerike, margin calla na kreditima. Burza nam izgleda kao da je srpska krajina proglasila neovisnost i priznata od EU.
[/quote]
Slažem se… Ljudskoj gluposti nema kraja…

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila

Koji kreten je ovako nešto napravio? Ljudi jeste li vi normalni, što vam je?

Hell is Empty and all the Devils are Here

kako drugi, tako i đuro.
dobro je u svom ovom jadu, što okoliš dobro ide danas, tako da bi i mi mogli nadam se , brzo skočiti.
u svakom slučaju, dan za pamćenje , nadam se da ovakvih dana više nikad nećemo gledati.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Ili branitelj ili margin.

Bome, eto i mene sutra kod Tomice u Pobi.

I love the Smell of Profits in the Morning

141,03[cry]

New Report

Close