DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska DDJH (Đuro Đaković Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


a ovako na prvu pada mi na pamet koncar koji se uhvatio informatike … btw, vjerujem da će taj dio posla biti financijski jači od samih vozila

sasvim bi bio zadovoljan da končar dobije taj posao [smiley1]

DOKUP!


lasica: ” Iako su neki iznosili da će EHOS, uzrokovati pad danas, naš se Đuka odlično nosi sa svime, čak ima tendenciju rasta. pozlatilo se i njemu a i nama[smiley2] ” Taj sam bio ja! A pripremih lovu za jeftini dokup, a ono ništa. [smiley5] Tko zna, možda Euroherc osigura Đurine tenkiće…..[smiley1]

Ja idem u lagani dokup, a vi kako hoćete. [smiley2]

La vita e bella!

samo lagani dokup. Pa u to treba uletit ko da vas neko iz topa ispali, samo ak se ima.
Ja sam nažalost suhiji i od baruta, tak da ove prilike propuštam.


Posejdon: ” lasica: ” Iako su neki iznosili da će EHOS, uzrokovati pad danas, naš se Đuka odlično nosi sa svime, čak ima tendenciju rasta. pozlatilo se i njemu a i nama[smiley2] ” Taj sam bio ja! A pripremih lovu za jeftini dokup, a ono ništa. [smiley5] Tko zna, možda Euroherc osigura Đurine tenkiće…..[smiley1] ” Ja idem u lagani dokup, a vi kako hoćete. [smiley2]


shipro: ” a ovako na prvu pada mi na pamet koncar koji se uhvatio informatike … btw, vjerujem da će taj dio posla biti financijski jači od samih vozila ” sasvim bi bio zadovoljan da končar dobije taj posao [smiley1]

jos sam telac u svijetu dionica, ali ja isto imam u glavi kombinaciju DDJH+KOEI = zivjeli su dugo i sretno u blagostanju … valjda cu namaknuti dovoljno dionica prije nego to sve ode di treba.

Posejdon:

lasica: ” Iako su neki iznosili da će EHOS, uzrokovati pad danas, naš se Đuka odlično nosi sa svime, čak ima tendenciju rasta. pozlatilo se i njemu a i nama[smiley2] ” Taj sam bio ja! A pripremih lovu za jeftini dokup, a ono ništa. [smiley5] Tko zna, možda Euroherc osigura Đurine tenkiće…..[smiley1]

Ja idem u lagani dokup, a vi kako hoćete. [smiley2]

Također.Treba iskoristiti ovaj predah uspona na nakrcavanje!

------------------------------------------------------------------------------------------------- [b]"Smije li čovjek na burzi donositi zaključke pod utjecajem alkohola?"[/b] "Da.Alkoholizirano stanje može stimulirati fantaziju i odstraniti kolebanja, a to je često osobito dobro." Kostolany

Lucidus nije ovaj tijedan prodavao svoje dionice DDJH

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 956.180 29,54 Osnovni račun
2. HZMO 660.000 20,39 Zast. račun
3. MINISTARSTVO FINANCIJA REPUBLIKE HRVATSKE 609.578 18,83 Osnovni račun
4. PBZ D.D. 210.199 6,49 Skrb. račun
5. DRŽAVNA AGENCIJA ZA OSIG. ŠTEDNIH ULOGA I SANACIJU 104.771 3,24 Zast. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./FIMA GLOBAL INVEST D.O.O. ZA FIMA EQUITY OTVORENI INVESTICIJSKI FOND 98.879 3,05 Skrb. račun
7. ĐURO ĐAKOVIĆ HOLDING D.D. 47.136 1,46 Osnovni račun
8. LUCIDUS D.D. 19.664 0,61 Osnovni račun
9. HPB D.D. 18.370 0,57 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./BREZA-INVEST ZIF D.D. 16.081 0,50 Skrb. račun
Ukupno: 84,67

Đuro me upropastio psihički i materijalno.

