DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Neće nestat, al hoće nestat po ovim smiješnim cijenama! Danas ova dionica ide u pozitivnu blokadu. TOP 10 se žestoko podebljava i to je sasvim dobar indikator za budući rast dionice DDJH!

Ja ne prihvaćam prvi prijedlog Ramljakove nagodbe!

Nekako mi se čini da posla za DDJH nema puno, a što mi se nimalo ne sviđa ovu dionicu ima dosta malih fondova koji će se još obilato istresati (FIMA sigurno).

To je jasno !

Sve će to na 0,1 book !


Nekako mi se čini da posla za DDJH nema puno, a što mi se nimalo ne sviđa ovu dionicu ima dosta malih fondova koji će se još obilato istresati (FIMA sigurno).

To je jasno !

a šta je reć onda da je Fima nedavno kupila ?

SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 43.895 1,36 Skrb. račun +2900

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Samo da nadopunim… (stanje od petka)

SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 45.822 1,42 Skrb. račun +1927

Igra se magarad; bit će kiše!

Opet Bakić…+2480

ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D./REDOVNA DDJH-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
2. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 216.454 6,69 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.430 6,50 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. BAKIĆ NENAD 67.552 2,09 Osnovni račun +2480
7. PBZ D.D. 58.730 1,81 Skrb. račun
8. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.104 1,46 Osnovni račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 45.822 1,42 Skrb. račun
10. HPB D.D. 23.421 0,72 Skrb. račun
Ukupno: 63,14

sijem žito raste grahorica

I'm just a cook.

Prva dva oklopna vozila Patria AMV 8X8 stigla u Hrvatsku

http://www.militarium.eu/article.aspx?ID=312

I'm just a cook.

Konačno. [thumbsup]
Još samo da nateftere na njega taj norveški mitraljez i da ispale koju granatu za dnevnik..
A ekipa se čudi zašto Bakić i Fima pojačavaju..

sijem žito raste grahorica

zanimljivo je koja istresanja ili kupovinu možeš napraviti sa nalogom od 5000 EUR . U neka bolja vremena ti nalozi su bili neprimjetni, tj.morao si stvarno biti faca.


zanimljivo je koja istresanja ili kupovinu možeš napraviti sa nalogom od 5000 EUR . U neka bolja vremena ti nalozi su bili neprimjetni, tj.morao si stvarno biti faca.

Točno. Lako je za kupnju, ali je pomalo tužno da sa 5k eura dionica na prodaji mozes isprovocirati skoro paničnu reakciju.

S 10000 eu možeš u istom danu manipulirati cijenom od -10 do + 10 bez po muke

Hell is Empty and all the Devils are Here


S 10000 eu možeš u istom danu manipulirati cijenom od -10 do + 10 bez po muke

ajde budite sretni što ima paničara još. stavite nalog i šutite. moj dokup od 317kom na 47,51 je prošao, a stavio ga onako na 20 minuta ”ako poklopi, poklopi” i eto. šutite i kupujte ako vjerujete da vrijedi. u suprotnom prodajte, bit će nas na bidu uvijek dovoljno.

[i] Moji postovi nisu investicijski savjeti, niti nagovor na kupnju ili prodaju dionica, već osobno mišljenje.[/i]



S 10000 eu možeš u istom danu manipulirati cijenom od -10 do + 10 bez po muke

ajde budite sretni što ima paničara još. stavite nalog i šutite. moj dokup od 317kom na 47,51 je prošao, a stavio ga onako na 20 minuta ”ako poklopi, poklopi” i eto. šutite i kupujte ako vjerujete da vrijedi. u suprotnom prodajte, bit će nas na bidu uvijek dovoljno.
[/quote]

Ja sam se postavio na 49, pa me poklopilo… Mogao sam i jeftinije proći, ali sve je ovo toliko jeftino, da se ne vrijedi žaliti

Hell is Empty and all the Devils are Here

Da ovaj papak nije istresao na 47 mogao je do kraja dana sve prodati po 53-55.

Sada će on tražiti neku koja je manje rasla od 01.12.

ajde.. da cujemo prijedloge:

Traži se ime hrvatskom oklopnjaku iz Finske

http://www.militarium.eu/article.aspx?ID=338

New Report

Close