DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Interesantko kako se skida sa aska upravo je nalog od 748 komada skinut u cjelosti na 209,99 kn,a čudno je kako kaže Znanac da se nitko još u prvih 10 novi nije probio.[smiley7][smiley11]


Izgleda , a danas je već tko zna koji petak , svi čekaju Godoa. Paničari koji su prodali – 150 , a branitelji 300 !

Ima nas paničara koji smo prodali na 250-280 [smiley2]

koliki je free float…


Malo je čudno da ovakvi veliki prometi uz iskrcavanje FIME ne donose nove ulagače u prvih 10 dioničara obzirom da je za prvih 10 potrebno cca 12.000 komada. Ali vidjet ćemo za koji dan.

Ja to stalno govorim da se Varaždinci igraju sa nama.I tako svaki dan promjena 0% promet 15 000komada.
Pogledaj samo kako slažu mozaik na kupnju i prodaju

Kupnja Cijena
1080 210,00
500 209,51
175 209,50
11 209,02
78 209,01
Cijena Prodaja
212,00 4
212,98 115
212,99 113
213,00 184
213,70 337
Nitko tu osim njih niti kupuje niti prodaje

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Jel ti čuješ sebe što pričaš, ja recimo vidim promjene na HFP i FIMA equity da smanjuje. Također, ako ima promjene na HFP znači da netko to sada i prodaje, ili se varam.
Moguće je da se i igraju, ali to je strogo zabranjeno, ne vjerujem da toliko riskiraju.
A ako se netko hoće igrati ima za to predviđeno mjesto, recimo dječji vrtić.

Ako sam ja mutav nismo svi.

karoje:
Samo nije li čudno da je do sada prodao samo jedan branitelj, a većinu FIMA Equity i to FIMI Maximum, Brezi i Validusu. S poštovanjem Karoje

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Ima tu još jedna “sitnica”, a to je najavljena privatizacija DDJM. DDJH ima 165.346 dioica DDJM ( 65,31%). Izračunajte koliko po dionici DDJH vrijedi udjel u DDJM. A gdje je još sve ostalo? [smiley2]

vrijedi holding vrijedi…ali ima tu nekih kao primjerice karoje koji kaze da dionica holdinga vrijedi 100kn……[smiley9]

DOKUP!

Ne pratim baš đuru ali svaki puta kad pogledam u k/p nikad ne vidim nalog od 748 kom. A o tome vidim pričate.
Da li smiju branitelji prodavati ili ne? Su počeli?


avax10: ” Ima tu još jedna “sitnica”, a to je najavljena privatizacija DDJM. DDJH ima 165.346 dioica DDJM ( 65,31%). Izračunajte koliko po dionici DDJH vrijedi udjel u DDJM. A gdje je još sve ostalo? [smiley2] ” vrijedi holding vrijedi…ali ima tu nekih kao primjerice karoje koji kaze da dionica holdinga vrijedi 100kn……[smiley9]

Pa je, udio DDJH u DDJM vrijedi oko 100 kn po dionici DDJH, slažem se sa karojem. [smiley2]

Ignore: KressoM, delux


Ne pratim baš đuru ali svaki puta kad pogledam u k/p nikad ne vidim nalog od 748 kom. A o tome vidim pričate. Da li smiju branitelji prodavati ili ne? Su počeli?

tenkista ti ne pratis đuru?ajme….glavni si bio prije ljeta….
ne mozemo bit sigurni da oni prodaju, ali ako polgedas TOP 10 vidit ces da se HFP smanjio postotak sto znaci da su branitelji dobili dionice….e sad, dali prodaju, to znaju oni, mi nagađamo…..

istina avax [smiley2] kad bi jos zbrojili i ostale stvari osim udjela….di bismo dosli ….[smiley2]

DOKUP!


Ne pratim baš đuru ali svaki puta kad pogledam u k/p nikad ne vidim nalog od 748 kom. A o tome vidim pričate. Da li smiju branitelji prodavati ili ne? Su počeli?

Ima naloga, samo ili je istresanje po kupnji ili se poneki pojavi, da li su pravi pitaj boga, ali očito se sada tu igra igra.

Evo ga 13h promet od 15 000kom tako i jučer bez ikakvih promjena u top 10 i u cijeni DDJH zar to nije čudno.Cijena DDJH zavrašava svaki dan sa 0% promjene uz toliki promet .

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Evo ga 13h promet od 15 000kom tako i jučer bez ikakvih promjena u top 10 i u cijeni DDJH zar to nije čudno.Cijena DDJH zavrašava svaki dan sa 0% promjene uz toliki promet .

Ne kužim ovo, nisam odavno čuo ovakvo nešto, možeš pojasniti malo što želiš reći?
Kako ti znaš da nema promjene u prvih deset kada mi ostali vidimo promjene?

Pa dobro gdje je taj što kupuje tolike dionice znanac ti kaže da za top 10 treba samo 12 000 komda a samo je danas do 13h prodano 15 000kom.
A i cijeli prošli tjedan je bio ogroman promet na DDJH.

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Evo ga 13h promet od 15 000kom tako i jučer bez ikakvih promjena u top 10 i u cijeni DDJH zar to nije čudno.Cijena DDJH zavrašava svaki dan sa 0% promjene uz toliki promet .

Pa dobro, zar tebi nije indikativno da se uspijevaju protrgovati ovolike količine, a da cijena ne pada? Praktički se sve odvija na istoj cjenovnoj razini koju većina ulagača očito procjenuje kao fer vrijednost u okolnostima iskrcavanja branitelja. Zaključi sam nešto iz svega toga.

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close