Evo mene na bidu na 260 kn. Pitanje svih pitanja, da li da još malo spustim nalog a onda nakon kupnje u nove pobjede! Tko zna jel onih 5290 kom u 1 transakciji netko kupio ili prodao. Ja mislim da je prodao. A, fond valjda zna gdje će na brzinu zaraditi više a ja to moram iskoristiti za čim povoljniji dokup.

Po tome što u nabrajanju transakcija cijena ide od više prema nižoj mislim da je netko u bloku prodao…

263,00 570 12:45:56
263,00 3000 12:44:27
263,01 50 12:44:27
264,00 2000 12:44:27
264,04 100 12:44:27
264,10 100 12:44:27
264,12 40 12:44:27
265,00 63 12:35:30

Hm, samo ne bi rekao da fond zna gdje bolje zaraditi nego možda želi održati cijenu…

Prodavati i održavati cijenu? Čudna logika.

Po broju protrgovanih dionica i cijenama može se samo predpostaviti da je to prekrcavanje dogovoreno…..hm možda čak u istoj zgradi [smiley10]
Ne sumjnjam da akteri ne znaju koliko vrijedi ova dionica!

marcello


Po broju protrgovanih dionica i cijenama može se samo predpostaviti da je to prekrcavanje dogovoreno…..hm možda čak u istoj zgradi [smiley10] Ne sumjnjam da akteri ne znaju koliko vrijedi ova dionica!

mene kao novog u ovom svijetu zanima šta se dobija takvim prekrcavanjem iz jednog đžepa u drugi ?

može li mi neko ovo obijasnit ?

hvala

Đuro me upropastio psihički i materijalno.


Evo mene na bidu na 260 kn. Pitanje svih pitanja, da li da još malo spustim nalog a onda nakon kupnje u nove pobjede! Tko zna jel onih 5290 kom u 1 transakciji netko kupio ili prodao. Ja mislim da je prodao. A, fond valjda zna gdje će na brzinu zaraditi više a ja to moram iskoristiti za čim povoljniji dokup.

ako nisi siguran, onda ulazi stupnjevito. To znači: ako npr. želiš kupiti ukupno 100 dionica DDJH, onda kupiš primjerice sutra 50, a još 50 drugi dan kad vidiš hoće li cijena gore ili dolje. Tako znatno smanjuješ rizik… ali i potencijalnu dobit. Jer, ako cijena još padne, moći ćeš kupiti još povoljnije. A ako poraste, neće ti biti žao platiti malo više jer si već u plusu s ovom prvom polovicom (ili trećinom ili…)…
Inače, tih 5.000 komada je ulupano po kupnji (po bid-u), dakle bio je određeni iskrcaj, ili gledano s druge strane, ukrcaj. No, dok postoji tako jaka kupnja i na tim razinama, mislim da nema straha za tu dionicu, čak niti kratkoročno. A dugoročno je pred njom velika perspektiva…

Lucidus je 14-tog opet istovario oko 2000 kom.

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu


šuška li se možda tko bi mogao dobiti posao opremanja naoružanjem i opremom?
čini mi se da je na M84 dio opreme radila iskra, a ovako na prvu pada mi na pamet koncar koji se uhvatio informatike …
btw, vjerujem da će taj dio posla biti financijski jači od samih vozila

Iskra ti je uglavno radila elektroniku. Končar je pak radio one porcije iz kojih su posade fino jele grah.


Evo mene na bidu na 260 kn. Pitanje svih pitanja, da li da još malo spustim nalog a onda nakon kupnje u nove pobjede! Tko zna jel onih 5290 kom u 1 transakciji netko kupio ili prodao. Ja mislim da je prodao. A, fond valjda zna gdje će na brzinu zaraditi više a ja to moram iskoristiti za čim povoljniji dokup.

Izgleda da ćeš morati malo povisiti ljestvicu ponovnog ulaska.
Eto, ja sam jučer radio jedan mali dokup na 260,23. [smiley2]

La vita e bella!

New Report

Close