DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Raikkonen: ” Molio bih cijenjenog kolegu Budda da ne usporedjuje DDJH sa ULPL jer je razilka u ove dvije firme kao da se usporedjuje ekonomska snaga Amerike i Albanije! ” Slažem se. DDJH=Amerika, ULPL=Albanija, ako netko nije shvatio post.

Svašta
Neto profitna marža ULPL je 64%, P/E je 4,7.
Neto profitna marža DDJH je 1%, P/E je 80,9.

Dobit ULPL u prvih 9 mjeseci 2007. 255,2 milijuna kn.
Dobit DDJH u prvih 6 mjeseci 2007. 3,5 milijuna kn.
Ako se gledaju sadašnji fundamenti, ULPL ima najbolje pokazatelje u HR, a DDJH je među najlošijima.
Ne kažem da će i u budućnosti biti tako (i ja imam nešto DDJH i nadam se da će rasti, ali treba biti realan).
Jest da je dobar dio dobiti ULPL od prodaje brodova, ali svejedno profit im je ogroman, a flotu stalno obnavljaju i povećavaju. Ove firme su jednostavno neusporedive po zaradama. Zapravo, samo su neusporedive. NHF.

Imao sam, imam, ili ću imati dionice o kojima pišem.

Ne gledaju se dionice po trenutnoj zaradi firme, nego po budućoj.


Molio bih cijenjenog kolegu Budda da ne usporedjuje DDJH sa ULPL jer je razilka u ove dvije firme kao da se usporedjuje ekonomska snaga Amerike i Albanije!

Nisam uopće uspoređivao firme. Usporedio sam priliv novih 130000 dionica (50% novih) ULPL kupljenih po 400 kn (nominala) na tržište s prodajom branitelja. Golem upliv novih dionica ULPL gotovo da nije utjecao na pad cijene (ne zaboravite, prije objave dokapa, cijena ULPL bila ja 3000 kn), dok raspodjela braniteljima DDJH itekako jest (ne zaboravite, cijena prije objave toga je bila 310 kn)

Hell is Empty and all the Devils are Here


tenkista: ” Raikkonen: ” Molio bih cijenjenog kolegu Budda da ne usporedjuje DDJH sa ULPL jer je razilka u ove dvije firme kao da se usporedjuje ekonomska snaga Amerike i Albanije! ” Slažem se. DDJH=Amerika, ULPL=Albanija, ako netko nije shvatio post. ” Svašta Neto profitna marža ULPL je 64%, P/E je 4,7. Neto profitna marža DDJH je 1%, P/E je 80,9. Dobit ULPL u prvih 9 mjeseci 2007. 255,2 milijuna kn. Dobit DDJH u prvih 6 mjeseci 2007. 3,5 milijuna kn. Ako se gledaju sadašnji fundamenti, ULPL ima najbolje pokazatelje u HR, a DDJH je među najlošijima. Ne kažem da će i u budućnosti biti tako (i ja imam nešto DDJH i nadam se da će rasti, ali treba biti realan). Jest da je dobar dio dobiti ULPL od prodaje brodova, ali svejedno profit im je ogroman, a flotu stalno obnavljaju i povećavaju. Ove firme su jednostavno neusporedive po zaradama. Zapravo, samo su neusporedive. NHF.

malo manje vatrene vode i probaj kod ULPL izbiti prodaju broda pa onda uspoređuj … i ne zaboravi DDJM …

I love the Smell of Profits in the Morning

ovdje se jos uvijek vode borbe izmedju razlicitih religijskih skupina vidim.. kako i prilici pravoj ratnoj dionici..[smiley2]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
2. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 608.078 18,78 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.199 6,49 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 68.308 2,11 Skrb. račun -40
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 32.878 1,02 Skrb. račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 19.500 0,60 Skrb. račun
10. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HI-GROWTH OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 11.548 0,36 Skrb. račun
Ukupno: 73,28

