DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

samo me interesira hoće li se hanfa očitovati na ovakav pad tržišta ili će to samo prepustiti službeno zse dosadnim objavama o obustavama trgovanja ?
ukoliko ne dođe do službene izjave vezano za pad od cca 6 % , onda se definitivno ne radi dobro svoj posao, može mi bilo tko to osporavati, ali ovo nije dobro što se događa i što se radi.

2. postavlja se pitanje da li hanfa uopće kontrolira fondove , odnosno, njihovo povlačenje novca sa burze .
naravno da se ima pravo povući novac sa tržišta ,. ali , da li je definirano u kojoj mjeri se taj novac može povući, jer prekomjerno dovodi do sloma , što se još nije dogodilo, nadajmo se da neće.
da se kontrolirano povlačio novac , sigurno ne bi bilo ovakve situacije , firme su došle skoro pa bagatela.

3. kakva je kontrola banaka sa kreditiranjem dionica ( margin cal-ovi ) ?

ima na žalost, još puno pitanja …….

p.s., čestitke svima koji su danas kupovali, jer ovo su cijene iz najljepših snova.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Počela je proizvodnja prošli tjedan u finskoj, izlaze po 6 komada, 1.5. počinje prijenos tehnologije u ddjh i mora biti gotovo do 1.9. ove godine, jer u 10 mjesecu počinje proizvodnje kod nas. Prvo transportera a dalje će se vidjet i čega još…[thumbsup]

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

Odlično!! [thumbsup]

I'm just a cook.

Ovih 1000 komada na 120 kn, znak da ćemo lagano prema gore ili? Jer počelo je sa laganim zaskakivanjem…

Serbian tourist arrives at the Croatian border. Immigration officer asks him: "Occupation"? The Serb: "No, no, just visit".

Kao što imamo limite za cijene , treba uvesti limite na količine.

Znači, sutra smo nešto poslije deset na oko 100 kn?

Nije sve tako sivo.....

Izgleda da ovdije ne pomaže ni da se dobije remont 72-ki za cijelu rusku vojsku. Danas oko 13 h u
FINI priličan red za prodaju. Pitam kolege što prodaju, većina ih želi izvući lovu jer kažu da neće
dobiti ništa kada se fond likvidira. Nevjeruju oni nikome. I sam imam 6 udjela tako da ću i ja prodati.
Nije neka lova, ali bolje kupiti dionice ĐURE nego da stoji. Na kraju zašto bi država radila sa tim
novcima kada su dokazali da su loši gospodari.


Znači, sutra smo nešto poslije deset na oko 100 kn?

Kolega Kairos nije sve tako sivo, nešto je i crno….

Ako ne potpisu modernizaciju Hrvatskog tenka i drugi ugovor od 42 BOV vozila u ovoj godini ostavljam se i Djure i burze. Modernizacija Hrvatskog tenka je nacelno dogovorena , ali ne i potpisana. A ljudi su mi rekli da je 100% ,kao i sto su rekli za vagone i Janaf. Posao modernizacije Hrvatskog tenka bi trebao biti tezak oko milijardu kuna. OVO NIJE SPEKULACIJA! Niti poziv na kupnju dionica.


Ljudi, nemam DDJH, ali apeliram da se smirite jer svi znamo da vrijedi puno više. Na prve vijesti o BOV-u prije godinu i pol je krenuo gore sa 110, pa ne paničarite! Pa tko normalan bi to sad prodavao!

Istresaju branitelje , dobro im dosla ova korekcija , samo su ju malo pojacali na Djuri.

Kaj se dogadja?? Ovo stvarno nije dobro…kupnja se povlaci i sve nize i nize se postavlja 🙁
Maloprije je bilo 130 kom na kupnji po 122 kn…

slogan jedne firme “zašto platiti više” ti je odgovor….. gađa se dno….
nažalost ja svoje zalihe ispucao na 160 i 130…. samo ona analiza kolege di su pare sada mi ne ide u prilog.

inače info na koje ukazuje kolega SURLA su uvijek bie istinite…. samo kao napomena:)

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

Ajmo ljudi maknite se s prodaje, pa nije valjda da vam za mlijeko treba. Prodavati po ovoj cijeni jednako je kao i bacati novac u Savu

Hell is Empty and all the Devils are Here

ima nas koji vjerujemo u to, ali neki će shvatiti kao nešto sasvim drugo[angry]

P.S.: korisnik je imatelj xxxx dionica D...-R-A i ovo nije poziv .....


ima nas koji vjerujemo u to, ali neki će shvatiti kao nešto sasvim drugo[angry]

Ujutro 1500kom na prodaji za plasenje , uvijek 3-4 kune iznad postojece se stavlja 300,350 kom kako bi prodaja izgledala jako. Cudo da ne stavljaju 748. Zadrzavanje cijene koliko je to moguce. Tako ja to vidim.

New Report

Close