DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako se proda 40% preko purze ja necu vise napisati niti jedan post na ovu temu[cool]


Braniteljske dionice ne bi trebale biti tako značajan problem jer: 1. Dio dionica istorbaren prije no što su stigle u ruke branitelja, i takve će čekati pravu cijenu za prodaju 2. Branitelji nisu bez pameti i znaju da je dionica bira 300 kn, i neće je svi dati sa 30% diskonta čim realiziraju registraciju. Možda za mjesec dva ako cijene ne krene gore a njih stisne u grlu ili džepu 3. Ima interesanata koji su spremi kupiti dionice. Pa nije ovo Pounje. Pozdrav

tako je

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________


Ako se proda 40% preko purze ja necu vise napisati niti jedan post na ovu temu[cool]

zanimljivo , znaci tako to ide [thumbsup]

najvrednije stvari u životu su besplatne

Tješite se ,načekat će mo se još da naraste.


Tješite se ,načekat će mo se još da naraste.

nazalost…ali istina [bye]

DOKUP!

Pratite li događanja oko koalicijskog sporazuma???

Lijepo piše da neće biti referenduma za NATO.

Da li vam to što govori?

[b][color=blue]Popravljam hrenovke![/color][/b]

Ma sve to stoji , ali nema još rasta dok branitelji ne rasprodaju svoje dionice .Ja ga čekam malo niže od ove cijene.

ne znam sto da kazem…puno je dionica otpusteno…

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

Ako se ne varam na cijeni od cca 235kn DDJH bi također ispunio uvjete za mogući ulazak MF.. stoga, nije mi baš jasno zašto se jednostavno ne otpusti kočnica jer na tim i višim razinama bilo bi više jačih kupaca,i braniteljske dionice nebi više bile problem jer bi se vrlo brzo rasprodale , a složit ćete se da DDJH svakako vrijedi više i ima neupitnu perspektivu…

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Ako se proda 40% preko purze ja necu vise napisati niti jedan post na ovu temu[cool]

surla, jesi li siguran u svoje info u ovo turbulentno političko vrijeme ?

I love the Smell of Profits in the Morning

Kao što rekoh nema nam gore ,jer previše prodavača ima.Zato bi bilo pametno kupnju spustit niže da se jeftinije nadokupi .

na otvaranju jedan braniteljski paket prosao…..odmah lupio po bidu [undecid]

DOKUP!

New Report

Close