DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.05.2024. u 21:55
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
DDJH
23,46
469
20
23,40
26,60
-3,28%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Sjetite se po koliko su cijenjeni kolege iz Bilfigera plaćali DDJM. Po cijeni koju su platili koja je veća nego cijeli mcap Holdinga trenutno.

Bemu miša, samo od BOV-a bismo trenutno imali P/E = 1 po ovoj cijeni

Hell is Empty and all the Devils are Here

budd što si tako “lud”?

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

evo uhvatio 100 kmada po 122, sitno ali dinamitno!!!

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich

http://www.janaf.hr/index.php?id=53&option=novosti&lang=hr

Danas smo trenutno više porasli od HT-a [thumbsup], kao da se kod nas dijeli dividenda a ne tamo.


Danas smo trenutno više porasli od HT-a [thumbsup], kao da se kod nas dijeli dividenda a ne tamo.

Kod nas se dijele dionice,a dividenda bi mogla uskoro.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


Kod nas se dijele dionice,a dividenda bi mogla uskoro.

[thumbsup][thumbsup][thumbsup][cool]

nisam vidio da je ovo itko komentirao..

Vaš link
Njemački koncern Bilfinger Berger želi biti većinski vlasnik Montaže

te Vaš link
zadnji dio članka

“..Sljedeća investicija, koja dolazi, je veliko skladište čelika i željeza s proizvodnim pogonom, a pri kraju su i pregovori za veliki naftni terminal….”

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


primus: ” Danas smo trenutno više porasli od HT-a [thumbsup], kao da se kod nas dijeli dividenda a ne tamo. ” Kod nas se dijele dionice,a dividenda bi mogla uskoro.

Kolega gdje si se ti toliko zamazao?[lol]

Prati li tko ove skrivene naloge na prodaji prvo je bilo 3000 komada a zatim odmah ovaj od 3500 komada. Tko se toliko iskrcava pri ovim cijenama. Bolje da je pustio da porastemo pa se polako iskrcavao po višim cijenama a ne ovako!

Kolega gdje si se ti toliko zamazao?[lol]

Evo…

Vaš link

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


primus: ” Kolega gdje si se ti toliko zamazao?[lol] ” Evo… Vaš link

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]
Pa .ebate uletio si im u kadar!

Burzomlat:

primus: ” Kolega gdje si se ti toliko zamazao?[lol] ” Evo… Vaš link

[lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]
Pa .ebate uletio si im u kadar!

Hehe, i ja sam se rasplinuo od smijeha kad sam vidio avatar, ova ruska legenda se vrti kod mene na poslu već godinu dana i uvijek ubire salve smijeha. [lol]

Gledao sam puža kako puže po oštrici britve. To je moj san...

JANAF započinje s izgradnjom spremnika na Terminalu Sisak

Izgradnju dva spremnika u Sisku, u vrijednosti od 162,157 milijuna kuna, dobio je Konzorcij Đuro Đaković Holding, u kojeg su uključeni Đ.Đ. Montaža, Đ.Đ. Proizvodnja opreme, Đ.Đ. Inženjering, Đ.Đ. Elektromontaža te Konstruktor inženjering Split.

http://www.poslovni.hr/76872.aspx

Nema zime za Đuru što se tiće poslova.Samo da se pobrste ovi koji prodaju nasumice.Tako ti je to kad se nezna cijenit ono što dobiješ na poklon

Nije ovo nikakav rast. Pa pali smo bez ikakvog razloga. Ovo je badava

Hell is Empty and all the Devils are Here

New Report

Close