18.10. protrgovano 18.175, treći najveći promet u zadnja 4 mjeseca

1. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
2. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
3. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 608.078 18,78 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.199 6,49 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 68.308 2,11 Skrb. račun
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun
8. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA MAXIMUM OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 30.488 0,94 Skrb. račun -2390
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 19.500 0,60 Skrb. račun
NEW 10. PBZ D.D. 13.746 0,42 Skrb. račun
Ukupno: 73,27

– U petak protrgovano 9.637
– HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HI-GROWTH OTVORENI INVESTICIJSKI FOND ispao iz top 10

Vidim da ovdje nitko ne druka pozivitnim vijestima, već se prepiremo oko nebitnih stvari. Trebalo bi se ugledati na posao koji kolega matrix i von braun rade na IGH i INGRA te na taj način educirati nove ulagače o ovom prekrasnom poduzeću. Eto, od sutra ću ja taj mukotrpan posao preuzeti na sebe[smiley1]

Hell is Empty and all the Devils are Here

Ma nije Hypo ispao jer je imao zadnje 11548 komada dionica, nego ga je zamjenio tj. prestigao PBZ sa 13746 komada.
Znači imamo novog igrača koji skuplja na ovim razinama. Tko zna možda je i Fima to shvatila pa zadnjih dana ne prodaje (he, he, daj bože da netko drugi uđe u tu Fiminu igru pa da nemože ona toliko manipulirati cijenama na tržištu).
Mislim da će uskoro ovaj ulazak vratiti optimizam novim a i starim dioničarima ako PBZ nastavi skupljati u top 10.[smiley11]


Vidim da ovdje nitko ne druka pozivitnim vijestima, već se prepiremo oko nebitnih stvari. Trebalo bi se ugledati na posao koji kolega matrix i von braun rade na IGH i INGRA te na taj način educirati nove ulagače o ovom prekrasnom poduzeću. Eto, od sutra ću ja taj mukotrpan posao preuzeti na sebe[smiley1]

evo da ti ja pomognem:

Gradonačelnik dr. Mirko Duspara u posjetu ĐĐ Holdingu
Gradonačelnik grada Slavonskog Broda dr. Mirko Duspara u pratnji suradnika posjetio je Đuro Đaković Holding, gdje je razgovarao sa predsjednikom Uprave g. Zdravkom Stipetićem, članicom Uprave gđom. Marijom Tolić i najbližim suradnicima Uprave. Bila je ovo prilika za razgovore o zajedničkim aktualnim i budućim projektima grada Slavonskog Broda i Đuro Đaković Holdinga. Gradonačelnik je izrazio zadovoljstvo postignutim pozitivnim pomacima u Grupaciji Đuro Đaković, popunjenosti kapaciteta, te potpisivanjem novih ugovora. Jedna od tema današnjeg razgovora bila je izrada Urbanističkog plana uređenja Industrijske zone Đuro Đaković, te je postignut dogovor kako će Gradsko poglavarstvo kod izrađivača plana podržati primjedbe na prijedlog plana koje je stavio ĐĐ Holding. Razmotren je i problem komunalne infrastrukture (ceste, vodovod, plin) u Industrijskoj zoni Đuro Đaković. Obje strane su suglasne pristupiti brzom rješavanju ovog problema. Grad Slavonski Brod i ove godine organizira Katarinski sajam obrtništva, srednjeg i malog poduzetništva, te se u okviru projekta predstavlja i brand Đuro Đaković.

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Znači imamo novog igrača u TOP10. Bilo je i vrijeme.

Hell is Empty and all the Devils are Here

Znači prestigao je Hypo za 2198 komada. Fino.
Ima li tko podatak za taj dan koliko je komada protrgovano.
[smiley11]


Znači prestigao je Hypo za 2198 komada. Fino.
Ima li tko podatak za taj dan koliko je komada protrgovano.
[smiley11]

Nevjerojatno koja ljenost

http://www.zse.hr/security.php?sessionId=5e2c34f754c37998f222633a8d7810dc t-3 = petak 19.10

http://www.poslovni.hr/Forum/Thread.aspx?ThreadID=1058&pg=1025 napisano u postu stranicu prije

[smiley6]

New Report

Close