DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Dobar posao ako misliš dionice držati dužeee vrijeme.

čekam do 5.10 kolega.:)

KADA NARASTEM BIT ČU BROKER


danas sam prodao fimu proprius i uletio u DDJH jel zajeb ili dobar posao

Pitajte one u fimi[smiley16]

Only God, Muammar and Libya!

ak se zbroje transakcije dolazimo do 748 dionica ..znači branielji lupaju po bidu i ne pitaju…evo ja sam zbrojio prvih 5-6 transakcija


danas sam prodao fimu proprius i uletio u DDJH jel zajeb ili dobar posao

Mislim da je loš potez.


zbog velikih ocekivanja smo se vrtili..

no prica se polako trosi i euforija splasnjava.. a branitelji su tu.. ako neki i nece prodavati sada, mislite da nece na 250-300? nema brze zarade ovdje i to ce odbiti mnogo kupaca.. nekako mi je scenario 200-220 najrealniji jos barem koji tjedan.. pojedini izleti iznad i ispod moguci.. s teznjom na prema ispod.. poslije HT-a mozda odemo gore ale ne puno iznad 250 zbog razloga s pocetka..

IMHO

Ključna riječ je IMHO,po tvom skromnom mišljenju,koje je već dosadno i zamorno![smiley15][smiley16]

Uhljebe na ulicu!!!!!

i ja sam zato kaj smatram da bu još pala previše je toga tu lako dobijeno, ja sam malo podigo ciljani ulaz na 180 pa bumo vidli bu ili nebu prošel

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Da li su branitelji počeli prodavati dionice, zanimam me kad je najbolje vrijeme za kupnju, da li će ić ispod 200?

Danas već solidna količina od 2617 dionica prošla po bidu.[smiley12]


Da li su branitelji počeli prodavati dionice, zanimam me kad je najbolje vrijeme za kupnju, da li će ić ispod 200?

Vrlo izvjesno da jesu jer se ukupna količina na računu HFP-a smanjuje. Tržište je pred par dana (prema očekivanjima) krenulo s novim ciklusom rasta (usprkos nekim katastrofičarima koji su sijali paniku na forumu), a uskoro kreće i trgovanje HT-om i ne bi čudilo da se postojećim ulagačima na burzi priključi još njih 50.000 ili više.. U takvoj situaciji pad ispod 200 kn, usprkos tome što će dio branitelja prodavati i već prodaje dionice na burzi, malo je vjerojatan. Vidljivo je da se proguta sve što dođe na razine 205-210 kn i vjerojatno će se tako i nastaviti. DDJH je jedina hrvatska vojna industrija kojom se trguje na burzi, a HR uskoro ulazi u NATO. Nije teško zaključiti kamo će cijena DDJH nakon završetka ovih prekrcaja.

Ignore: KressoM, delux

Malo je čudno da ovakvi veliki prometi uz iskrcavanje FIME ne donose nove ulagače u prvih 10 dioničara obzirom da je za prvih 10 potrebno cca 12.000 komada. Ali vidjet ćemo za koji dan.

u zadnja 2 tjedna protrgovano cca 63k dionica, bez današnjih

da stvarno malo sam prestao ga intenzivno pratiti ali fale činjenice ili nekaj opipljivo da se može procjenit situacija i bez obzira na moj gre navedeni post za nalog na 180 djelim mišljenje avax10, al se nadam da bu pala

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

Izgleda , a danas je već tko zna koji petak , svi čekaju Godoa. Paničari koji su prodali – 150 , a branitelji 300 !

Ima tu još jedna “sitnica”, a to je najavljena privatizacija DDJM. DDJH ima 165.346 dioica DDJM ( 65,31%). Izračunajte koliko po dionici DDJH vrijedi udjel u DDJM. A gdje je još sve ostalo? [smiley2]

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close