DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

super24:

a tko ce prodavat? ovi koji su sad kupovali nece sigurno..

Vidiš koliko si u krivu. Upravo ja sam taj. Zezam se sa 100 kom, kupio sam i stavio na prodaju. pošto se spremam upravo na ćevape. A i konobarici treba dat kusur.[smiley1]

a oces prodat po manje nego sto si kupio?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Postavio bi opet pitanje, a što ako branitelji ne budu mogli raspolagati, odnosno prodavati dionice, tj. lock up?
Mislite da će cijena ostati na ovoj razini. He, he, čisto sumnjam…
Možda netko ima neku informaciju?

E pa to je pitanja : a što ako. Takva su pitanja nezahvalna i mogu se postaviti bilo kada i u bilo kojoj situaciji. Ono što nam je do sada poznato je da nema zabrane prodaje, a što bi bilo kad bi bilo , u to neću ulaziti.

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

to da ce branitelji dobiti dionice je isto sto ako, jer jos ih nisu dobili.. a vidi cijenu..

s druge strane sta ako sa BOV-om je tu ali se zaboravilo.. s tim da je sad sasvim izvjesno.. i kad se oglase iz vlade 15.7. sto ako sa braniteljima i nece biti toliko u fokusu

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

tenkista:

super24:

a tko ce prodavat? ovi koji su sad kupovali nece sigurno..

Vidiš koliko si u krivu. Upravo ja sam taj. Zezam se sa 100 kom, kupio sam i stavio na prodaju. pošto se spremam upravo na ćevape. A i konobarici treba dat kusur.[smiley1]

a oces prodat po manje nego sto si kupio?

Prestala me volja za zezanjem. Došla mi 2 inkasatora + poštar donio za platit porez na auto. Uh… preslabo zarađujem koliko me deru sa svih strana!


a vidi cijenu..

a vidi promet [smiley11]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

super24:

a vidi cijenu..

a vidi promet [smiley11]

mislio sam na pad cijene.. nije nijedan branitelj dobio nijednu dionicu a cijena je pala 30%..

ugodan vikend odo ja kuci

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

evogaopet:

super24:

a vidi cijenu..

a vidi promet [smiley11]

mislio sam na pad cijene.. nije nijedan branitelj dobio nijednu dionicu a cijena je pala 30%..

ugodan vikend odo ja kuci

Pa onda ti to baš ne ide u prilog tvojim tezama, jer što bi onda tek trebalo biti s cijenom kada ih dobiju??

Ugodan vikend i tebi kolega. Odo i ja na godišnji od idućeg tjedna , nadam se da ću uspjeti iz inozemstva naći koji hot-spot za spojiti se na mostić i napisati koju “pametnu” na forumu. [smiley11]

Postavit ću ipak naloge za kupnju na 180, 190 i 200 kn, za slučaj da krene prodaja a mene nema [smiley2]

PROKLETA JE AMERIKA I ZLATO ŠTO SJA !!!!

što se svi čudite našem tržištu dionicama, nezrelo je, puno je novih i neiskusnih dioničara koji slušaju svoje brokere, a ovi pak jedva čekaju neku dobru ili lošu vijest pa je prenapušu, samo nek’ se trži… eh kad se sjetim svojeg prvog brokera… ehhh

kao što sam i rekao… još danas će preko 250…. a onda će se ispostaviti da su branitelji bili patka. u najgorem slučaju lockout… bem ti medije i sve

Hell is Empty and all the Devils are Here

pričekaj još 10 dana

..stoga sam danas ponosan čovjek jer sve što sam izgradio danas sam svojim potpisom predao hrvatskoj državi...


kao što sam i rekao… još danas će preko 250…. a onda će se ispostaviti da su branitelji bili patka. u najgorem slučaju lockout… bem ti medije i sve

Ništa nije patka samo ljudi kupujte sve je po diskontnoj cijeni

Ništa nije patka samo ljudi kupujte sve je po diskontnoj cijeni

…..tko ti je to rekao..!!??

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........

Šta se dešava opet !?

Burza je kocka, ma koliko mi šutjeli o tome........


pričekaj još 10 dana

ovo dobro pazite!

točnije 8

[smiley1]


rogi: ”
Postavio bi opet pitanje, a što ako branitelji ne budu mogli
raspolagati, odnosno prodavati dionice, tj. lock up? Mislite da će
cijena ostati na ovoj razini. He, he, čisto sumnjam…
Možda netko ima neku informaciju?

E pa to je pitanja : a što ako. Takva su pitanja nezahvalna i
mogu se postaviti bilo kada i u bilo kojoj situaciji. Ono što nam je do
sada poznato je da nema zabrane prodaje, a što bi bilo kad bi bilo , u
to neću ulaziti.

Nadao sam se da ću moći jeftino dokupiti ali izgleda ništa od toga. Izgleda da ipak neće biti rasprodaje i da će cijena opet up. Kako god okreneš DDJH.

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

New Report

Close