DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Imam neprovjerenu informaciju da su prvi Shimmsovi iz prvih 100 počeli trčati po pruzi te da je ugovoreno još novih 100 komada za istog Naručitelja. Može li tko to potvrditi ili opovrgnuti?

ovaj tjedan ćemo vidjet – how deep is a rabbit hole

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]

Ma još nevjerojatnije je to što je 4.9. a mi nismo vidjeli ni f od financijskih izvješća.

ah možda vidimo do kraja 10 mjeseca… to nije niš novo

[i]1 i 1 nisu 2 već 11 ;)[/i] [i]Klasa Hrvatski realist, realni pesimist[/i]


Imam neprovjerenu informaciju da su prvi Shimmsovi iz prvih 100 počeli trčati po pruzi te da je ugovoreno još novih 100 komada za istog Naručitelja. Može li tko to potvrditi ili opovrgnuti?

Nemogu potvrditi, ali ako je istina to je još jedna odlična vijest za poslovanje DDJH-a.

Đuro kreće iza Tht-ja, ovo sad je teška rasprodaja.

[color=black][/color]

Slab promet, paničari otišli, fondovi se i dalje igraju… sve dobro. [smiley1]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.


Slab promet, paničari otišli, fondovi se i dalje igraju… sve dobro. [smiley1]

A službenih vijesti nigdje nije li to malo čudno.

Znate li koliko samo vrijedi udio DDJH u DDJM?

Treba zato biti u niskom startu! [smiley6]

Artificial Intelligence stands no chance against Natural Stupidity.

Evo čisto da se zna koje koliko je danas igralište veliko:

DDJH-R-A LOW 195,48 HI 238,92

Nebi se reklo da ćemo do ovoga doljnjega danas stići al nikad se ne zna [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

Slab promet, paničari otišli, fondovi se i dalje igraju… sve dobro. smiley1

Nisu paničari još ni krenuli, fondovi tek počinju igru, izašo sam van al sam sačuvao živce.
Zbogom đuro sad plešeš sam

[color=black][/color]

tesko je ovakvu bezaniju zaustaviti jednom kada krene.. pogotovo kad je HT ovdje pred vratima ja ne vidim zasto bi kupio ovu problematicnu iznad 170-180.. da ju kupim na 200 i eventualno prodam na 300 onda se isplatilo.. no to je kocka a HT je zicer..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Molim Vas, kakvi nalozi od 15.000,komada dionica na kupnji mogu zaustavit 300.000,-400.000, komada dionica na prodaji ako dođe do prijenosa braniteljima??? Nema obrane-cijena ide prema 100,kn!

Zanimljivo. Prvo smo išli na 200, sad idemo na 100. Pretpostavljam da ćemo ići na 0 kad budemo na 100. Mislim da je to i dobro. Da se raščistimo malo. Samo je problem što će svi ti doć natrag, pa će na svaku daljnu lošiju vijest(vijest o tome da neće zaradit 300% u 3 dana, opet izlazit i rušit cijenu[smiley7])

Only God, Muammar and Libya!

Ne znam zašto toliko pada, a navodno branitelji još nemaju ni dionicu u rukama. Prema zadnjim informacijama, neće je tako skoro ni imati.

Znam da kvarim nečije želje, ali imamo sljedeće:

Informacija o održanoj sjednici Nadzornog odbora
Datum objave: 6.7.2007
Sjednica Nadzornog odbora ĐURO ĐAKOVIĆ Holding d.d. održana je dana 04. srpnja 2007.g.

Pored uobičajenih predmeta iz nadležnosti Nadzornog odbora na ovoj sjednici razmatrana su poslovna financijska izvješća za Maticu za 2006.g. i konsolidirana financijska izvješća za Grupu, za 2006.g., te prijedlozi odluka za Glavnu skupštinu ĐURO ĐAKOVIĆ Holding d.d. koja se treba održati 31. kolovoza 2007.g.

Iz računa dobiti i gubitka za ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING d.d. za 2006.g. razvidno je da su
ostvareni:

Ukupni prihodi u iznosu od … ….146.302.296,46 kuna
Ukupni rashodi u iznosu od … ….135.707.063,32 kuna
Dobit financijske godine u iznosu od …. 10.595.233,14 kuna
Iz računa dobiti i gubitka konsolidiranih financijskih izvješća za Grupu ĐURO ĐAKOVIĆ, razvidni
su financijski rezultati poslovanja društva Grupe kako slijedi:

Ukupni prihodi u iznosu od … …. 837.640.324,33 kuna
Ukupni rashodi u iznosu od … …. 824.036.246,64 kuna
Dobit financijske godine u iznosu od …. 12.896.788,61 kuna
Iz iznesenog proizlazi da je ĐURO ĐAKOVIĆ Holding d.d. – Matica i Grupa ostvario dobit i to prvi puta od osnutka ĐĐ Holdinga, da je iz poslovnih aktivnosti društava Grupe i same Matice ostvarena dobit, a što je rezultat povećanja ugovorenosti poslova, zauzeća kapaciteta i povećanja produktivnosti
.

Stoga je NO ĐĐ Holding predložio da Glavna skupština prihvati izvješće Uprave i utvrde financijska izvješća za poslovnu 2006.g.

Nadalje predloženo je da Glavna skupština donese Odluku da se ostvarena dobit koristi za pokriće gubitka iz prethodnog razdoblja (7.674.878,13 kuna), a ostatak zadrži u društvu.

Vezano za financijska izvješća i Odluku o raspoređivanju dobiti predloženo je da Glavna skupština donese Odluku o razrješnici Upravi i Nadzornom odboru ĐURO ĐAKOVIĆ Holding d.d.

U 2007 g. ističe mandat članovima Nadzornog odbora, te je Nadzorni odbor sukladno članku 280. stavak 2. ZTD dao prijedlog Odluke za izbor novih članova Nadzornog odbora.

Pored pitanja koja su se odnosila na prijedloge odluka za Glavnu skupštinu, Nadzorni odbor raspravio je i zahtjev SMH za formiranje povjerenstva za daljnju privatizaciju ĐURO ĐAKOVIĆ Holding d.d. te je konstatirano:

dionice ĐĐ Holding d.d. kotiraju na burzi i svatko tko je zainteresiran za kupnju iste može kupiti
ĐĐ Holding d.d. ne može prodavati dionice ĐĐ Holding d.d., jer to mogu samo njihovi vlasnici, odnosno imatelji
NO ĐĐ Holding d.d. ne može donositi odluke koje ne spadaju u njegovu nadležnost, odnosno ne može se miješati u prava vlasnika dionica
ako se pod pojmom daljnja privatizacija podrazumijeva radničko dioničarstvo ili nešto slično, NO ĐĐ Holding d.d. glede toga pitanja nema pravne osnove za provođenje bilo kakvih radnji bez Zakonske podloge
prije prodaje dionica ili udjela u vlasništvu ĐĐ Holding d.d. Nadzorni odbor će svakako u proces priprema uključiti i sindikat

Vaš link

Nema ni jedan razlog za tako drastičan pad, a to što jednog dana prodavati branitelji, pa neće ni svi to odjednom raditi niti moći.

New Report

Close